Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 19:25, Falconer napisał:

Jaki jest sposób na zarobienie pieniędzy? Mam 465 tysięcy i brkauje mi tych 35 do achiewmentu
"half milion"...


Moim skromnym zdaniem nie uda Ci się zarobić tej kasy ;)
Po przejściu głównego wątku fabularnego licznik z kasą zwiększa się naprawdę powoli. Jedynie co, to możesz robić dodatkowe misje u randomowych przechodniów rozsianych po całym Liberty City, ewentualnie możesz rozjeżdżać ludzi, ale: 1) jest to niehumanitarne; 2) rzadko wypada z nich kasa. To byłoby na tyle :P

Ja sam mam chyba ponad 600k - nigdy nie wydawałem kasy na zbędne rzeczy, typu jazda taksówką - wszędzie zawsze sam dojeżdżałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy cieniasy jesteście :P Ja mam już ponad 900 tysięcy dolarów wydając kasiorę na prawo i lewo. A tam misja u Brucie''ego, Little Jacoba, Stevie''ego. Prosta kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:24, Budyn napisał:

Ale wy cieniasy jesteście :P Ja mam już ponad 900 tysięcy dolarów wydając kasiorę na
prawo i lewo. A tam misja u Brucie''ego, Little Jacoba, Stevie''ego. Prosta kasa.


a ja mam 70 tysięcy, na misję jeżdżę zawsze taksówką. Dużo kasy poszło no broń, która została skonfiskowana przez policję. Tylko raz mnie złapali a byłem przez to do tyłu o jakieś 30-40 tysięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kase najłatwiej zarobić u Steviego. Wszystkie 30 samochodów to jakieś 150 000$, o ile nie będziemy się rozbijać :-).

Ja mam 97,5% i narazie mam ciągle ponad 1 000 000 dolców :-). Ale teraz kasa szybko idzie, bo po zabiciu nie mogę wszytać autosave''a, bo zebranie gołębia nie zapisuje gry :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:16, rob300i napisał:

Kase najłatwiej zarobić u Steviego. Wszystkie 30 samochodów to jakieś 150 000$, o ile
nie będziemy się rozbijać :-).


A ja mam inny kłopot - nie mam zleceń u Steviego.
Ani w telefonie go nie mam, ani nic w mailach nie ma - wie ktoś jak go "aktywować"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:12, master matrox napisał:

> Kase najłatwiej zarobić u Steviego. Wszystkie 30 samochodów to jakieś 150 000$,
o ile
> nie będziemy się rozbijać :-).

A ja mam inny kłopot - nie mam zleceń u Steviego.
Ani w telefonie go nie mam, ani nic w mailach nie ma - wie ktoś jak go "aktywować"?

Wykonując wszystkie misje mailowe związane z kradzieżą samochodów u Brucie''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 10:34, Budyn napisał:


Wykonując wszystkie misje mailowe związane z kradzieżą samochodów u Brucie''ego.


Nawet nie trzeba wszystkich wypełniać. Ja po wykonaniu jednego zlecenia od Bruciego dostałem sms''a od Steviego z ofertą pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 09:52, Virus 500 napisał:

Jaka jest fabuła tej gry ?


yyyy. Fajna ! dziwne pytanie szczerze mowiac. Fabula jest... chyba najciekawsza ze wszystkich "odcinkow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:50, Virus 500 napisał:

hmmm , nie takiej odpowiedzi się spodziewałem , chodzi mi oto jaki jest cel tej gry ..


Celem gry jest znalezienie kogos specjalnego (to nie spoiler. Drugi trailer nam to mówi). A dla ciebie mam radę: nie pytaj już więcej o grę bo gra cię już wogule nie zaskoczy gdy będziesz w nią grał! Co to za przyjemność grać w grę o której wszystko się już wie...

No chyba że twoim celem jest po prostu nabicie postów ciągle zadając pytania (wczoraj miałeś najwięcej postów na gram.pl! U w tym temacie także postów nie oszczędzałeś...), na które odpowiedz znaleźć można w pierwszej lepszej recenzji, lub na stronie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, nie macie wrazenia, ze X nie radzi sobie z GTA IV ? gram w 1080i, i wcale mi sie nie podoba "plynnosc", do plynnosci calkiem sporo brakuje, moim zdaniem. Calkiem przyjemnie jest w nocy, nie ma przyciec, ale w dzien juz tak milo nie jest. Moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:06, Deamian napisał:

Powiedzcie mi, nie macie wrazenia, ze X nie radzi sobie z GTA IV ? gram w 1080i, i wcale
mi sie nie podoba "plynnosc", do plynnosci calkiem sporo brakuje, moim zdaniem. Calkiem
przyjemnie jest w nocy, nie ma przyciec, ale w dzien juz tak milo nie jest. Moim zdaniem.

Hmmm, też gram w 1080i i nie zauważam jakiś ścinek czy podobnych braków płynności. U mnie raczej jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:25, Falconer napisał:

Jaki jest sposób na zarobienie pieniędzy? Mam 465 tysięcy i brkauje mi tych 35 do achiewmentu
"half milion"...


Łatwym sposobem jest pójście tam gdzie jest bankomat, poczekać aż jakiś NPC pobierzę gotówkę i po chwili kropnąć dziada. Wylatuje z niego więcej pieniędzy niż zwykle. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:15, Łeber napisał:

Nie chcę wyjść na antysemitę, ale czy nie zauważyliście, że z Żydów leci więcej kasy
zawsze? xD


Dzisiaj jak kolega u mnie grał na konsoli, rozjechał stojącego żebraka - wyleciała z niego kupa kasy, o wiele więcej niż od normalnych ludzi. Heh, jak widać to oni mają najwięcej kasy :P A Żyda to widziałem raz za kierownicą jakiegoś sportowego auta, było to chyba Porsche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować