Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

trzecia część dziedzictwa..."eragon","najstarszy", "?"

368 postów w tym temacie

orik zastapi Hrotgara to napewno. Eragon pojdzie ratowac Katrine, to tez jest pewne.Ale czy Arya wreszcie sie w nim zakocha, nikt tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:57, Liqid napisał:

[setny pościk tu hehe].
Właściwie to wszystko jest możliwe. Poczekajmy do premiery książki, wtedy dowiemy się więcej.
Ciekawi mnie film i gra Eragon. Raczej jak zwykle przeciętniaki. Ale zobaczyć warto. Właściwie
możemy być pewni, że Oromis umrze, Eragon będzie miał jakiś romans z Happy endem [zapewne elfka],
ale niepokoi mnie, że to za dużo jak na jeden tom. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:07, turpis napisał:

orik zastapi Hrotgara to napewno. Eragon pojdzie ratowac Katrine, to tez jest pewne.Ale czy
Arya wreszcie sie w nim zakocha, nikt tego nie wie.

Ja myślę, że Arya nia może zostać jeźdźcem, bo jest za stara. Roran, to raczej nie, bo jest zbyt tępy...;) Może smok się wykluje dla Broma ponownie?? I w jaki sposób Brom jadł mięso, jak jechał z Eragonem, skoro ukończył szkolenie z Oromisem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brom nie zyje to po pierwsze. Roran moze zostac jezdzcem bo plynie w nim krew z rodziny Eragona.Brom jadl mieso, poniewaz odzwyczail sie od nie jedzenia i dawno nie byl u elfow.Arya jak na elfa jest mlodziutka, wiec tez moze zostac jezdzcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:06, rogoz94 napisał:

I w jaki sposób Brom jadł mięso,
jak jechał z Eragonem, skoro ukończył szkolenie z Oromisem??


Może się odzwyczaił od wegetariańskiej diety ,a może to dla kamufalażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem jeszcze raz Eragona. Jakim cudem Murhtag był w tunelu z Ajihadem jak pod koniec Eragona jest, że został odesłany bo urgal uderzył go w głowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polowali na resztki uciekajacych urgali. Ajhad zaufal murtaghowi i on z nim poszedl. Gdy wrocili za nimi poszlo stado urgali. Porwano murtagha i blizniakow, a ajhada zabili. Martagh teraz pracuje dla galbatorixa, bo kazal mu zlorzyc przysiege w elfickim jezyku, a jak wiemy elfy nie moga klamac. Blizniacy byli wtyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 08:37, turpis napisał:

Polowali na resztki uciekajacych urgali. Ajhad zaufal murtaghowi i on z nim poszedl. Gdy wrocili
za nimi poszlo stado urgali. Porwano murtagha i blizniakow, a ajhada zabili. Martagh teraz
pracuje dla galbatorixa, bo kazal mu zlorzyc przysiege w elfickim jezyku, a jak wiemy elfy
nie moga klamac. Blizniacy byli wtyczkami.

czytałem Najstarszego i nie potrzebuje streszczeń ale pod koniec Eragona jest powiedziane że polował ale dostał w głowe więc go odesłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 19:14, Mik Nik napisał:

Przeczytałem jeszcze raz Eragona. Jakim cudem Murhtag był w tunelu z Ajihadem jak pod koniec
Eragona jest, że został odesłany bo urgal uderzył go w głowe????

Nie doszukuj sie logiki w tej ''książce''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:45, turpis napisał:

jak ci sie ona nie podoba to tu nie pisz. Ja proboje ulozyc zdarzenia chronologicznie.

Chciałem wskazać, że w tej książce jest sporo braku logiki [nie chodzi tu tylko o chronologię zdarzeń], dlatego robienie tego na siłę sprowadza się do dodawania czegoś czego w książce nie ma. Nie pisałem nic o podobaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakas logika jest. ale sa tez pustki w historii, ktore dopiero wypelni trzecia czesc. wiec nie przesadzaj. jak dokladnie sie wczyta to mozna zobaczyc logike. Jak bedziesz tak czytac ''''szybko'''' to nie zobaczysz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:54, turpis napisał:

jakas logika jest. ale sa tez pustki w historii, ktore dopiero wypelni trzecia czesc. wiec
nie przesadzaj. jak dokladnie sie wczyta to mozna zobaczyc logike. Jak bedziesz tak czytac
''''szybko'''' to nie zobaczysz tego.

Powtórzę: nie chodzi tu tylko o chronologię, ale głównie o sns niektórych zdarzeń czy sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować