Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Carmageddon: Reincarnation ufundowane przez graczy

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dziewięć dni pozostało do zakończenia zbiórki pieniędzy potrzebnych na dalszą produkcję Carmageddon: Reincarnation. Pułap 400 tysięcy dolarów został przekroczony wczoraj, co oznacza, że studio Stainless Games może kontynuować prace nad tym tytułem.

Przeczytaj cały tekst "Carmageddon: Reincarnation ufundowane przez graczy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carmagedon ulubiona gra ze skrzywionego dzieciństwa. Strasznie wciąga(ła). Czekam z niecierpliwością na ten tytuł... Ehhh te rozpadające sie na części ludziki i mokre plamy krwi. (Gra w, którą musi zagrać każda osoba zdająca na prawko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale bym sie polal jakby zebrali te pieniadze i 3 miesiace przed premiera powiedzieliby, ze gra nie wyjdzie z jakichs tam przyczyn... albo media zmusza ich do zlagodzenia produktu przez jego brutalny charakter. to by sie ludziska dopiero wpienily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 09:11, wubeikk napisał:

ale bym sie polal jakby zebrali te pieniadze i 3 miesiace przed premiera powiedzieliby,
ze gra nie wyjdzie z jakichs tam przyczyn... albo media zmusza ich do zlagodzenia produktu
przez jego brutalny charakter. to by sie ludziska dopiero wpienily...

Jakby się wycofali musieliby zwrócić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 09:11, wubeikk napisał:

ale bym sie polal jakby zebrali te pieniadze i 3 miesiace przed premiera powiedzieliby,
ze gra nie wyjdzie z jakichs tam przyczyn... albo media zmusza ich do zlagodzenia produktu
przez jego brutalny charakter. to by sie ludziska dopiero wpienily...


No właśnie jestem ciekaw jak rozwiążą kwestie prawne np. w Niemczech. Ludzie dają kasę i co twórcy będą musieli się dostosować do ich prawa dając zieloną krew lub brak animacji rozpadania się ludzików po spotkaniu 4 stopnia z maską samochodu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jeśli ktoś wpłacił na jakąś grę z kickstartera (w tym wypadku np. mniej niż 100 dolarów) to kiedy ona już wyjdzie to i tak będzie ją musiał kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 10:39, kaczek93 napisał:

Mam takie pytanie. Jeśli ktoś wpłacił na jakąś grę z kickstartera (w tym wypadku np.
mniej niż 100 dolarów) to kiedy ona już wyjdzie to i tak będzie ją musiał kupić?


Ech, ile razy można... Wszystko jest zawsze opisane dokładnie na konkretnym Kickstarterze. W przypadku Carmageddona:
"PLEDGE $15 OR MORE - You''ll get the released game, to download from Steam."
I w przypadku większości produkcji ok. 15 dolców już wystarcza, by dostać grę w chwili premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

no co ty? ;) chodzi mi o sam fakt sytuacji, ale swoja droga nie jeden przekret na tym swiecie byl. jakby potrzebowali to cos by wymyslili.


@Dadziol20 no dolicz do tego jeszcze Australię.


a z tym 1000$ i mozesz byc jednym z przechodniow w grze... jezdzisz mega powoli... szukasz przez dluzsza chwile siebie a potem rozjezdzasz. jak za 1k powinni cos konkretniejszego zaoferowac, bo to jest jednak troche kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 09:11, wubeikk napisał:

ale bym sie polal jakby zebrali te pieniadze i 3 miesiace przed premiera powiedzieliby,
ze gra nie wyjdzie z jakichs tam przyczyn... albo media zmusza ich do zlagodzenia produktu
przez jego brutalny charakter. to by sie ludziska dopiero wpienily...

Co media mają do gadania? Dystrybucja jest online, a kasy nie potrzebują, bo już przecież z Kickstartera zebrali. Więc media mogą gadać, ale żadnej "mocy" nie mają. Przynajmniej będzie darmowa reklama i dowód, że wraca stary, dobry Carmageddon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 09:23, NemoTheEight napisał:

Jakby się wycofali musieliby zwrócić kasę.

Jeśli mnie pamięć nie myli - wcale nie. Kickstartery to trochę hazard - twórcy oceniają ile będzie im potrzebne pieniędzy, ludzie decydują się wyłożyć daną kwotę, kasa wpada, kickstarter bierze swoje i tyle. Projekty, szczególnie programistyczne, są bardzo trudne do oszacowania i doprowadzenia do końca, więc gwarancji wydania gry nikt Ci nie da.

Jedyne z czego muszą się bodajże rozliczyć, to nagrody za stopnie dotacji - ale jeśli produkt nie powstanie, niektóre oczywiście nie będą możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować