Zaloguj się, aby obserwować  
mydave04

Tom Clancy''s Ghost Recon

13 postów w tym temacie

Czy ta gra mi pójdzie na Procesor AMD Althon 1145 Mhz grafa Geforce 2 MX 64 mb vram i 128 mb ram.System Windows xp.Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 13:20, aolejniczak5 napisał:

Czy ta gra mi pójdzie na Procesor AMD Althon 1145 Mhz grafa Geforce 2 MX 64 mb vram i 128 mb
ram.System Windows xp.Bardzo proszę o pomoc



Chodzi tobie o pierwszą część serii ( jest aktualnie dodana do Clicka ) czy o najnowszą ??? pierwsza pójdzie lecz o najnowszej to możesz zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 13:53, mistrzgry napisał:

> Czy ta gra mi pójdzie na Procesor AMD Althon 1145 Mhz grafa Geforce 2 MX 64 mb vram i
128 mb
> ram.System Windows xp.Bardzo proszę o pomoc


Chodzi tobie o pierwszą część serii ( jest aktualnie dodana do Clicka ) czy o najnowszą ???
pierwsza pójdzie lecz o najnowszej to możesz zapomnieć...

Chodziło mi o tą dodaną do Clicka.Ale już zmiana planów.Wolę sobię kupić Painkillera w KŚ Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 13:20, aolejniczak5 napisał:

Czy ta gra mi pójdzie na Procesor AMD Althon 1145 Mhz grafa Geforce 2 MX 64 mb vram i 128 mb
ram.System Windows xp.Bardzo proszę o pomoc


grałem w Painkillera na podobnej grafice i on scinal. Nie chodzi mi o to, że szarpał, tylko o to, że cała gra wyglądała jak jeden wielki efekt Bullet Time.
P.S. Sorry za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tego najnowszego Clicka i Ghost mi się podoba, a do tego jest jeszcze pełna wersja Arx Fatalis jeszcze nie grałem w tego RPG''a lecz podobno jest dobry...a Painkillera skończyłem już dawno śmiga mi na ful detal lecz to tylko taka bezmyślna siekanina...w Click''u są bardzo dobre dwie pełne wersje i tylko za 6,40 ( mam wersje DVD Clicka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 09:31, mistrzgry napisał:

Mam tego najnowszego Clicka i Ghost mi się podoba, a do tego jest jeszcze pełna wersja Arx
Fatalis jeszcze nie grałem w tego RPG''a lecz podobno jest dobry...a Painkillera skończyłem
już dawno śmiga mi na ful detal lecz to tylko taka bezmyślna siekanina...w Click''u są bardzo
dobre dwie pełne wersje i tylko za 6,40 ( mam wersje DVD Clicka )



też mam tego clicka ;) ale nie wiem jak grać przez neta w ghosta :| ogólnie gra jest BARDZO trudna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dziś kiedy grałem w tę grę.
Bardzo ładna grafika (jak na datę jej wydania), świetna grywalność, podobna do tej z serii RainbowSix. Choć nie ma tu elementu planowania, a rozmyślać plan trzeba na bierząco, to ta gra i tak mi się bardzo podobała. Wspaniała inteligencja podwładnych, którzy prawie nigdy nie chybaiali. Wspaniały klimat i to uczucie, że to naprawdę jest rekonesans duchów, bo ja grałem tylko na cichacza. Większą strzelaninę "organizowałem", tylko wtedy gdy musiałem... Podoała mi się również bardzo fajna muzyka w menu głównym i fabuła (zawsze na mapce szukałem sobie Polski - bo akcja gry rozgrywa się na terytorium Rosji i Białorusi...
Do gry można znaleźć znaczą liczbę dodatków i modów... Sprawdziłem chyba wszystkie i bawiłem się wyśmienicie.
A tu dla przypomnienia - trailer http://www.gametrailers.com/player.php?id=1480
Wspaniała gra! Podobno Adwanced Warfighter nie jest już taki dobry... Ja się z tym nie zgadzam! Bardzo fajna gra, tylko tam (ze względu, że akcja jest w mieście), nie można przejść wszystkiego po cichu... Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za sprawą udostępnienia przez ubi tej gry przypomniaem sobie o tej świetnej grze, jakiś czas temu kupiłem ją w Tesco za 9zł a teraz mnie naszła chętka aby w nią znów pograć, kiedyś miałem przegraną na cd grę zainstalowaną wraz z zestawem modów, tylko problem jest taki, że nie bardzo wiem gdzie są te płytki, więc pozostaje mi ściągnąć mody, więc może mógłby mi ktoś jakieś fajne polecić? wcześniej grałem z jakimiś modami na nowe zestawy broni oraz na zmianę klimatu na 2 wojnę światową (co prawda niemcy krzyczący po rosyjsku troszkę śmieszni byli, ale grało się fajnie :))
Więc prosiłbym o jakieś nazwy modów, najlepiej jakieś nowe plansze, kampanie, albo właśnie zestawy broni.
Byłem na 1 stronie z modami, ale od cholery tego było, więc nie wiem co wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:30, kordzio1 napisał:

Właśnie za sprawą udostępnienia przez ubi tej gry

własnie, Ubi.com udostępnia, ale po ppodaniu hasła przy instalacji (wymagają) nie mogę zainstalować, bo system wykrył jakoś, że nie jestem z USA. Mimo zdeklarowania,ze jestem ze stanów w koncie ubi.com. Jak to ominąć? ma ktoś jakieś hasło , do którego się nie przyczepią?

ja jakoś nie mogę na tą grę trafić w sklepach :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem grę od kumpla, ale niestety płytka jest tak porysowana że nie da się nawet plików na dysk przegrać, ani płytki przegrać, kumpel przestrzegał mnie przed tym ale myślałem że coś z tym zrobię :)
Załatwiłem sobie Ghost Recona ale niestety jest on w angielskiej wersji, potrzebne jest mi spolszczenie ma ktoś może??
Szukam już trochę i nie mogę znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gierka fajna i sobie ją ostatnio odświeżyłem i nawet miło się gra. A tak w ogóle to zna ktoś jakiś mod co dodaje broń na HUD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:05, seles napisał:

ja jakoś nie mogę na tą grę trafić w sklepach :C


Poluj na allegro.
Na przykład: http://allegro.pl/item949484528_tom_clancy_s_ghost_recon_gold_edition_nowa.html

Sam kupowałem sobie coś takiego w okolicach ostatnich wakacji - i jeśli mnie pamięć nie myli, to nawet od tego samego sprzedawcy. Inna sprawa, ze zainstalowałem i do tego czasu nie dane mi było się jeszcze grą pobawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować