Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z życia forum...

46 postów w tym temacie

O nic nie wojuję ;P Stwierdziłem tylko fakt. Jeśli ktoś porównuje sytuację w Polsce do sytuacji w innym kraju to chyba jest to normalne. Jeżeli jednak wszyscy zaczęliby sobie pisać o czymkolwiek, to byłby to totalny offtop. Chodzi mi o to, że mój wątek dotyczy Polski, a nie np. Niemiec, czy Chin. Jeżeli ktoś podaje przykład "u nas jest tak i tak, a w Japonii jest tak i tak" i zestawia jakieś sytuacje, to to jest naturalne dla tematu, ale nie znaczy, że należy przenieść ciężar na gospodarkę w Japonii i o tym zacząć pisać, a potem podjąć temat kobiet japońskich, japońskiej zdrowej żywności itd. itp.. Rzecz w tym, że na starym forum istniał wątek "Polityka, terroryzm, kataklizmy (i cośtam) czyli bolączki współczesnego świata" i tam można było sobie pisać o świecie. Ja nie chciałem, żeby sprawy polskie wrzucać do jednego worka ze sprawami np. Wietnamu. Mam nadzieję, że wyjaśniłem Ci o co mi chodzi w miarę przystępnie. Jeszcze raz powtórzę, jest mi miło, że o moim wątku wspomniano i że cieszy się on dość dużą popularnością, ale temat nie dotyczy świata i stąd moja uwaga. Może ktoś stworzy wątek o gospodarce itd. na świecie i będzie git ;) Temat tematu uważam za zamknięty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:31, Don Lizak napisał:

Będzie na pewno. Coś takiego
już było przed gram.pl


No dobrze pamiętam, że było w końcu ja tu już długo jestem. Na poprzednim były pisane newsy z najciekawszymi obecnie tematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:10, MonkOfWar napisał:

Po prostu ŚWIETNY News:), hehehehe!
"MonkOfWar proponuje rozmowę na temat gier MMORPG, Alexei Kaumanavardze, podobno w ramach
szkolnego projektu, pyta o grę wszechczasów, natomiast Patryk R zastanawia się co lepiej nadaje się do grania - komputer
czy konsola?." Czuję się zaszcycony:D, serio! Wy, chłopaki, chyba też, szkoda że nie napisał o wspólnym NESie;)
Tak jak
zostało powiedziane-więcej takich Newsów proszę, to b. silny bodziec dla postujących! Wierzę, że pojawi sie jeszcze więcej
ciekawych tematów, to coś świetnego:D! No aż nie wiem co powiedzieć i mówię CHAOTYCZNIE!

Pozdrawiam!


Owszem czuję się zaszczycony ale ja (i inni forumowicze) nie piszę tematów specjalnie dla wyróżnienia tylko aby się czegoś dowiedzieć ale trzeba brać pod uwagę wrzystkie aspekty np. niektórzy mogą pisać tematy po to aby ich wyróżnić chociaż moim zdaniem szanse na to są zerowe aby ktoś z tego powodu pisał tematy ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować