Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Elite V2 - przegląd ocen

37 postów w tym temacie

Strasznie niskie oceny. Mi ta gra daje naprawde mase frajdy, idealna zeby sobie pograc godzinke lub dwie po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobało demo, przymierzam się do zakupu gry, jak trochę stanieje ( Teraz Ghost Recon ), a te oceny mnie nie przestraszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:31, Revan91 napisał:

3 godziny 38 minut na poziomie trudnosci Marksman, kpina. Za 30 zł to może warto by było
kupić.


Fallout 1 można przejść w 12 minut. Pytanie - co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:01, bezlerg napisał:

Czy tylko mi się wydaje, że dużo dobrych gier ma słabe oceny, a te średnie bądź słabe
są wychwalane?


Za to nasz "genialny" GW2 dostanie pewnie z 9/10 (z czego tak naprawdę 7/10 za grafiką generowaną przez CryEngine 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:38, Kajmal napisał:

Oho.Czyżby Recenzenci nie dostali upragnionej sumy od Rebelionu?

Rebellion to małe studio. Nie stać ich na koru... oj, przepraszam na sponsorowanie artykułów w prasie branżowej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:36, TobiAlex napisał:

> 3 godziny 38 minut na poziomie trudnosci Marksman, kpina. Za 30 zł to może warto
by było
> kupić.

Fallout 1 można przejść w 12 minut. Pytanie - co z tego?


No raczej grając za pierwszym razem, nie znając kompletnie gry, gdzie iść, co robić, jaka jest nastepna misja, w 12 minut nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis mi doszedł preorderek xDD..Usuwam demo i instaluje..Wiem ze gra mnie wciągnie..Piszecie ze jest krótka itd,ale mysle ze multi nadrabia i na dodatek jakies dlc bedą wypuszczane.Nie ma co narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:01, bezlerg napisał:

Czy tylko mi się wydaje, że dużo dobrych gier ma słabe oceny, a te średnie bądź słabe
są wychwalane?


Nie tylko tobie. Jak patrzę na argumenty Meristation: fatalne respawny, liniowość i słabe AI to myślę sobie "Hmm, przecież to samo można zaobserwować w CoD''zie, czy BF''ie" , a te gry dostają oceny 8 albo 9/10. To jest po prostu jakaś kpina. Sniper Elite V2 według mnie jest bardzo dobrą grą, która ma świetny klimat II wojny. Od razu przypominają mi się czasy BiA i MoH''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że Call of Duty Black Ops przeszedłem raz i już do niego nie wróciłem.Natomiast w demko Snajpera V2 zagrywałem się ładnych parę godzin próbując zabijać na różne sposoby.Wychwyciłem parę smaczków jak trafienie jednym pociskiem paru wrogów lub zdetonowanie granatu przymocowanego do pasa przeciwnika.Raz chyba nawet trafiłem Niemca w jajka co zobrazował stosowny rentgen,ale ręki nie dam sobie obciąć :)I oczywiście ten dźwięk przestrzelonego hełmu z ponad 200m na wyższym poziomie trudności gdzie trzeba się przyłożyć żeby trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pograłem w demo i pomimo początkowego zapalenia się na ten tytuł zrezygnowałem do czasu aż gra stanieje. Strzelanie i killcamy są świetne to trzeba przyznać, ale końcowa ocena od Edge mówi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:20, Damianuss1 napisał:

Sam pograłem w demo i pomimo początkowego zapalenia się na ten tytuł
zrezygnowałem do czasu aż gra stanieje. Strzelanie i killcamy są świetne to trzeba przyznać,
ale końcowa ocena od Edge mówi wszystko.

80-89 zł (zależnie od sklepu) w dniu premiery, to za dużo za premierówkę na PC? Chyba żarty sobie stroisz? Jak teraz większość premierówek PC-towych jest po 109-119 zł, powyższa cena to rzadkość. Brać mi tu i nie marudzić... ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:36, TobiAlex napisał:

Fallout 1 można przejść w 12 minut. Pytanie - co z tego?

Pomijając fakt, że nie jest to do końca uczciwe, bo jest to wykorzystanie buga związanego z questami (omijasz jeden) i paru innych oraz sam fakt, że za pierwszym a nawet drugim razem nie ma szans na przejście tej gry nawet w pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować