Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zagrać w demo Diablo III? Blizzard ujawnia zawartość Diablo III Starter Edition

49 postów w tym temacie

Mnóstwo postów, mnóstwo próśb, ale może ktoś zauważy ten jeden i skapnie kodem. Jeśli masz wolny pass na wydaniu i zechcesz się nim podzielić, pisz proszę na

paluch222@go2.pl

Uszczęśliw biednego studenta, którego jeszcze nie stać na pełną wersję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, demo dla wybrańców a powszechnie dostępne miesiąc po premierze? Co oni, łaskę robią?
Zawsze myślałem, że materiały promocyjne -a tym jest demo jakby nie patrzeć- wypuszcza się w ramach promocji gry przed premierą.

Spoiler

Tak, wiem ,głupi jestem:|



BTW Żeby nie było: w dzisiejszych [ciężkich] czasach jak najbardziej popieram wypuszczanie dem, ale ta "akcja" ze starterem jakoś mi się nie klei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:54, zadymek napisał:

Eee, demo dla wybrańców a powszechnie dostępne miesiąc po premierze? Co oni, łaskę robią?
Zawsze myślałem, że materiały promocyjne -a tym jest demo jakby nie patrzeć- wypuszcza
się w ramach promocji gry przed premierą.

Spoiler

Tak, wiem ,głupi jestem:|



BTW Żeby nie było: w dzisiejszych [ciężkich] czasach jak najbardziej popieram wypuszczanie
dem, ale ta "akcja" ze starterem jakoś mi się nie klei.


1. Diablo III nie wymaga wiekszej promocji niz juz ma.
2. Blizzard slusznie opoznia demo o miesiac. Inaczej w dniu premiery serwery zostalyby doslownie ZABITE przez darmowych graczy.
3. Co Ci szkodzi wziac keya od znajomego ? (zakladam, ze masz takowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 21:44, leszeq napisał:

1. Diablo III nie wymaga wiekszej promocji niz juz ma.

U mnie ma antypromocję za brak dema:P

Dnia 14.05.2012 o 21:44, leszeq napisał:

2. Blizzard slusznie opoznia demo o miesiac. Inaczej w dniu premiery serwery zostalyby
doslownie ZABITE przez darmowych graczy.

I przez miesiąc się przygotują? Ciekawe. A w ogóle to jakby dali wersję offline nie mieli by problemu.

Dnia 14.05.2012 o 21:44, leszeq napisał:

3. Co Ci szkodzi wziac keya od znajomego ? (zakladam, ze masz takowych)

Właśnie w tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować