Zaloguj się, aby obserwować  
conradzik

Jakie studia?

3948 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2010 o 16:16, Blackgoat napisał:

gothicsheep-> zapisałem się tam na kierunek, jakim są Stosunki Międzynarodowe(co mnie
nie interesuje) i tez to rzuciło mi się w oczy. Ale szanse są, bo coś tam pisało o uzupełnianiu
miejsc po tych, co pójdą gdzie indziej. A jest jakaś szans, by się wypisać z tych Stosunków?
Nie chcę miejsca zawadzać:D

Po prostu nie skladaj papierow. ;P Ja tez sie zarejestrowalem na stosunki, takze wycofujac sie z tego kierunku w pewnym stopniu mi pomozesz. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:51, Erton napisał:

Mnie przyjęli na MIMUW na infę- znowu :) Miejsc 140, ja na 203- przyjęty. Jadę jutro
szybko, co by sie nie rozmyślili :) A co do Ciebie, to zależy, ile osób przyjmują. To
nie jest, że jest 372 na liście rezerwowej, tylko że ogólnie jesteś 372.

Chyba jednak nie tak, ja na Ekonomii mam pozycje na liście 68 a przyjeli 258 więc jestem 68 na liście rezerwowej. System IRK jest ogólny więc kolega jest 372 na rezerwowej.

PS. Uciekać z Ekonomii UW na SGH, potrzebne mi wolne miejsca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:46, Blackgoat napisał:

BTW: bluzgi zamierzone, czekam na degrada, dajcie mi go proszę, chcę tego cholernego
degrada!

Dostaniesz jedynie ostrzeżenie (każdy chciałby dostawać dokładnie taką karę, jaką poprosi :]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy status "zakwalifikowany do przyjęcia"= przyjęty po złożeniu papierów, czy jak ? Najlepiej jakby ktoś z UJ się wypowiedział ale nie pogardzę też innymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:20, Treize napisał:

Mam takie pytanie czy status "zakwalifikowany do przyjęcia"= przyjęty po złożeniu papierów,
czy jak ? Najlepiej jakby ktoś z UJ się wypowiedział ale nie pogardzę też innymi opiniami.



Tak, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:25, Sarturias napisał:

Tak, czytanie ze zrozumieniem się kłania.



Dzięki w necie zdania są podzielone dlatego byłem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 16:29, ww3pl napisał:

298 miejsce na rezerwowej liście filologii angielskiej (UW)


... może do trzeciej tury się dostanę...


488, chcesz ze mną o tym porozmawiać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to dostałem się na informatykę na WAT, zaś na polibudzie jestem 13 na rezerwowej liście także na informatykę (wydział elektryczny), ale także dostałem się na "elektronikę, informatykę i telekomunikację" od lutego. O UW nie wspominam, bo nie ma czego:P Liczę, że się 13 osób z informatyki wycofa. Tak więc - uciekajcie mi stamtąd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 23:13, paweldomar1 napisał:

A ja za to dostałem się na informatykę na WAT, zaś na polibudzie jestem 13 na rezerwowej
liście także na informatykę (wydział elektryczny), ale także dostałem się na "elektronikę,
informatykę i telekomunikację" od lutego. O UW nie wspominam, bo nie ma czego:P Liczę,
że się 13 osób z informatyki wycofa. Tak więc - uciekajcie mi stamtąd:P

Informatykę na elektronice miałem na 3 miejscu w preferencjach, Elektronikę,Informatykę i Telekomunikację na 4 miejscu. Ale że system zajmuje się co najwyżej 2 preferencjami, a ja na pierwsze (Informatyka na MINI) jestem 8 na rezerwie, a na drugie (Informatyka na elektronice) się dostałem, to nie zajmuję Ci miejsca :) Zresztą i tak idę na Informatykę na MIMUW, więc w tym roku na PW się nie spotkamy. Może za rok, jak z MIMUW-u mnie po raz drugi wywalą.

Dobra, starczy tego autolansu (jak Bozię kocham, chciałem tylko napisać, że Ci miejsca nie zajmę). Głównym celem tego posta jest poradzenie Ci, żebyś starał się o "angaż" na PW, bo jednak WAT to półka niżej. Ja z perspektywy półrocznego i brutalnie wyrzuconego studenta mogę Ci powiedzieć, że jeśli chodzi o informatykę w Warszawie, to rachunek jest dość prosty
1.MIMUW
2.PW
3.WAT
4.PJWSTK

Oczywiście nie, żebym krytykował czy wyśmiewał którąkolwiek z uczelni, no ale jednak posłuchaj dobrej rady i jak możesz to staraj się o PW. Z tego co kolega opowiadał, na elektyce jest dość lajtowo, więc nie wpuszczam Cię w jakiś hardkor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem - w końcu wzięcie udziału w rekrutacji w 2 turze nic mnie nie kosztuje;) I właśnie słyszałem też opinie o WACie, niekoniecznie najlepsze. Dziękuję też za ustąpienie miejsca, jak się dostanę to chętnie podziękuję w sposób inny niż słowny - jakieś wspólne piwko;) Powoli zaczynam wierzyć, że może się uda jakoś przecisnąć do tego wymarzonego kierunku;) Jednak jakby się nie udało, raczej zacznę studia od lutego - jakoś osobiście nie ciągnie mnie na WAT. Teraz pozostaje się tylko modlić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ogólnie, ktoś z was się dostał na: Elektronikę,Informatykę i Telekomunikację od października? Bo na razie to tylko znam jednego kolegę, który tam się dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur**a, muszę iść dziś robić sobie zdjęcie i przesyłać je na IRK. Bo po zaznaczeniu, że jestem byłym studentem, opcja Prześlij Zdjęcie cały czas świeciła mi się na zielono, więc się tym nie przejmowałem. Aż tu nagle muszę wysłać zdjęcie, którego nie mam, zapłacić 17 złotych, których też nie mam i wydrukować podanie, do którego nie mam dostępu, bo nie wysłałem zdjęcia. FUUUU. Kurde no, a to wszystko przed 16 muszę zrobić, bo wtedy premiera video Iron Maiden, a potem mecz. Noż kurde, lubią ludziom atrakcje zapewniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:46, Blackgoat napisał:

no i [M - H], nie przyjęli mnie ani na UW ani na UKSW.


Też,mam to samo, znaczy prawie tak samo ,bo na UKSW zostałem przyjęty tylko nie na ten kierunek na którym najbardziej mi zależało.Dostałem się za to na prawo , w Białymstoku, więc raczej na drugą turę już nie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 12:17, bartog123 napisał:

Wie ktoś może gdzie są jeszcze otwarte rejestracje na studia dzienne? Bo już wiem, że
nigdzie się nie dostałem (buuu....).....

Jak skończą się wszystkie etapy rekrutacji i zostaną jeszcze miejsca to niektóre uczelnie uruchamiają jeszcze dodatkową turę rekrutacji. Np. Polibuda Warszawska tak robi. Musisz chyba na to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 12:32, knopfler napisał:

> Wie ktoś może gdzie są jeszcze otwarte rejestracje na studia dzienne? Bo już wiem,
że
> nigdzie się nie dostałem (buuu....).....
Jak skończą się wszystkie etapy rekrutacji i zostaną jeszcze miejsca to niektóre uczelnie
uruchamiają jeszcze dodatkową turę rekrutacji. Np. Polibuda Warszawska tak robi. Musisz
chyba na to liczyć.

No, chyba musze, ale wiesz, ta niepewność. A wiesz może kiedy takie rzeczy się zwyczajowo dzieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 14:03, bartog123 napisał:

No, chyba musze, ale wiesz, ta niepewność. A wiesz może kiedy takie rzeczy się zwyczajowo
dzieją?

Dokładnie to nie wiem, bo nie pamiętam ale myślę że pewnie w sierpniu albo wrześniu.
Rozumiem niepewność, sam właśnie czekam na wyniki i mam nadzieję że się z rezerwy dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche odetchnalem, bo wreszcie dostalem sie na jeden z kierunkow, ktory by mnie urzadzal. Stosunki miedzynarodowe na UMCS. Nie jest to moze jakas wybitna uczelnia, ale biorac pod uwage fakt, ze matura wcale mi tak rewelacyjnie nie poszla, ze jest limit 90 miejsc i kierunek dosyc popularny, to moge powiedziec jestem z siebie jak najbardziej zadowolony. xd

Jeszcze bede probowal na UKSW, gdzie jestem na 2 kierunkach na rezerwie. Teraz, kiedy terminy skladania papierow wreszcie sie nie pokrywaja mam spory komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować