Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

trzecia część dziedzictwa..."eragon","najstarszy", "?"

368 postów w tym temacie

Nie, nie należe do tego typu ludzi, staram się być miły i taki podobno jestem, ale jak ktoś nie zna podtaw i pisze: "hyba" raczej trzeba mu zwrócić uwagę...dysleksję się leczy... i nie pana modelatora tylko modeRatora rajciu... i skąd ten pan?

:( Gdzieś przeczytałem, że Christopher będzie pisał jeszcze długo książkę, bo robi sobie odpoczynek, z powodu braku weny... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:10, Mithfalathiel napisał:

Nie, nie należe do tego typu ludzi, staram się być miły i taki podobno jestem, ale jak ktoś
nie zna podtaw i pisze: "hyba" raczej trzeba mu zwrócić uwagę...dysleksję się leczy... i nie
pana modelatora tylko modeRatora rajciu... i skąd ten pan?

:( Gdzieś przeczytałem, że Christopher będzie pisał jeszcze długo książkę, bo robi sobie odpoczynek,
z powodu braku weny... :((

morzna zwrucic uwage ale grzeczniej prosze... a ja akórat to lecze jagbyś niewiedział....
dobra koniec tego! wracamy do tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:12, cedricek napisał:

morzna zwrucic uwage ale grzeczniej prosze... a ja akórat to lecze jagbyś niewiedział....
dobra koniec tego! wracamy do tematu!


Trzy sprawy.
Po pierwsze ten temat jest o cyklu Eragon, a nie o moderatorach.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&u=4229 <-- MODERATORZY: jacy są naprawdę?
Po drugie w każdym wątku pisz na temat, nie wdawaj się w dyskusje, bo spamujesz. A spamerów karzemy degradem.
Po trzecie - jeśli masz problemy z ortografią, a masz, to pisz posty w Wordzie, a potem wklejaj je. Dzięki temu unikniesz większości rażących błędów.

I do wszystkich:
Jeśli spam w tym wątku natychmiast się nie zakończy, polecą degrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc zwróciłem Ci uwagę, powiedziałem że radzę, abyś używał Worda, jeśli niechcesz takich uwag, to forum jest akurat pod względem ortografii dość...no przyjazne...ale trafisz na jakieś inne i masz bana po jednym poście...


Martwię się o Chrisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:18, Mithfalathiel napisał:

No więc zwróciłem Ci uwagę, powiedziałem że radzę, abyś używał Worda, jeśli niechcesz takich
uwag, to forum jest akurat pod względem ortografii dość...no przyjazne...ale trafisz na jakieś
inne i masz bana po jednym poście...


Martwię się o Chrisa...

dobra koniedz z tym! pogódzmy się! a teras do tematu!!! otórz zobaczysz że christopher skończy ksiaszke w pszyszłym roku i niedługo w naszych drzacych z podniecenia rękach,szponach,mackach[co tam macie] ukarze sie ksiaszka która bedzie zwięczeniem serjii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 17:35, paweln napisał:

jaka będzie trzecia część??
jaki bedzie tytuł, araczej jaki być powinien wg. was??
ogólnie o nie powstałej części dziedzictwa...

jeżeli nazywasz sie samul zgłos się do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:20, Novin 1995 napisał:

> pana modelatora nie ciebie...
No taak,powinieneś Dostac degrada albo coś...Paolini jest super!!!Tylko czekać na książkę!!


Były dwa ostrzeżenia. Teraz będzie degrad za spam.
-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:29, turpis napisał:

a mozliwe ze zrobi jeszcze jedna trylogie.....on dopiero zaczyna pisac:) Moze dalej bedzie
pisac o Eragonie i jego losach? Kto to wie....

Może.Zarobi na tym, ale wątpię,żeby mu się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:37, turpis napisał:

ja czytalem....poprostu BOSKIE!!!!!!!!!!!:))))

no... ciekawe czybędzie tego więcej....a w oczekiwaniu na ksiaszke pomaga bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz mi sie troche miesza bo nie umiem juz rozrozniec eragona od FD:D:D. Wiec wychodzi mi cos takiego: Eragon jest na rybach z Bromem, Angela siedzi w kantorku z Galbem, a Arya jest jezdcem i Murtagh przeszedl na dobra strone(znowu):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o jakimś "fatalnym dziewictwie". Czyżby wspaniała proza Paoliniego została splugawiona przez jakiegoś pisarza? Nazwisko i wydawnictwo proszę. O ile dobrze pamiętam, to jakiś czas temu pojawały się parodie Opowieści z Narnii oraz Harrego Pottera autorstwa niejakiego Michaela Gerbera. Zwały się one "Kroniki[lub opowieści, nie pamiętam] Blarnii" - parodia Lewisa oraz "Barry Trotter i Bezczelna parodia/i [jakaśtam] kontynuacja/ cośtamjeszcze jako obśmiewanie się z Rowling. Nie muszę dopowiadać, że były one totalnymi gniotami[ach, właśnie to zrobiłem]? Najgorsze książki, jakie kiedykolwiek przeczytałem [chlip, czemu ja to zrobiłem :''''(]. Są one autorstwa niejakiego Michaela Gerbera. Tak więc mam nadzieję, że nie zabrał się tym razem do żerowania na Paolinim.
Gdzie mogę znaleźć to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować