Zaloguj się, aby obserwować  
Jester

Diablo -> Titan Quest?

53 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2006 o 22:51, lampak napisał:

Ja mam taki problem jak na screenach - wszystkie napisy zostaly zamienione na "Tag not found"


Najwyraźniej brakuje jakichś plików lokalizacyjnych w katalogu z grą. Nie potrafię nic więcej powiedzieć bo sam nie ściągałem, ale może ponowna instalacja coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 22:57, Vilmar napisał:

> Ja mam taki problem jak na screenach - wszystkie napisy zostaly zamienione na "Tag not found"
Najwyraźniej brakuje jakichś plików lokalizacyjnych w katalogu z grą. Nie potrafię nic więcej
powiedzieć bo sam nie ściągałem, ale może ponowna instalacja coś da?

Ponowna instalacja nic nie daje. Sprawdziłem. Tak więc pomoc przyda mi się nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze Spartan Total War jest tylko na PS''a tak mi sie ta gra podoba. Rozni sie bardzo od d2 i ma te klimaty, ktorych mi brakowalo, czy masa i jestes jedna jednostka sposrod setek innych to jest to czego szukalem, ale cholera niestety na ps''a :/
Co do Titan Quest, gra jest dobra ale nie bedzie lepsza, jest wporzadku ale wiele jej brakuje do pierwowzoru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje że na kompa nie ma Gods of War.Też słyszałem że dobra rzeźnia jest.

A Titan Quest nie wypali.Już lepiej zapowiada się Loki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 11:51, Radament napisał:

Szkoda, ze Spartan Total War jest tylko na PS''a tak mi sie ta gra podoba. Rozni sie bardzo
od d2 i ma te klimaty, ktorych mi brakowalo, czy masa i jestes jedna jednostka sposrod setek
innych to jest to czego szukalem, ale cholera niestety na ps''a :/
Co do Titan Quest, gra jest dobra ale nie bedzie lepsza, jest wporzadku ale wiele jej brakuje
do pierwowzoru :/


Spartan to czysta sieczka. TPP w stylu idź i rąb. Nie wiem jak się sprzedał, ale coś nie słychać o jakiejkolwiek kontynuacji. A jak chcesz podobną grę na PC to masz Rise and Fall: Civilization at War.

Titan Quest to czysty action-RPG w starożytnej Grecji. Z kilkoma bajerami jak w końcu logiczne dropy przedmiotów. Pograłem w demo i bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:12, Jester napisał:

> Czy tylko ja zamiast napisów mam <tag no found>?

Pewnie wszyscy bedą mieli. A oto rozwiązanie:

W katalogu "Settings" (w katalogu z grą oczywiście) jest plik default.cfg

Otwiersz go i patrzysz czy nie ma w nim zawartej linijki tekstu: language = Polish
Jeśli jest to Polish zamieniasz na English a jeśli nie ma to dodajesz taką linijkę na końcu:
language = English

To samo należy uczynić z plikiem o tej samej nazwie ale w katalogu "My Games"(Moje Gry?) w
"Moich Dokumenatch"

Ważne jest aby ta opcja występowała w pliku tylko raz.



niestety u mnie to nic nie zmienia, nadal mam brak tekstu w grze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalalzem to na innym forum:

problemu z tagami:

Wchodzisz do \Moje dokumenty\My Games\Titan Quest Demo\Settings i otwierasz plik options.txt. Następnie sprawdzasz czy występuje jakakolwiek linijka z wpisem "Language" np. Language = Polish, jesli tak, zmień ją na Language = English, jeśli wpisu nie ma to dodaj go na końcu pliku.

Tą samą czynność powtarzasz otwierając plik defaults.txt w katalogu Settings znajdującym się w katalogu z zainstalowaną grą.

Jeśli po wykonaniu tych czynności dalej występują problemy z tagami to naciskamy w menu gry 3 przycisk od góry (są to opcje), na następnym ekranie wybieramy rozwijaną opcję na samym dole, a z niej wybieramy np. drugą możliwość od góry (będzie to język francuski). Następnie naciskamy przycisk na samym dole po lewej stronie i wychodzimy z gry. Po ponownym uruchomieniu powinniśmy już mieć działające menu w języku francuskim Teraz wystarczy jeszcze raz wejść do opcji i zmienić z powrotem na angielski i ponownie zrestartować grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 13:13, YahooPL napisał:

Ja żałuje że na kompa nie ma Gods of War.Też słyszałem że dobra rzeźnia jest.

A Titan Quest nie wypali.Już lepiej zapowiada się Loki.


Racja Gods of War to naprawde wypas ale to czysta gra konsolowa :/ Wiele jest gier, ktore sa tylko wydawane na konsole i naprawde sa swietne. Dlatego tez konsole wlasnie w tym maja przewage nad komputerem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:12, Jester napisał:

> Czy tylko ja zamiast napisów mam <tag no found>?

Pewnie wszyscy bedą mieli. A oto rozwiązanie:

W katalogu "Settings" (w katalogu z grą oczywiście) jest plik default.cfg

Otwiersz go i patrzysz czy nie ma w nim zawartej linijki tekstu: language = Polish
Jeśli jest to Polish zamieniasz na English a jeśli nie ma to dodajesz taką linijkę na końcu:
language = English

To samo należy uczynić z plikiem o tej samej nazwie ale w katalogu "My Games"(Moje Gry?) w
"Moich Dokumenatch"

Ważne jest aby ta opcja występowała w pliku tylko raz.


Niestety u mnie jest też ten problem a to rozwiązanie nie pomaga. Nie było takich wpisów w obydwóch plikach więc wpisałem i dalej nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na inne rozwiązanie: wybieracie w oknie gównym trzeci przycisk od góry. To opcje. W pierwszej zakładce na dole jest menu rozwijane z językami gry. Wybieracie jakikolwiek aby nie pierwszy na liście. Uruchamiacie grę i już menu jest czytelne, tyle że w języku nieangielskim (np hiszpański :) Teraz w menu opcje znów zmieniacie język na angielski, uruchamiacie grę jeszcze raz i juz jest ok.
Głupie jak but ale działa

Tyle, że po 3 minutach grania wszystkie literki i tak się sypią, tak jak na print screenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 00:25, GeoT napisał:

Trafiłem na inne rozwiązanie: wybieracie w oknie gównym trzeci przycisk od góry. To opcje.
W pierwszej zakładce na dole jest menu rozwijane z językami gry. Wybieracie jakikolwiek aby
nie pierwszy na liście. Uruchamiacie grę i już menu jest czytelne, tyle że w języku nieangielskim
(np hiszpański :) Teraz w menu opcje znów zmieniacie język na angielski, uruchamiacie grę jeszcze
raz i juz jest ok.
Głupie jak but ale działa

Tyle, że po 3 minutach grania wszystkie literki i tak się sypią, tak jak na print screenie


U mnie wystarczyło w opcjach gry w video zmienić wszystko na medium i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko, powalczyłem z instalką korzystając z rad z poprzednich postów i już chodzi bez problemów.
A gierka zapowiada się całkiem nieźle. Grafika fajna, bardzo dobre modele i animacje wrogów (zwłaszcza jak giną :)), falująca trawa i krzaki... Na początku było trochę nudnawo ale potem się rozkręca. W sumie trochę stworów w mitologii było, więc zróżnicowanie wrogów na pewno będzie duże. Szkoda tylko że drogawa będzie, się poczeka aż stanieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pelna wersje titan quest i po uruchomieniu chodzi dobrze jednak zacina sie jak wychodze z pierwszej jaskini po wykonaniu pierwszego questa pobocznego.gierke wywala calkowicie z bledem windowsa.po tym incydencie nawet save sie nie wczyta.oczywiscie moge stworzyc nowa postac jednak gra dziala do tego samego momentu.sciagnalem juz 2 wersje tej gry jednak obie zacinaja sie w tym samym miejscu.format kompa takze nie pomogl.prosze o pomoc co mozna zrobic albo skad sciagnac w 100% dzialajaca wersje(oczywiscie w celu promocyjnym bo jak wyjdzie polska wersja to i tak ja kupie).z gory dziekuje za wszystkie madre odpowiedzi.pozdro 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ściągnąłeś i dalej chcesz ściągać? To Ci coś powiem: ZŁAMAŁEŚ REGULAMIN. Ściąganie gier z internetu jest piractwem, a propagowanie piractwa na forum wiąże się ze złamaniem regulaminu. Poza tym piractwo jest przestępstwem. A w ogóle to jak piracka gra może być użyta w celu promocyjnym? W ogóle nie kapuje co ty piszesz :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, widać gra dowiedziała się że jesteś piratem i zadecydowała sama zakończyć twoje giercowanie w nią póki nie kupisz orginalnej pełnej wersji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 12:01, 12miki12 napisał:

mugłby ktos kto kupił polska wersje napisac do mnie na gg muj nr to 6681099 plisssjestem
zazwyczaj na niewidocznym


Po co odświeżasz stare tematy? I po co wciąż prosisz o odezwanie się - może nikt nie chce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2006 o 11:51, Radament napisał:

Co do Titan Quest, gra jest dobra ale nie bedzie lepsza, jest wporzadku ale wiele jej brakuje
do pierwowzoru :/


VETO! VETO! Titan Quest to według mine bardzo przyjemna i nieskomplikowana rzeźnia - świetnie mi sie w to gra. poza tym jest ładny, kolorowy i ma niesamowitego rag-dolla. świetnie marnuje sie życie.
jeno strasznie mi sie kaszaniła - nie wiem czemu [słyszałem, że gryzie sie z polskim Windowsem]
a tak poza tym - to zupełnie różna gra w stosunku do Diablo - i nie ma co ich porównywać, bo w takim pojedynku chyba nic nie ma szans z diablątkiem Blizzarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować