Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Titan Quest na naszym serwerze!

60 postów w tym temacie

Będę miał za około 2 godziny i zobacze czy mi się spodoba, bo z tego, co czytałem to zapowiada się świetna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 17:40, Bezimek napisał:

"No, a jak wiadomo Play to najlepsze pismo o grach w Polsce i w ogóle co oni napiszą to święte.
" - a poza tobą wszyscy w rodzinie zdrowi bo jak nie to czas zrobić badania okresowe. "Play"
jest (ogólnie i delikanie mówią) taką sobie gazetą.


Umiejętnosć odnalezienia ironii w czytanym tekście jest bardzo przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 17:48, Smerdek napisał:

Wymagania:
Recommended System Requirements

- Windows XP
- 3.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent
- 1 GB RAM
- 5.0 GB or more free hard drive space
- 128 MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or equivalent
- DirectX 9.0c compatible or Soundblaster X-Fi sound card


Hmm i to są minimalne?

To ja podziękuję.

Oblivion ma mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:23, Minsc i Boo napisał:

Hmm i to są minimalne?

To ja podziękuję.

Oblivion ma mniejsze.


To są ''Recommended System Requirements''. U mnie na Athlonie 1800+, Radeon 9500 i 768mb Ram strasznie się przycina co 5 sekund, tzn. chodzi normalnie a za chwilę ostra przycinka (wszystko na minimalnych ustawieniach i 800x600)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2006 o 19:26, Smerdek napisał:

To są ''Recommended System Requirements''. U mnie na Athlonie 1800+, Radeon 9500 i 768mb Ram
strasznie się przycina co 5 sekund, tzn. chodzi normalnie a za chwilę ostra przycinka (wszystko
na minimalnych ustawieniach i 800x600)

Ja ze swym Sempronem 2500+, 512 Ramu i Radeonem 9800SE też wiele nie zwojuje. Zresztą to pewnie tylko(kolejny) H''n''S nie warty uwagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko pograłem w to z 30 min i dosyć mnie wciągnęło. To gierka typu ''podejdź i zabij'', takie Diablo osadzone w starożytnej Grecji, nawalamy jakieś Satyry, Harpie, Dziki i takie tam. Grafika fajna, ale te wymagania to przesada. I wkurza mnie to, że pomimo ładnej grafiki nie da się obrócić kamery wokół bohatera (można tylko zmienić kąt widzenia jak w Warcrafcie III). I jeszcze ma buga, który trzeba naprawić przed włączeniem gry, o którym pisałem nieco wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:35, Smerdek napisał:

Mimo wszystko pograłem w to z 30 min i dosyć mnie wciągnęło. To gierka typu ''podejdź i zabij'',
takie Diablo osadzone w starożytnej Grecji, nawalamy jakieś Satyry, Harpie, Dziki i takie tam.
Grafika fajna, ale te wymagania to przesada. I wkurza mnie to, że pomimo ładnej grafiki nie
da się obrócić kamery wokół bohatera (można tylko zmienić kąt widzenia jak w Warcrafcie III).
I jeszcze ma buga, który trzeba naprawić przed włączeniem gry, o którym pisałem nieco wcześniej.


Ten bug wynika zapewne z faktu, że gra przed właczeniem testuje system i ustawia swój jesyk taki sam jak język systemowy. Tyle ze nei bierze pod uwagę, ze jezyka polskiego jeszcze nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:55, Bambusek napisał:

Ten bug wynika zapewne z faktu, że gra przed właczeniem testuje system i ustawia swój jesyk
taki sam jak język systemowy. Tyle ze nei bierze pod uwagę, ze jezyka polskiego jeszcze nie
zna.


Dokładnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zapowiedź Titan Quest, w Clicku i pomyślałem, że to będzie hit(spoko klikat). Teraz uwarzam tak samo, ale dodać jeszcze trzeba, że hit nie dla wszystkich (wymagania sprzętowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówie że sie tylko oceną recenzenta sugeruje
a czy jest taki sobie to nie wiem, na pewno lepszy od cda (oprócz okładek i humoru)
samej gry nie oceniłem więc nie wiem skąd takie bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:40, Gofer31 napisał:

Bambusek: Jesli chodzi o Fable''a na PC, to zrobilo go Lionhead Studios i Microsoft a nie THQ
xP (i think...)


Tyler że tamten posta napisałes tak, jakby MS wydawał też Titan Quest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 22:32, Kolotko Tanker napisał:

mówie że sie tylko oceną recenzenta sugeruje
a czy jest taki sobie to nie wiem, na pewno lepszy od cda (oprócz okładek i humoru)
samej gry nie oceniłem więc nie wiem skąd takie bany


Jak im się udało ocenić grę, która jeszcze nie wyszła? :/ Nawet nie mogli po demie, bo to wyszło sporo po wydaniu Playa. no jasnowidze jacyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mowi, ze ocenili pelna wersje. Moze ocenili demo. A moze dostali przed premiera jakis material (rozbudowane demo czy cos). Teorytycznie - po co sa zapowiedzi, jezeli jeszcze gra nie wyszla? Przeciez w zapowiedziach moze byc co innego, a w grze co innego :P

A co do Playa i CDA. Mi CDA kojarzy sie z pseudo-profesjonalnym pismem o grach, bo jak kiedys czytalem to gierki np blizzarda dostawaly dobre noty nie wiadomo za co, poza tym nudzil mnie juz ,,humor" Smugglera.
Wole zeby ktos slabo ocenil gre bez powodu, niz ma jej dawac wysokie noty tylko za to, ze jest ze stajni jakiegos tam zespolu :P

Zreszta nie wiem po co jeszcze ludzie czytaja takie pisemka...Mamy internet, recenzje sa za darmo w internecie, mozna sciagnac demo i samemu zobaczyc jak wyglada gra. Smieszy mnie ze ludzie kieruja sie opiniami gazet, bo one nigdy nie byly i nie beda obiektywne

Jezeli jest to typowy hack and slash, to nie dziwie sie ze gierka zostala slabo oceninona przez Playa.
Jaka ocene mozna wystawic grze ktora nic nowego nie wnosi, polega na zwyklym lupaniu stworkow, ma nawet dobra grafike i nie uzasadnione wymagania(ostatnio takich gier coraz wiecej..ciekawe ile dostaja firmy produkujace gry od producentow kart graficznych :P)
Np Painkiller, FarCry, Guildwars, Spellforce 2 demko-smigaja az milo. Chyba mi nikt nie powie ze grafika w tych grach byla slaba. A takie demo empire earth 2 czy doom 3- lol, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagdzam się z Wiórem, ale nie do końca bo np teksty w playu wydają mi się lepsze niż np na o2 (język, styl itp.)

a ocenaiali betę którą od twórców dostali, pisali że durny klon diablo z motywem że np powyżej 15 lvl kosisz wszystko w 2 sek.

to raczej niefajnie mówi o grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a u mnie nie działa to demo! Mam błędy, takie jak na poniższych screenach. Wszystkie napisy to "Tag not found"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ściągnę - szkoda mi czasu na granie w dema gier, które mnie nie mają szans na dłuższe zagoszczenie na moim HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi na P4 1.8 768 ram i 5700 ultra chodzi badzo łądnie bez zacinki - sama gra prezentuje się ślicznie
mała nadzieje że cdprojekt wyda ją w niskiej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować