Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raport: Na serwerach Star Wars: The Old Republic przebywa średnio niespełna 350 osób

43 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2012 o 21:05, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Możesz rozwinąć myśl, że Sapkowski ma rozbuchane ego i zbyt mocno eksploatuje markę
"Wiedźmin"? Dzięki.



Nie akurat nie chodziło mi tu o eksploatowanie marki przez Sapka tak jak robi to Lucas, ot porównałem tu tylko ich ego i przerost ambicji [oraz formy nad treścią].
Żeby mnie źle nie zrozumiano - tak ja też kocham wiedźmina, mimo krytyki błędów CDP kocham tez jego grową adaptację [i REDom tez życzę sukcesów, niech się tylko graczy więcej słuchają i przykładają do roboty :)]. Nie mniej nie jestem ślepy na to jak nierówny jest cały cykl np. Podobnie nie jestem ślepy na dziecinnego Sapkowskiego [rasistę i antysemitę prywatnie - ale to już nie moja brocha, jest jaki jest] który zawsze i wszędzie musi podkreślać jakim to on jest najlepszym pisarzem i w ogóle bić pianę pochwał pod swoim adresem :)
Aczkolwiek bogu dzięki nie - on nie eksploatuje marki "Wiedźmin" tak jak to robi Lucas z "SW", na nasze szczęście [bo zaraz by się zaroić mogło od syfu... chociaż dobry serial animowany 18+, nawet w takiej stylistyce jak przerywniki z powracającą pamięcią z Wiedźmina 2, obejrzał bym z chęcią]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować