Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2008 o 16:00, skubsa napisał:

Witam, miałem zamiar kupic sobie UT 3 edycje zwykłą, która kosztuje ~70-80 zł. Z ciekawości
zajrzałem na allegro i z zaskoczeniem zauważyłem że za podobną cene można nabyć Edycję
Specjalną ! :0 Zdziwiony kto sprzedaje takie cacko za takie pieniądze, ujrzałem nick
"sklep gram pl" ^^ Już zamówione ;P
BTW.Czy to prawda, że UT 3 nie odniosło sukcesu ?


Nie odniosło sukcesu jakiego się spodziewano. A to dlatego że podobnież został na potęgę spiracony(gdzieś, kiedyś jedna z szych na to strasznie narzekała),no i ludzie woleli tego nie kupować bo sądzili że ma ogromne wymagania systemowe. A wg. mnie to bujda UT3, pójdzie nawet na bardzo leciwym sprzęcie.No i wymga wiecęj umiejętności niż np. CoD4. Ale nie ma się czym przejmować, bezproblemowo jest z kim i gdzie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:13, Cmq napisał:

Minimalne wymagania:
* Windows XP SP2 lub Windows Vista
* 2.0+ GHZ Procesor jedno-rdzeniowy lub dowolny procesor wielordzeniowy
* 512 MB pamięci RAM
* NVIDIA GeForce 6200+ lub ATI Radeon 9600+
* 8 GB wolnego miejsca na dysku


Troche duże wymagania.Jakoś może u mnie pójdzie ale będzie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 11:25, ArMiStJo napisał:

Ale nie ma się czym przejmować, bezproblemowo jest z kim i gdzie grać.


I bardzo mnie to cieszy :) Bo już miałem obawy, że mało będzie osób na necie, a przecież to gra na sieci/necie sprawia nam największą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 12:04, PonuryŻniwiarz napisał:

Troche duże wymagania.Jakoś może u mnie pójdzie ale będzie ciężko :(


Nie są wcale takie duże, jeśli nie pójdzie Ci na minimalnych ustawieniach możesz zawsze sobie jeszcze bardziej "obciąć" efekty graficzne robiąc tzw. legoland.

A jakby ktoś chciał sprawdzić swojego skilla, polecam turniej organizowany na forum unreal.pl (przez jednego z jego aktywniejszych członków). Zaletą ma być podział na ligi tak aby ci wymiatacze nie grali ze "świerzakami". Jak na razie wszystko jest w fazie organizacji(co kto i ile będzie grał), ale już niedługo ma to ruszyć pełną parą:). Więcej informacji na:
http://www.forum.unreal.pl/showthread.php?t=37579&page=2

Wszystko ma być 4fun więc życzę miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:34, ArMiStJo napisał:


> Troche duże wymagania.Jakoś może u mnie pójdzie ale będzie ciężko :(

Nie są wcale takie duże, jeśli nie pójdzie Ci na minimalnych ustawieniach możesz zawsze
sobie jeszcze bardziej "obciąć" efekty graficzne robiąc tzw. legoland.

A jakby ktoś chciał sprawdzić swojego skilla, polecam turniej organizowany na forum unreal.pl
(przez jednego z jego aktywniejszych członków). Zaletą ma być podział na ligi tak aby
ci wymiatacze nie grali ze "świerzakami". Jak na razie wszystko jest w fazie organizacji(co
kto i ile będzie grał), ale już niedługo ma to ruszyć pełną parą:). Więcej informacji
na:
http://www.forum.unreal.pl/showthread.php?t=37579&page=2

Wszystko ma być 4fun więc życzę miłej zabawy:)


dzieki i pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np, PonuryŻniwiarz :).
Jako że nie mogłem edytować już mojego ostatniego posta dotyczącego turnieju 1on, mówię teraz;).
Poza forum unreal.pl, gdzie ciężko się zarejestrować można zgłaszać chęć do udziału w podanym topicu na forum ut3.com.pl:
http://ut3.com.pl/forum/viewthread.php?forum_id=5&thread_id=370#5714

Jeszcze raz gorąco zachęcam!!! Wszystko na razie w fazie organizacji, ale będzie multum ludzi, czyli o swój skill nie trzeba się martwić(zawsze można się czegoś nauczyć:) ). Więc czym prędzej zgłaszajcie się do udziału XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zapisalem. Teraz bedzie trzeba grac czesciej duele zeby troche sie podszkolic:D Na unreala tez sie zarejestrowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 22:14, Ecko09 napisał:

1. Da sie grać na multi w modzie Snowreal?
2. Podobno w tym modzie Snowreal są 2 tryby gry. Ja widze tylko jeden. Gdzie ten drugi?


1. Tak da się, nawet w pliku "Readme" jest chyba adres IP serwera postawionego przez tego modera, ale oprócz niego są też inne serwy z tym modkiem
2.Nie wiem też, może chodzi o to że w jednym trybie wyścigu jest coś w rodzaju slalomu(tzn. z pachołkami) a w drugim zjazd dowolny. Sprawdź może na tym blogu autorskim skąd się ściąga ten mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Właśnie stałem sie szczęśliwym posiadaczem Edycjii specjalnej UT3 ! Co tu dużo mówić, wszystko super tylko jeden mały minusik, płyty były luźno i bonus disk się zarysował, ale działa :) Pierwsze wrażenia mega pozytywne ! Zwłaszcze, że jak pisałem nabyłem to UT za 85 zł (razem z przesyłką) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu najbliższego miesiąca zamierzam kupić sobie Unreal Tournament III i w związku z tym mam kilka pytań , jakby ktoś mógłbym mi na nie odpowiedzieć , byłbym bardzo wdzięczny.

1. Ile zajmuje przejście trybu single i czy tryb ten dobrze przygotuje mnie do zabawy w multi ?
2. Mój ulubiony tryb na multi to TDM , czy w UT3 znajdę co najmniej kilka serwerów na których jako początkujący gracz będę mógł swobodnie sobie pograć ?
3. Jaka jest najlepsza strona internetowa z które mógłbym ściągać jakieś ciekawe mody do tej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 14:24, Sebat1 napisał:

W ciągu najbliższego miesiąca zamierzam kupić sobie Unreal Tournament III i w związku
z tym mam kilka pytań , jakby ktoś mógłbym mi na nie odpowiedzieć , byłbym bardzo wdzięczny.


1. Ile zajmuje przejście trybu single i czy tryb ten dobrze przygotuje mnie do zabawy
w multi ?
2. Mój ulubiony tryb na multi to TDM , czy w UT3 znajdę co najmniej kilka serwerów na
których jako początkujący gracz będę mógł swobodnie sobie pograć ?
3. Jaka jest najlepsza strona internetowa z które mógłbym ściągać jakieś ciekawe mody
do tej gry ?

1. Single jest krotkie. Ja go przeszedlem w mniej wiecej 7-8 godzin na trudnym poziomie. Single w tej grze ma za zadanie zaprezentowac ci wszystkie mapy i tryby tej gry dodajac do tego fabule. W sumie az tak single nie przygotuje cie do trybu multi, jedynie poznasz wszystkie mapy i tryby ( taki samouczek). Lepiej trenowac z botami.
2. Wydaje mi sie ze przy odrobinie szczescia znajdziesz ale bedzie ciezko.
3. Tu nie wiem ale chocby 2 numery temu by jakis mod w CDA. Ale w google bez problemu znajdziesz jakies fajne stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2008 o 14:29, Coxsik napisał:

1. Single jest krotkie. Ja go przeszedlem w mniej wiecej 7-8 godzin na trudnym poziomie.
Single w tej grze ma za zadanie zaprezentowac ci wszystkie mapy i tryby tej gry dodajac
do tego fabule. W sumie az tak single nie przygotuje cie do trybu multi, jedynie poznasz
wszystkie mapy i tryby ( taki samouczek). Lepiej trenowac z botami.

Przejście singla w 7-8 godzin to rzeczywiście krótko , a tak się składa że prawie wszystkie mapy i tryby to ja już znam , bo dawno temu grałem trochę u kumpla. Dobrze że chociaż można trenować grę z botami , dzięki temu będę mógł trochę się podszkolić.

Dnia 17.09.2008 o 14:29, Coxsik napisał:

2. Wydaje mi sie ze przy odrobinie szczescia znajdziesz ale bedzie ciezko.

Nie jestem zupełnym żółtodziobem i jakieś tam umiejętności posiadam , więc jak trochę potrenuje to może z czasem grania na serwerach gdzie jest dużo graczy pr0 nie będzie dla mnie dużym problemem.

Dnia 17.09.2008 o 14:29, Coxsik napisał:

3. Tu nie wiem ale chocby 2 numery temu by jakis mod w CDA. Ale w google bez problemu
znajdziesz jakies fajne stronki.

Tak , czytałem o tym w CDA. Dobrze , poszukam jakiś fajnych modów w Googlach.

Dzięki za cenne rady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Bez obrazy, ale grając trochę u kumpla to raczej trudno poznać wszystkie mapy, bo na każdej jest mnóstwo tricków do zastosowania (walljumpów, dróg na skróty, strzałów w miejsca z których koleś nie może za nic uciec), więc najlepiej nie grać z botami(z nimi najlepiej ćwiczyć aim), ale z żywymi graczami bo od nich (z większym doświadczeniem) najwięcej można się nauczyć.
2. By być tym pr0 i grać na równi z najlepszymi z polski przydałoby by się kilka latek doświadczenia z UT bądź innym szybkim FPS-em(np. Quake)
3. Na niemieckiej stronie: http://www.utzone.de/ jest mnóstwo rzeczy do ściągnięcia, więc na początek najlepiej to tam szukać(j. niemiecki niby jest obcy dla większości polaków, ale dosyć łatwo się tam zorientować :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2008 o 15:36, ArMiStJo napisał:

1. Bez obrazy, ale grając trochę u kumpla to raczej trudno poznać wszystkie mapy, bo
na każdej jest mnóstwo tricków do zastosowania (walljumpów, dróg na skróty, strzałów
w miejsca z których koleś nie może za nic uciec), więc najlepiej nie grać z botami(z
nimi najlepiej ćwiczyć aim), ale z żywymi graczami bo od nich (z większym doświadczeniem)
najwięcej można się nauczyć.

Chodziło mi tylko o to że wiem jak mniej więcej mapy te wyglądają i w których miejscach szukać tych broni i amunicji które mnie interesują. Wiadomo że grając tylko trochę w takę grę nie można od razu wszystkiego poznać. Tak więc stoi przede mną jeszcze wiele tajemnic , które czekają abym je odkrył. ;)

Dnia 17.09.2008 o 15:36, ArMiStJo napisał:

2. By być tym pr0 i grać na równi z najlepszymi z polski przydałoby by się kilka latek
doświadczenia z UT bądź innym szybkim FPS-em(np. Quake)

Grałem kiedyś bardzo dużo we wszystkie części Quake i pierwszą część UT , ale było to jakieś dziesięć lat temu i teraz zaczynam wszystko praktycznie od początku. A zostanie graczem pr0 , grając tylko w UT3 na pewno jest bardzo ciężko , ale ja nie mam aż takich ambicji. :)

Dnia 17.09.2008 o 15:36, ArMiStJo napisał:

3. Na niemieckiej stronie: http://www.utzone.de/ jest mnóstwo rzeczy do ściągnięcia,
więc na początek najlepiej to tam szukać(j. niemiecki niby jest obcy dla większości polaków,
ale dosyć łatwo się tam zorientować :) )

Dzięki za tego linka , z pewnością się przyda. Mam tylko nadzieje że mody te nie są w języku niemieckim i że będą działać z Polską wersją Unreal Tournament III ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 14:24, Sebat1 napisał:

3. Jaka jest najlepsza strona internetowa z które mógłbym ściągać jakieś ciekawe mody
do tej gry ?


Tutaj jest dosyć spora baza modów do UT3: http://www.moddb.com/games/unreal-tournament-3/mods
Pewnie tez nie ma wszystkich.
Natomiast jeśli szukasz fajnych i sprawdzonych modów możesz skorzystać z finalistów ostatniego konkursu Make Something Unreal. Tutaj ich lista: http://www.beyondunreal.com/view_story.php?id=12149 (kategorie Best Gametype i ewentualnie Best Mutator)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2008 o 15:58, Daimon_Frey napisał:

Tutaj jest dosyć spora baza modów do UT3: http://www.moddb.com/games/unreal-tournament-3/mods
Pewnie tez nie ma wszystkich.
Natomiast jeśli szukasz fajnych i sprawdzonych modów możesz skorzystać z finalistów ostatniego
konkursu Make Something Unreal. Tutaj ich lista: http://www.beyondunreal.com/view_story.php?id=12149
(kategorie Best Gametype i ewentualnie Best Mutator)


Wielkie dzięki za te linki , właśnie o coś takiego mi chodziło. Szkoda że dopiero za miesiąc będę miał możliwość żeby je przetestować. Mam nadzieję że w co ciekawsze pozycje będzie można grać z botami w formie treningu oczywiście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie jestem pewien czy w ogóle ci pójdzie. Ja mam GF7600gt no i mogę grać komfortowo na 1024 na ileś tam i przy "Suwakach" 2 i 2 (przy 24 graczach na serwie). Możliwe że pójdzie ale raczej będziesz musiał grac na najniższych ustawieniach bądź na "legolandzie". Najlepiej ściągnij demo, było też kiedyś w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować