• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Gothic II z eXtra klasyka neXt - Problem

Pytanie

Otóż kupiłem sobie właśnie GII i odpalam sobie normlanie za pierwszym razem grę, a jak chce znów gre odpalić wyskakuje mi błąd pokazany na screenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.05.2006 o 08:44, lis899 napisał:

Ja tak miałem, jak w 1 dawałem ALT + TAB, ale w 2 części już tak nie miałem


Działo się tak, bo Gothica nie można schować do paska, a jeżeli juzsię schowa, można tylko pomażyć o dalszej grze - zawiesza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2006 o 11:39, ŁukiPluta napisał:

to jest chyba zrobione zeby nieuzywac tzw. "trailerow"

Jak dla mnie to poprostu niedopracowanie a nie zeby nie uzywac trainerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2006 o 11:41, Rafcio Master napisał:

Jak dla mnie to poprostu niedopracowanie a nie zeby nie uzywac trainerów.

ale trailery sie uruchamia jak masz gre w pasku wiec moze to jest specjalnie zrobione ale to problem jak dla mnie dosc dziwny bo mi sie normalnie do paska zwijal a potem go rozwijalem i tylko krotki "lag" byl i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może ale jak kodów można używać, to czemu mieliby tak zrobić zeby nie uzywac trainerów. Trochę to mało logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2006 o 11:47, ŁukiPluta napisał:

ale trailery sie uruchamia ...


TRAINERY żadne TRAILERY. Trailer to krótki film - zapowiedź gry, filmu etc.

IMo nie jest to żadne zabezpieczenie przed używaniem "dopalaczy". Gra singleplay''erowa z zabezpieczeniem prted używaniem cheat''ów ... bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2006 o 11:49, Rafcio Master napisał:

Może ale jak kodów można używać, to czemu mieliby tak zrobić zeby nie uzywac trainerów. Trochę
to mało logiczne.

I dotego te kody sami autorzy chetnie "oddali" dla ludzkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam ten sam problem, co SimFury, i to wcale nie jest wina trainerów (bo owych nawet nie wgrywałem) mam nadzieje, że ktoś znajdzie rozwiązanie na mój (inie tylko mój) problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To mi cos takiego wyskoczyło jak juz nie grałem w ta gre i zaczełem sie bawić kodami i pewnien kod jak sie wpisze to wyskakuje takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sterowniki tutaj akurat nic nie zdziałają, próbowłem najnowszysch, straszych i średnich, zawsze to samo, o co do kodów, to ANI JEDNEGO nie wpisywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2006 o 21:27, Warbandit napisał:

..........i dziwne, że jeszcze ekypa CDP nie interweniuje............


Ponieważ jest niedziela i ludzie też chcą odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2006 o 21:27, Warbandit napisał:

..........i dziwne, że jeszcze ekypa CDP nie interweniuje............


Przede wszystkim, sprawę trzeba do nas zgłosić korzystając z formularza pomocy technicznej (stosowna opcja znajduje się w dziale pomoc na górze) lub telefonicznie. Forum nie jest właściwym miejscem do zgłaszania indywidualnych problemów. I nie tylko dlatego, że forum przeznaczone jest przede wszystkim do rozmów między graczami (a w natłoku tysięcy postów łatwo jeden przeoczyć), ale przede wszystkim dlatego że w takich sprawach kluczowymi kwestiami jest konfiguracja sprzętowa, wersja sterowników... itp. Wszystkie te dane, razem z namiarami na osobę zgłaszającą, są niezbędne :).

A całkowicie poza tym - obsługa klienta gram.pl / CDP czynna jest - podobnie jak większość firm - od poniedziałku do piątku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak tak, to przepraszam, nie wiedzialem itd. ale jak napisałem maila do Cenegi do pomocy technicznej, to mi odpisali (po e dniach roboczych), żeby dokładnie opisać problem, i wysłać go pocztą, więc najpierw szukam rozwiązania na forach, a że widziałem, jak i na nich ekypa CDP rozwiązuje problemy, to pomyślałem, że i napisać nie zaszkodzi. No to sie biore za formlarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.05.2006 o 07:11, Warbandit napisał:

Jak tak, to przepraszam, nie wiedzialem itd. ale jak napisałem maila do Cenegi do pomocy technicznej,
to mi odpisali (po e dniach roboczych), żeby dokładnie opisać problem, i wysłać go pocztą,
więc najpierw szukam rozwiązania na forach, a że widziałem, jak i na nich ekypa CDP rozwiązuje
problemy, to pomyślałem, że i napisać nie zaszkodzi. No to sie biore za formlarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Formularz wysłałem w poniedziałek, dziś jest niedziela, a ja niestety nie dostałem jeszcze odpowiedzi. W mailu zwrotnym jest napisane , że odpowiedzi można spodziewać się w ciągu 48 godzin, a jażeli problem wymaga większej ilości czasu, to poinformujecie o tym. Rozumiem, że pewnie zaczniecie się tłumaczyć, ile Wy to nie macie roboty z rozwiązywaniem problemów i już nie nadążacie, ale przynajmniej nie piszcie kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiadomość została wysłana we wtorek (Sent: Tuesday, May 16, 2006 10:35)
Pozwoliłem wysłać ją raz jeszcze dzisiaj.
Proszę sprawdzić skrzynkę ponownie i sprawdzić czy nie ma pan skonfigurowanego jakiegoś antyspamu albo na własnym komputerze albo na serwerze.
Jeżeli wiadomość by nie dotarła proszę o informacje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować