Zaloguj się, aby obserwować  
conradzik

Jakie studia?

3948 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Mam profile na IRK na UW i UKSW. Wybrałem kierunki, opłaciłem, wpisałem wyniki oraz wysłałem fotę. Słowem - wszystko mi się świeci na zielono. Teraz mam czekać na ich odpowiedź czy coś mam jeszcze robić? Powie mi ktoś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:55, 4ny4 napisał:

Jeżeli wszystko masz załatwione to czekasz do końca rekrutacji. ;) Powodzenia.

Dziękuję....czy tam nie-dziękuję, nie orientuję się w tych subtelnościach;). Czyli mogę się rozkoszować wakacjami bez zmartwień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 17:22, Blackgoat napisał:

Dziękuję....czy tam nie-dziękuję, nie orientuję się w tych subtelnościach;). Czyli mogę
się rozkoszować wakacjami bez zmartwień:D


Myślę, że tak. W moim wypadku wakacje niestety tylko do września, potem egzaminy z matematyki i fizyki. =|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wpłacał może pieniądze na rekrutację UW przez własne konto bankowe, a nie pocztę?

Bo ciekawi mnie, jak wygląda sprawa z 'nazwą zleceniodawcy' - na karteczce od UW, powinno to być imię, nazwisko i numer PESEL, u mnie jest to tylko PESEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarniasz matematykę oraz fizykę to idź, w innym wypadku odpuść sobie. Na inżynierii materiałowej na której jestem dają ostro popalić, a co dopiero tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 19:28, Wemidius napisał:

Matematykę i fizykę lubię, zastanawia mnie natomiast ile tam chemii?


To nie jest kwestia lubienia, a umiejętności i predyspozycji. Na studiach technicznych szczególnie na Matematyce Stosowanej, Budownictwie oraz Mechatronice istnieje taka matematyka jakiej na oczy nie widziałeś więc dobrze się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 18:24, ww3pl napisał:

Ktoś wpłacał może pieniądze na rekrutację UW przez własne konto bankowe, a nie pocztę?

Bo ciekawi mnie, jak wygląda sprawa z ''nazwą zleceniodawcy'' - na karteczce od UW, powinno
to być imię, nazwisko i numer PESEL, u mnie jest to tylko PESEL.

Ja przelałem ze swojego konta:). Jeśli zarejestrujesz się na IRK to masz własne konto bankowe do wpłaty i wydaję mi się, że nie patrzą kto wpłacił, tylko czy dana kwota jest na wspomnianym koncie. U mnie wszystko było jak najbardziej oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś stwierdzić, powiedzieć czy jak jutro dokonam wpłaty na poczcie/banku czyli 3lipca to "dojdzie to" do ikr do 4 lipca. W sensie czy chodzi mi o to czy jak dokonam jutro wpłaty będzie wszystko allright,czy musze dokonać wpłaty jutro z konta internetowego? zamotałem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 23:27, bartog123 napisał:

Może mi ktoś stwierdzić, powiedzieć czy jak jutro dokonam wpłaty na poczcie/banku czyli
3lipca to "dojdzie to" do ikr do 4 lipca. W sensie czy chodzi mi o to czy jak dokonam
jutro wpłaty będzie wszystko allright,czy musze dokonać wpłaty jutro z konta internetowego?
zamotałem;/

Powiem tak, poczta wiele ryzykujesz. Zreszta sam najlepiej powinienes wiedziec, jak ta instytucja funkcjonuje. Ja dokonalem oplat wczoraj w banku, przelewem internetowym i na 2 uczelnie kasa juz zdazyla wplynac, ale na 2 pozostalych srodkow jeszcze nie ma. Szczerze powiedziawszy, to bardzo pozno sie do tego zabrales i jezeli pieniadze wplyna, to na styk. W razie czego wez wszelkie pokwitowania i jezeli sytuacja okazalaby sie podbramkowa, wyslij mejla do dzialu rekrutacji ze skanem potwierdzenia wplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 23:27, bartog123 napisał:

Może mi ktoś stwierdzić, powiedzieć czy jak jutro dokonam wpłaty na poczcie/banku czyli
3lipca to "dojdzie to" do ikr do 4 lipca. W sensie czy chodzi mi o to czy jak dokonam
jutro wpłaty będzie wszystko allright,czy musze dokonać wpłaty jutro z konta internetowego?
zamotałem;/


Na stronie uczelni powinno być napisane coś w stylu liczy się data stempla, a jeśli tego nie ma to leć jak najwcześniej do banku i zrób przelew, bo zazwyczaj jest tak, że przelewy dokonane do 12 -13 są wykonywane jeszcze tego samego dnia pozostałe następnego dnia rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 12:17, bartog123 napisał:

Zrobiłem w nocy przelew internetowy. Z tego co wiem liczy się data zaksięgowania, ale
jaki jest dowód wpłaty przez internet? :p


Chyba na kazdym koncie internetowym mozesz sobie wydrukowac potwierdzenie wplaty, u mnie w wbk np. wyglada to tak:
rachunki -> historia -> przy transakcji jest przycisk wiecej -> zamow potwierdzenie (platne) / pdf, ktory mozna sobie wydrukowac (darmowe)
i w pdfie/potwierdzeniu powinienes miec napisanego cos w tym stylu (drugie zdjecie)

20100703122546

20100703122555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 12:17, bartog123 napisał:

Zrobiłem w nocy przelew internetowy. Z tego co wiem liczy się data zaksięgowania, ale
jaki jest dowód wpłaty przez internet? :p


Zawsze jest możliwość wydrukowania potwierdzenia przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2010 o 12:26, kuba9876543210 napisał:

Chyba na kazdym koncie internetowym mozesz sobie wydrukowac potwierdzenie wplaty, u mnie
w wbk np. wyglada to tak:
rachunki -> historia -> przy transakcji jest przycisk wiecej -> zamow potwierdzenie
(platne) / pdf, ktory mozna sobie wydrukowac (darmowe)
i w pdfie/potwierdzeniu powinienes miec napisanego cos w tym stylu (drugie zdjecie)

Dobra dzięki jak nie dojdzie do jutra to będę się do nich odzywać, dzięks za pomoc: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam malutkie pytanko dotyczące Internetowej Rejestracji Kandydatów. Co wybrać w rubryce ,,stosunek do służby"? Jeśli byłem tylko na badaniach i mam wyrobioną książeczkę to zaznaczyć ,,(służba) nie odbyta" czy może ,,przeniesiony do rezerwy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 14:12, Blackgoat napisał:

Mam malutkie pytanko dotyczące Internetowej Rejestracji Kandydatów. Co wybrać w rubryce
,,stosunek do służby"? Jeśli byłem tylko na badaniach i mam wyrobioną książeczkę to zaznaczyć
,,(służba) nie odbyta" czy może ,,przeniesiony do rezerwy?"

No, po badaniach (no i odpowiedniej kategorii), z chwilą kiedy dostaniesz książeczkę, zostajesz automatycznie przeniesiony do rezerwy, więc to powinieneś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 14:14, Erton napisał:

> Mam malutkie pytanko dotyczące Internetowej Rejestracji Kandydatów. Co wybrać w
rubryce
> ,,stosunek do służby"? Jeśli byłem tylko na badaniach i mam wyrobioną książeczkę
to zaznaczyć
> ,,(służba) nie odbyta" czy może ,,przeniesiony do rezerwy?"
No, po badaniach (no i odpowiedniej kategorii), z chwilą kiedy dostaniesz książeczkę,
zostajesz automatycznie przeniesiony do rezerwy, więc to powinieneś wybrać.

Też tak myślałem, ale rodziciele mieszali mi w głowie, żebym wybrał ,,nieodbyta", więc nabrałem wątpliwości. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować