Zaloguj się, aby obserwować  
deput666

Silent Hill 2 - może wznowienie?

74 postów w tym temacie

Wznowić Silent hilla 2! Koniecznie! Ten tytuł powinien pojawić sie jako extra klasyka. Gra jest praktycznie nie do kupienia w wersji na pc! Uważam,że w raz z pierwsza częścią stanowi wyznacznik dla wszystkich pozostałych tytułow tego typu (survival horror). Jeśli ktoś nie grał w silent hilla to nie wie co stracił. Konami stworzyło prawdziwy majstersztyk pod każdym wzgledem. Resident evil się chowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo stary temat ale sie dopisze...
Nie wiem jaka firma wydala Silent Hill w Polsce ale jesli to CDP to naprawde, zbilibyscie na tym kase, w Polsce nigdzie nie mozna dostac juz tej gry a napewno duzo graczy by sie na nia rzucilo, poprostu bylby na nia popyt... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to właśnie CDP wydało tę grę w Polsce. Już od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego CDP nie robi wznowień gier od Konami. Doszedłem do wniosku, że aby wydać wznowienie musi być jakaś zgoda od producenta, której CDP nie uzyskał (lub mało się stara). A może chodzi o coś innego? Zresztą, czy widział ktoś jakąkolwiek grę z Konami za 20 zł w extra klasyce chociażby? Wątpię zatem, żebyśmy jeszcze kiedykolwiek zobaczyli tę grę w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:06, NuGGet napisał:

Popatrz kiedy pisalem tego posta:P


Ehh, jakoś tak się zamyśliłem :-). Szukałem po prostu wątków o Silent Hill, a ten był najwyżej, więc wydawało mi się, że ostatni post był napisany niedawno ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:32, qba767 napisał:

Jeśli naprawdę zależy wam na kupieniu Silent Hilla 2 to jest jeszcze okazja http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=56&ProduktID=7638

No SH2 można nawet na Allegro jeszcze dostać, tylko było by fajnie gdyby mozna było kupić jeszcze inne części, ostatnio na Allegro jakiś gość wystawił kolekcję SH 1, 2, 3 i 4 za 150 zł... tyle, że na PS2... 4część jeszcze się czasami zdarza w miarę niedrogo na PC, ale część 3 jest już nie do kupienia, po wakacjach pewnie sobie 2 kupię, ale może zdarzy się cud i pojawiła by się antologia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwójką nie ma problemów na allegro - mi się udało :) SH4 też widziałem, ale nie kupiłem, chciałem trójkę. Ale z tą trójką to jest problem, nawet na eBay :/ Czekam na wznowienie przez CDP, może do platyny, w końcu to hicior naprawdę trzymający w napięciu i potrafiący wystraszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:50, tykus napisał:

Z dwójką nie ma problemów na allegro - mi się udało :) SH4 też widziałem, ale nie kupiłem,
chciałem trójkę. Ale z tą trójką to jest problem, nawet na eBay :/ Czekam na wznowienie przez
CDP, może do platyny, w końcu to hicior naprawdę trzymający w napięciu i potrafiący wystraszyć
:)

Ja jakiś czas temu widziałem 3 na jakimś sklepie w stanach za grosze... tyle, że przesyłka by wynosiła naprawdę kosmicznie drogo... 26 wyjeżdżam do Anglii, pewnie ok 10 dostanę pierwszą wypłatę to zacznę latać po wszelkich Virginach itp. :) po powrocie chcę kupić nowego kompa to wtedy będę się roglądał za SH, bo wiem, że niestty na moim kompie SH2 się ciął... tzn. sama gr śmigała płynnie, ale bez zmniejszania rozdziałki przy filmikach się głos rozdzielał z filmem- nie wiem jak to bardziej po polskiemu ;) nazwać, ale wiadomo o co be :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na eBay widziałem używki SH3, jak już nówka to po niemiecku xD Zresztą chyba gdzieś pisaliśmy o dostępności Silenta :P Szczęściarz śmiga na Anglię to będzie miał :P Ogólnie wszystko tanie jest z Japonii, ale przesyłka wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:03, tykus napisał:

Ja na eBay widziałem używki SH3, jak już nówka to po niemiecku xD Zresztą chyba gdzieś pisaliśmy
o dostępności Silenta :P Szczęściarz śmiga na Anglię to będzie miał :P Ogólnie wszystko tanie
jest z Japonii, ale przesyłka wymiata :D

Wiesz co jak będę w Anglii, to co jakiś czas tam gdzie będę pracował pewine będę wchodził na net, to jeżeli Cię będzie interesował SH3 i będzie tam to możemy się ugadać, zobacze za ile będzie przelicznik - funt = tyle za ile przy wyjeździe będę brał + przesyłka, albo odbiór osobisty(Szczecin), zależnie gidze mieszkasz. A dla mnie wersja niemiecka to w ogóle nie wchodzi w grę, bo tego języka nie czaje w ogóle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować