Zaloguj się, aby obserwować  
slawek_03

Co z The Elder Scrolls 4 :Oblivion

6 postów w tym temacie

Wiesz, nie rozumiem o co CI chodzi za bardzo.. gram - fajne.. w sumei to może i nawet sensacyjne.. mimo, że ma sporo malkamentów.. Rozumiem, że oczekujesz od każdego zakładania nowych "sensacyjnych", kiepsko sformułowanych i bezsensownych topiców jako wyraz każdorazowego zachwytu?? Nie, dzięki - wole się dopisać już w istniejącym temacie.. i w sumie Tobie też radzę -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=250&u=3306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 18:25, slawek 03 napisał:

Oblivion miało być sensacją a tu nic co jest? CD-ACTION daje nawet 10/10 a wy nic.


Proszę nie dubluj istniejących tematów i nie zakładaj tematów o każdej rzeczy o której nie toczy się jeszcze dysuksja na tym forum. Fakt, że o czymś nie ma tematu nie znaczy, że trzeba go odrazu zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 18:38, slawek 03 napisał:

Dobra ,ale co to znaczy sumei bo to nie po polsku.

Rozumiem, że popelniłem literówkę i z "mankamentów" zrobiły mi się "malkamenty".. abstrahując od tego Twoje nierozumienie języka pisanego nie jest raczej moją sprawą - więc wybacz i bądź łaskaw wyjaśnić wreszcie "o co tu biega".. Bo na chwilę obecną to to rzeczywiście wygląda na dosyć mizerną prowokację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować