Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Gameplay The Last of Us wisienką na torcie Sony

38 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2012 o 13:46, mati285 napisał:

Masz rację. Magicznie odnawiające się życie i gazylion naboi, to dopiero frajda.


Chyba mnie źle zrozumiałeś, bo właśnie takim survival''em jestem bardzo miło zaskoczony. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 12:54, mr-nadol napisał:

Robi się lepiej, coraz lepiej. Oby sterowanie przy rzucaniu nie było przy pomocy sixaxis:(


Zdziwiłbym się, gdyby tak było. Raczej należy się spodziewać, że rozwiążą to tak jak w Uncharted 2, czyli za pomocą L2 (z tego co pamiętam;), albo ogólnie jakiegoś przycisku/spustu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 13:51, Niflheim napisał:

Chyba mnie źle zrozumiałeś, bo właśnie takim survival''em jestem bardzo miło zaskoczony.
;P


Ale przestań tych apostrofów używać, co?

Gra wygląda fajnie, ma specyficzny klimat i ma szansę naprawdę wyróżnić się wśród współczesnych gier akcji. Właśnie czegoś takiego oczekiwałem po nowym Tomb Raiderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2012 o 15:11, Demagol napisał:

Gra wygląda fajnie, ma specyficzny klimat i ma szansę naprawdę wyróżnić się wśród współczesnych
gier akcji. Właśnie czegoś takiego oczekiwałem po nowym Tomb Raiderze.


Jak taki Tomb Raider miał być to można wnioskować- uczeń przerósł mistrza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 15:12, Bracio napisał:

Jak taki Tomb Raider miał być to można wnioskować- uczeń przerósł mistrza :).


Eeee, nie rozumiem, o co ci chodzi. Że TR jest mistrzem a TLOU uczniem? Czy na odwrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 15:14, Demagol napisał:

> Jak taki Tomb Raider miał być to można wnioskować- uczeń przerósł mistrza :).

Eeee, nie rozumiem, o co ci chodzi. Że TR jest mistrzem a TLOU uczniem? Czy na odwrót?


Dokładnie o to mi chodzi. W ogóle nowy TR wzoruje się na Uncharted, które w porównaniu do gry NG prezentuję się średnio ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego The Las of Us fajnie, że twórcy wzięli na poprawkę, że nasz bohater nie jest żadnym żołnierzem tylko zwykłym człowiekiem, wystarczy zobaczyć na walkę która w niektórych momentach wyglądała na "ociężałą" co powoduje, że oglądając gameplay czułem emocje. No i po zapowiedziach jako, że jest gra to z gatunku survival widzimy pasek życia, posiadamy mało amunicji i nie ciągniemy ze sobą całego domu w plecaku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 19:01, Demagol napisał:

Ale źle ich używasz!

Fakt, apostrofu w języku polskim używamy gdy samogłoska wystepująca przed nim jest niewymawialna. Morse, Język Morse''a :P itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować