Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz premierowy zwiastun Sniper Elite V2

17 postów w tym temacie

Ostatnio brakuje mi II-wojennych produkcji. Zaciekawił mnie V2, ale widzę, że na gamerankings średnia 65%. Zagram jeszcze w demko i zaczekam na nasze recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1 gdyby zawsze patrzeć na oceny graczy czy też recenzentów, w połowę dobrych gier byś nie pograł. Zresztą po tym, co się wydarzyło z ME3 (bardzo krzywdzące oceny od graczy) mam już gdzieś metacritics itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie radzę używać AdBlock. Poczytajcie sobie ich politykę prywatności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając wady i zalety tej gierki i tak zamierzam zakupić tę produkcję na PC. Jak ktoś jeszcze nie wie, to dodam, że ta właśnie wersja będzie mieć dodatkowo klasyczny multiplayer w postaci TDM. :)

P.S. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Steam. Może niebawem jakiś polski klanik powstanie. :)

P.S. 2 Zgadzam się z Tobim, że nie zawsze oceny na Metacritic są miarodajne. Najlepiej samemu się zapoznać z grą, a wcześniej z demem. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:32, Revan91 napisał:

Gra bardzo fajna, demo kilka razy przeszedłem, ale przegrała konkurecję o moją
kasę z Diablo.

Za taką cenę (na PC 89,90) w głównych sklepach (Gram, Empik, Ultima) warto zainwestować w tę gre na premierze. Tym bardziej jeśli posiada się jakieś zniżki czy rabaty. Teraz taka cena za porządny FPS to rzadkość. A Diablo to Diablo, dobra gra, ale nie ucieknie.... Może więc się jeszcze skusisz na Snipera. Oczywiście wszystko co napisałem to my humble opinion. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:45, Janek_Izdebski napisał:

> Gra bardzo fajna, demo kilka razy przeszedłem, ale przegrała konkurecję o moją
> kasę z Diablo.
Za taką cenę (na PC 89,90) w głównych sklepach (Gram, Empik, Ultima) warto zainwestować
w tę gre na premierze. Tym bardziej jeśli posiada się jakieś zniżki czy rabaty. Teraz
taka cena za porządny FPS to rzadkość. A Diablo to Diablo, dobra gra, ale nie ucieknie....
Może więc się jeszcze skusisz na Snipera. Oczywiście wszystko co napisałem to my humble
opinion. :)

Jeśli bym kupował to tylko na konsolę, a tam 2 razy drożej, kupię jak stanieje, to i tak głównie single

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 21:05, Revan91 napisał:

Jeśli bym kupował to tylko na konsolę, a tam 2 razy drożej, kupię jak stanieje,
to i tak głównie single

Ok, rozumiem. Gra, ze względu, że jest niszowa, powina stanieć już po 2-3 miesiącach. Tak BTW szkoda, że nie bierzesz wersji PC (jeśli nie masz kompa z DX10, to rozumiem) skoro ma rozszerzone multi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 21:27, Janek_Izdebski napisał:

> Jeśli bym kupował to tylko na konsolę, a tam 2 razy drożej, kupię jak stanieje,
> to i tak głównie single
Ok, rozumiem. Gra, ze względu, że jest niszowa, powina stanieć już po 2-3 miesiącach.
Tak BTW szkoda, że nie bierzesz wersji PC (jeśli nie masz kompa z DX10, to rozumiem)
skoro ma rozszerzone multi. Pozdrawiam.

Akurat kompa z DX10 mam, chyba nawet 11, ale mniejsza z tym. Pewnie większość userów mnie zlinczuje, ale wolę po prostu grać na padzie, szczególnie w strzelanki :) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 23:24, Revan91 napisał:

Akurat kompa z DX10 mam, chyba nawet 11, ale mniejsza z tym. Pewnie większość
userów mnie zlinczuje, ale wolę po prostu grać na padzie, szczególnie w strzelanki :) Pzdr

Rzeczywiście, takie słowa w ustach doświadczonego gracza to prawie jak herezja. Na stos! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 01:03, Janek_Izdebski napisał:

Rzeczywiście, takie słowa w ustach doświadczonego gracza to prawie jak herezja. Na stos!
;)


Gram już dość długo, ze 12 lat, z czego 3 na padzie, a całość na myszce i zgadzam się, że myszka jest bardziej precyzyjna, ale jakoś ruch dwoma gałkami + triggery wydaje się naturalniejszy. Oczywiście wszystko zależy od mechaniki gry, ale jak jest to dobrze zrobione, to granie staje się czystą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 01:26, Revan91 napisał:

Gram już dość długo, ze 12 lat, z czego 3 na padzie, a całość na myszce i
zgadzam się, że myszka jest bardziej precyzyjna, ale jakoś ruch dwoma gałkami + triggery
wydaje się naturalniejszy. Oczywiście wszystko zależy od mechaniki gry, ale jak jest to dobrze
zrobione, to granie staje się czystą przyjemnością.

Wg mnie najtrudniejsza jest koordynacja i zapanowanie nad dwoma gałkami + triggerami. Z tego co słyszałem, najelpiej radzą sobie z grą na padzie ludzie, którzy mają dobrze funkcjonującą współpracę obu półkul mózgu. Coś w tym musi być. :)

P.S. Ja tam wolę myszkę + klawiaturę, a na padzie to bardziej gram w exclusive'y na PS3. A wracając do Sniper Elite v2, to wersja PC prawie na pewno obsługuje kontroler od Xbox 360, więc z powodzeniem możesz wybrać tę właśnie wersję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować