Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2012 o 19:30, Henrar napisał:

Lol, dzięki. W takim razie import a Cenedze już dziękujemy.

Hej, Henrar. Gdzie w takim razie kupujesz swoją kopię i kiedy, jeśli możesz zdradzić? Rozumiem, że nie wersję "RHCP" od Muve/Gram/Ultimy/Empiku/MM, tak? :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Amazon, ew. allegro, jak znajdą się angielskie egzemplarze. I będzie to raczej wersja konsolowa (na początek).

O wersji PCtowej pomyślę, jak nadejdzie pora na upgrade sprzętu.

Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 20:33, Janek_Izdebski napisał:

Hej, Henrar. Gdzie w takim razie kupujesz swoją kopię i kiedy, jeśli możesz zdradzić?
Rozumiem, że nie wersję "RHCP" od Muve/Gram/Ultimy/Empiku/MM, tak? :)

Ja ze swej strony mogę też polecić sklep www.dvd.co.uk. Zamawiałem wielokrotnie różne gry i muzykę i zawsze było bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 20:36, Henrar napisał:

Podejrzewam, że Amazon, ew. allegro, jak znajdą się angielskie egzemplarze.
I będzie to raczej wersja konsolowa (na początek).

O wersji PCtowej pomyślę, jak nadejdzie pora na upgrade sprzętu.

Również pozdrawiam :)

Nie musisz się martwić o sprzęt. Ja z Harrolfo nie mamy super sprzętu (laptopy), ale poczytaliśmy oficjalne forum producentów o wymaganiach technicznych, a także pierwsze relacje ludzi. Wniosek jest jeden, gra ma mocno zawyżone wymagania minimalne. Spokojnie pójdzie na gorszym sprzęcie (u mnie wąskim gardłem jest grafa, u Harrolfo procek). Więc gra na pewno Tobie pójdzie. Zresztą Ty jesteś lepszym odemnie specjalista odnośnie hardware''u, prawda? ;)

Zatem spokojnie możesz zamawiać wersję PC. :) Ta gra i tak nie jest, jak celnie wymyślił te sformułowanie aope, dla "pikselowych onanistów". ;D

Trzymaj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motyw z sercem jest genialny, niby nic wielkiego, ale chce się go używać i słuchać. I jeszcze co do mojej poprzedniej wypowiedzi, palnąłem gafę, monety w Dishonored rzeczywiście są jak to określiłem "kwadratowe", to nie wina oprawy :p. Dochodząc do pierwszej prawdziwej akcji zrozumiałem dlaczego w świecie Dunwall pośpiech to zwyczajne lanie ciepłym moczem na tą grę. Nie pamiętam abym w jakiejkolwiek produkcji w tym roku tyle razy wczytywał stan gry, bo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 23:16, Harrolfo napisał:

Masz na myśli bugi, czy dobrą SI?

Błędów żadnych jeszcze nie uświadczyłem. Miałem na myśli ogóle zaplanowanie akcji, coś nie poszło po mojej myśli, zabili mnie itd. Co ciekawe z walką nie ma łatwo, gram na normalnym poziomie trudności, wystarczą 3-4 chlaśnięcia aby się wyłożyć, nie mówiąc już o kulach czy jakiś bombach zapalających zjadających połowę hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie. Lubię trudne gry :)
A jak ma się sprawa z checkpointami, dobrze są rozmieszczone?
Od razu jest dostępny trudny poziom, czy trzeba najpierw ukończyć Dishonored?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 23:46, Harrolfo napisał:

A jak ma się sprawa z checkpointami, dobrze są rozmieszczone?


Grę można zapisywać w dowolnym momencie, za wyjątkiem walki i wprowadzeń do misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 23:46, Harrolfo napisał:

Od razu jest dostępny trudny poziom, czy trzeba najpierw ukończyć Dishonored?


wszystkie są dostępne od począku i wg opisu różnią się zachowaniem AI, nie testowałem tego. gram na hardzie i wrogowie i tak nie wiedzą co ich ogłuszyło, wiec ciezko okreslic czy jest trudno :) jest za to cholernie przyjemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumie to RHCP jest wersją dla "upośledzonych" krajów w których wydaje cenega?
Zaczynam załować że dałem im zarobić z nadzieja ze bedzie "dobrze", gorzej ze pewnie na kazde DLC (a maja byc fabularne) pewnie trzeba bedzie czekac 8 miesiecy nim matoly wydadza wersje pudelkowa:/
Jesli faktycznie bedzie jak przypuszczam to chyba kupie drugi raz wersje z UK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 04:59, Jarden napisał:

Jak rozumie to RHCP jest wersją dla "upośledzonych" krajów w których wydaje
cenega?

Tak. ;)

Dnia 12.10.2012 o 04:59, Jarden napisał:

Zaczynam załować że dałem im zarobić z nadzieja ze bedzie "dobrze", gorzej ze pewnie
na kazde DLC (a maja byc fabularne) pewnie trzeba bedzie czekac 8 miesiecy nim matoly
wydadza wersje pudelkowa:/
Jesli faktycznie bedzie jak przypuszczam to chyba kupie drugi raz wersje z UK...

Skąd wiesz, że mają być fabularne DLC? Możesz podać źródło? Co do kompatybilności wersji, według mnie problem rozwiązuje instalacja wersji ENG. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kompatybilności wersji,

Dnia 12.10.2012 o 05:30, Janek_Izdebski napisał:

według mnie problem rozwiązuje instalacja wersji ENG. :) Pozdrawiam.

W wypadku Skyrima i Fallouta NV to nic nie dawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 08:13, Narmo napisał:

W wypadku Skyrima i Fallouta NV to nic nie dawało.

Jak to nic nie dawało. Słyszałem o ludziach, którzy mieli polskiego, cenegowego "Skyrima" (zainstalowanego na dysku w wersji ENG) i instalowali "Dawnguard" kupiony w UK lub otrzymany za pomocą gifta (też z Zachodu). Ktoś to może potwierdzić? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2012 o 05:30, Janek_Izdebski napisał:

Skąd wiesz, że mają być fabularne DLC? Możesz podać źródło? Co do kompatybilności wersji,
według mnie problem rozwiązuje instalacja wersji ENG. :) Pozdrawiam.

nic to nie da. rhcp bedzie mialo inne steam id wiec dlc nie kupisz dopoki nie pojawi sie wlasnie dla tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 08:20, Llordus napisał:

nic to nie da. rhcp bedzie mialo inne steam id wiec dlc nie kupisz dopoki nie pojawi
sie wlasnie dla tej wersji.

Ale słyszałem o ludziach, którzy mieli polskiego, cenegowego "Skyrima" zainstalowanego na dysku w wersji ENG, którym znajomi z UK wysyłali w postaci giftu "Dawnguarda" i się instalował. Nie było takich przypadków?

Więc co może być nie tak z tą kompatybilnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 08:50, Deathblade napisał:

Jak wygląda sprawa z optymalką ? Gra ktoś na starszym sprzęcie ? :P Bo korci
mnie zakupienie tej gry :)

Ponoć jest ok. :) Spytaj konkretniej EmperorKaliguli, On już grał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 05:30, Janek_Izdebski napisał:

Tak. ;)


Super, raz złamałem zasadę "nie kupuj nic tych partaczy" i odrazu zostałem wyrolowany:/

Dnia 12.10.2012 o 05:30, Janek_Izdebski napisał:

Skąd wiesz, że mają być fabularne DLC? Możesz podać źródło? Co do kompatybilności wersji,
według mnie problem rozwiązuje instalacja wersji ENG. :) Pozdrawiam.


Takie chodzą pogłoski między ludzmi zajmującymi się grami, głównie recenzentami, narazie nic oficjalnego.
Nie rozwiązuje bo gra się nie integruje nawet w pełni ze Steam''em, inaczej mówiąc wchodząc na kartę gry na Steamie nie masz napisu "you already own "xyz" co oznacza że żadne DLC wydane do "normalnej" wersji nie będzie działało z naszą bo nie zostanie ona w ogóle wykryta jako zainstalowana:/
I tak, mam zainstalowaną wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 08:28, Janek_Izdebski napisał:

Ale słyszałem o ludziach, którzy mieli polskiego, cenegowego "Skyrima"
zainstalowanego na dysku w wersji ENG, którym znajomi z UK wysyłali w postaci giftu "Dawnguarda"
i się instalował. Nie było takich przypadków?


Nie wiem jak w przypadku wersji cenegowej ale ja Skyrim mam z UK, też nie mogę się dostać na kartę gry (prawodopodobnie po IP blokują tytuł w sklepie) ale DLC zakupione tu i ówdzie działają normalnie, podejrzewam że gra w takim razie się integruje ze steamem jak należy.

Jakby ktoś był ciekawy jak gra się "przedstawia" w historii zakupionych gier "Dishonored RHCP Pre-Purchase Retail Eastern Europe", zastanawiam się tylko po cholerę jest fragment "Pre-Purchase" w tym wszystkim.
Innymi słowy "Dishonored for retarded countries where internet is like water , very limited":/
No cóż, teraz czekać do wypłaty i zamówić wersję dla "normalnych" krajów, żałuję że wydałem kasę na to "coś" a z drugiej strony chociaż się cieszę że nie będę musiał pisać błagalnym tonem do supportu steama by usunęli grę z mojej historii skoro nawet nie jest w żaden sposob rozpoznawana jako kupiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować