Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Ktoś próbował grać kooperacyjnie z sukcesami? U mnie strasznie lagi rwały w grach, do których się przyłączyłem. Tak wiem, że to są servery US- zastanawiam się tylko czy jest sens próbować póżniej czy sobie dać spokój do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że strony szybko się zapelniają więc pewnie mojego posta nikt nie zauważył.Ponawiam pytanie.
Pobrałem wczoraj wieczorem Diablo , włączam , pojawia się uptade , gdy się już z uptad''uje to nic mi się nie pojawia , żadna instalka ani nic. Wiecie o co chodzi :]??. Pograłbym sobie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:13, Bralo napisał:

Widzę , że strony szybko się zapelniają więc pewnie mojego posta nikt nie zauważył.Ponawiam
pytanie.
Pobrałem wczoraj wieczorem Diablo , włączam , pojawia się uptade , gdy się już z uptad''uje
to nic mi się nie pojawia , żadna instalka ani nic. Wiecie o co chodzi :]??. Pograłbym
sobie. Dzięki.


A w luncherze przycisk Play jest szary czy w kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:12, SmokeY napisał:

Ktoś próbował grać kooperacyjnie z sukcesami? U mnie strasznie lagi rwały w grach, do
których się przyłączyłem. Tak wiem, że to są servery US- zastanawiam się tylko czy jest
sens próbować póżniej czy sobie dać spokój do premiery.


Ja grałem w nocy dzisiaj i około 12, były małe lagi ale dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:12, SmokeY napisał:

Ktoś próbował grać kooperacyjnie z sukcesami? U mnie strasznie lagi rwały w grach, do
których się przyłączyłem. Tak wiem, że to są servery US- zastanawiam się tylko czy jest
sens próbować póżniej czy sobie dać spokój do premiery.

mi się udało zagrać przy pierwszym odpaleniu gry łącznie ze mną to było nas z 6 typa nie było najgorzej biorąc pod uwagę że wziąłem randoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:17, Numenpl napisał:

mi się udało zagrać przy pierwszym odpaleniu gry łącznie ze mną to było nas z 6 typa
nie było najgorzej biorąc pod uwagę że wziąłem randoma

6 osób.... jesteś tego pewny ? w 100%. Bo coś mi się wydaje, że żeś zawyżył liczbę.
Maksymalna ilość graczy to 4 osoby w jednej grze. Ty + 3 inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:23, Almarcino napisał:

Teraz niestety caly czas error 37, tak juz od kilku godzin. Trzeba czekac, chociaz dziwne
bo niektorzy graja bez problemu


Ja się w tej chwili bez problemu połączyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:15, Isildur napisał:

A w luncherze przycisk Play jest szary czy w kolorze?


Klikam Diablo-III-Beta-enUS-Setup - pojawia się uruchom - następnie wyskakuje uptaade , później napis launcher (ss) dojdzie do końca i znika , dalej się nic nie pojawia.

20120421133356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:27, Isildur napisał:

Ja się w tej chwili bez problemu połączyłem :)


No i to jest dziwne! Mi wywala bez zadnego zastanowienia ten błąd, nawet nie probuje sie połączyc. No nic, przynajmniej w nocy i rano pogralem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bralo - Po zamknięciu tego okienka z updatem powinieneś mieć włączone :
okno (link) z updatem nr 2 na napisie "Game is up to date".
Jeżeli jest tak jak piszesz spójrz na pulpit powinien być launcher by go odpalić.

20120421134041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:41, zolskier napisał:

@Bralo - Po zamknięciu tego okienka z updatem powinieneś mieć włączone :
okno (link) z updatem nr 2 na napisie "Game is up to date".
Jeżeli jest tak jak piszesz spójrz na pulpit powinien być launcher by go odpalić.


Najgorsze jest to , że nawet te okinego ( co na twoim ss jest ) mi się nie wyświetla po tym jak ten uptade mija. Po prostu mija uptade i nic nie mam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Error 37 i nie ma wacka we wsi.... nie zagrasz. Jeśli tak ma być podczas premiery to się zastanawiam nad anulowaniem preordera i darowaniem sobie jakiej kol wiek uwagi poświęcanej tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:24, Vivek1 napisał:

Error 37 i nie ma wacka we wsi.... nie zagrasz. Jeśli tak ma być podczas premiery to
się zastanawiam nad anulowaniem preordera i darowaniem sobie jakiej kol wiek uwagi poświęcanej
tej produkcji.


Tak zrób koniecznie ! im więcej osób zrezygnuje tym lepiej bo każdy kto kupi bez problemu się zaloguje :)
A na serio czego się można spodziewać bo BECIE gry udostępnionej dla wszystkich... wiadome było, że tak będzie, pewnie nawet taki był cel.... sprawdzenia możliwości serwerów. Też bym chciał pograć, ale się nie da...nie płaciłem im za to, nie wymagam, że będzie działać... rano problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kilka osób odniosło się do mojego postu, to pozwolę sobie się odnieść do ich wypowiedzi:

odpal benchmarka jak fapujesz do grafiki. To że ten zarzut jest na pierwszym miejscu Twojej listy nie świadczy o Tobie dobrze. Stylistyka mi się podoba, a fakt, że będą niskie wymagania to rzecz najważniejsza w grach opartych na multi.

Jeżeli ktoś robi grę przez 4 lata, a następnie wypuszcza, jako następcę gry mrocznej i klimatycznej coś, co wygląda jak cukierkowy świat, w dodatku niespecjalnie ładny, to uważam to za pomyłkę. Pierwsza część ociekała mrokiem, krwią i flakami, druga odeszła odrobinę od tego trendu, jednak nadal miała "to coś", natomiast to coś, co jest nam serwowane obecnie wygląda jak skrzyżowanie gry dla dzieci z hack&slashem

to jest pierwszy z 4 poziomów trudności... na normalu masz nauczyć się umiejętności, wyzwania wymagające grupy znajomych będą poźniej. No i dostałeś jakąś 1/3 pierwszego aktu ? Już nie pamiętasz jak banalny był cały pierwszy akt D2 ?

Jeżeli mam grać przez kilka godzin, tylko po to, by zabić pierdyliard przeciwników po prostu klikając w nich, nie włączając nawet myślenia przy tym, to ja dziękuję za taką rozrywkę i rozgrywkę. I po co? Po to, żeby później, na 3 czy 4 poziomie musieć nagle zacząć włączać miksturki leczenia? No proszę was...
Jeżeli gry typu hack&slash mają być dla bezmózgowców, bo ten poziom osiągnięto w zaprezentowanym produkcie, to cel osiągnięto w 101%.

udzwiękowienie przyzwoite, a ilość dodatkowego lore (opisy przeciwników, dzienniki) na duży plus. Chcesz dobrych dialogów i scenariusza ? Graj w przygodówki.

Stary, mówimy o grze Z GÓRNEJ PÓŁKI. Ja płacąc takie pieniądze spodziewam się udźwiękowienia, które nie będzie przyzwoite, tylko wyśmienite. A dialogi są po prostu źle napisane, nie wiem czy ludzie tego nie czytali czy co? Po prostu nie trzymają się kupy.

Spoiler

Bogobojny templar, pełen cnót i świętszy niż ustawa przewiduje nagle zaczyna mi podrywać (i to w sposób tragiczny) moją postać? MNISZKĘ? WTF?

! Pomijam już takie perełki jak epickie przemowy bosa czy npc''ów.
Spoiler

Kowal który chce, żebym zabił jego żonę? Ok, to jeszcze łapię. Forma w jakiej to zaserwowano - tragedia.



taaaa a w diablo 2 nie było jednych słusznych bulidów ;) Liniowości nie ma bo mając wszystkie runy możliwości jest naprawdę sporo, a umiejętności wyglądają kompletnie inaczej i zadają inne obrażenia - co będzie ważne na resistach przeciwników.

Stary, ja nie mówię o słuszności, tylko o możliwości. Mając 10 poziom mam możliwość wyboru z pośród... 4 umiejętności, z czego 2 się do czegokolwiek nadają. Generalnie rewelacja. Nie zdziwię się, jeśli po miesiącu gry na serwerach 80% graczy będzie grało barbarzyńcom, a 99,9% z nich dokładnie takim samym zestawem umiejętności i zbliżonym ekwipunkiem. NUDA!


- W sumie - dla mnie ktoś musiał upaść na głowę, żeby za grę tej jakości chcieć 200zł.
- nie powtarzaj kłamstw Twoja cena: 158.30


Kolego, obecnie oficjalna cena tej gry to 199zł + koszt przesyłki. Jeżeli możesz kupić taniej, to gratuluję, ja mam ją nadal dostępną w gram.pl za 179,9 + koszt wysyłki. Można ją zdobyć już za 154,50 na necie i pewnie będzie to szybko spadać, niemniej, odnoszę się do ceny początkowej produktu.

Kończąc przydługi wywód:
Szczerze mówiąc, to obecnie wolę wziąć te 200zł i wrzucić po 15$ na kickstarterze w jakieś fajne projekty (a jest ich trochę), otrzymać minimum 3 gry, niż wydać tą kasę na produkt nachapanego studia, które spaprało w moim odczuciu markę. Starcraft 2 był REWELACYJNY, diablo 3 to badziew, patrząc na produkt pod kątem jakość/cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 04:15, Braveheart napisał:

Ile ty masz lat żeby się gier bać. A te filmiki no cóż. zawsze możesz wcisnąć ESC zanim
filmik dobrze nie załączy :P.


A czy ja coś mówię o baniu się ? Mówię, że gra ma trzymać klimat z poprzednich części. A w ogóle go nie ma. Jest zabawna i śmieszy filmikami hahah. To ma być Diablo 3 ? :) Poza tym, nie po to człowiek kupuję grę za 200 zł, żeby skipować wszystko co się rusza. Zawiodłem się. Tak samo oprawa graficzna, tak jak myslałem. Jest zbyt "bajeczna" jak dla mnie. Jeszcze zobaczę jak wyglądają skille i system run i wtedy będę wiedział czy kupić grę czy nie. Ale już mi się wydaję, że mam zaoszczędzone 200 zł. To nie jest spadkobierca D1 i D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, narzekacie. Ja troche pogralem, gra trzyma poziom i dzieki tej becie mam juz zamowiona gre ;). Cóż, jak gra straci kilku starych wyjadaczy to nikt plakac nie bedzie, ba - mniejsze obciazenie serwerow podczas premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować