Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

trzecia część dziedzictwa..."eragon","najstarszy", "?"

368 postów w tym temacie

jaka będzie trzecia część??
jaki bedzie tytuł, araczej jaki być powinien wg. was??
ogólnie o nie powstałej części dziedzictwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 17:35, paweln napisał:

jaka będzie trzecia część??
jaki bedzie tytuł, araczej jaki być powinien wg. was??
ogólnie o nie powstałej części dziedzictwa...


Właśnie wczoraj zaczęłem czytać "Najstarszego" po przeczytanu ocenie czy jest możliwa 3 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem - część 3 MUSI BYĆ - dojdź do końca książki ; - ) Pytanie jest - czy będzie czwarta część...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 18:00, WorldWar3PL napisał:

Ja ci powiem - część 3 MUSI BYĆ - dojdź do końca książki ; - ) Pytanie jest - czy będzie czwarta
część...


No zobaczymy, to w końcu nie może się ciągnąć w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 18:04, balduran2 napisał:

> Ja ci powiem - część 3 MUSI BYĆ - dojdź do końca książki ; - ) Pytanie jest - czy będzie
czwarta
> część...

No zobaczymy, to w końcu nie może się ciągnąć w nieskończoność.


Kiedyś się musi skończyć wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, skoro Solebum mówił coś o krypcie dusz etc., to odbedzie jeszcze krótki dialog z Bromem (i rtęcią), oraz wujem. Do kogo będzie należec ostatni smok? Może Elva. Arya nie zginie, pewnie jak było w przepowiedni, będzie może romans miała :?????????
Jest prawie na bank, że jak Eragon wróci do stolicy elfów, to jego mistrz bedzie umierać, i czas na ostatnie wskazówki. Szkoda , że trochę poczekamy :-//////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 18:00, WorldWar3PL napisał:

Ja ci powiem - część 3 MUSI BYĆ - dojdź do końca książki ; - ) Pytanie jest - czy będzie czwarta
część...


W ramach szlifowania języka angielskiego przeczytałem pierwszą i drugą część książki w oryginale.
Seria na tyle mi się spodobała, że czekam na część trzecią. Niedopuszczalne byłoby zakończenie serii na części drugiej. Zawsze jednak myślaem, że będzie to TRYLOGIA - i na 3 części historia pasuje - ale może się mylę i będzie więcej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam gdzie to czytałam, ale chyba stonie Paoliniego - będą tylko 3 części, bo tak sobie od samego początku zamierzył.
Potem pewnie napisze coś całkiem nowego, bo uparł się tak zarabiać na życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwe też że zrobi tak jak Tolkien tzn. zrobi książke niby nie do serii ale o smoczych jeźdzach i Alagaseii
(Tolkien zrobił "hobbita" i "Władca pierścini")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm...Myślę i zgadzam się co do tego że Oromis będzie już umierał. Natomiast trzeciego smoka będzię miał...Vanir!:Da co do Oromisa...w godzinach ostatecznych stoczy wlkę z Murthagiem i Cierniem i wygra, zaraz potem umrze...:(trzcia część myślę że będzie miała nazwę krainy do której na zawsze wyjedzie Eragon A jeśli ma mieć jednak odwzajemniną miłość to nie będzie to nikt z elfów...Arya jak mówi-tak jest!mur-marmur!:(i wciąż myślę że zginie...może kochanką będzie Eragona...albo ktoś nieznany albo może ta czarodziejka Trinna?zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weźmie wielki sword na smoki, albo wypali mu hammer na wrogów ( king, oczy smoka).
Mutargh w ostatniej chwili zrozumie swój bład. Tak propos to bardzo fajnie by było, gdyby księga miała ponad 1000 stron. By się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no fajnie by było:D:D Może i zrozumie swój błąd, tyle że przyżekł w pradawnej mowie że zabije Eragona. A w pradawnej mowie nie można kłamać... Przeczytałem obie książki, teraz czekam na film:D Chyba w paźnierniku będzie. A 3 części wyczekuje z uteschnieniem. Nic mnie nie oderwie jak zacznę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.saphira.prv.pl =>tu masz i o dziedzivctwie i o filmie...

murthag przysięgnie eragonowi żę go nie zabije a ponieważ już raz przysięgał, to sie zniwelują obie przysiegi:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 16:52, Crazy frogus napisał:

Aha. Dzięki. Jak Murthag przysiągł, że go zabije i że go nie zabije to powinien zabić siebie
xD

a może poprzysiega wszystkim pokolei i wkońcu zdetonuje sie razem z alagaesiią XD


myślicie że roran zostanie jeźdżiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować