Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 14:41, piero92 napisał:

Mam pytanie- zna ktoś adresy serwów do dema (działających)???


W demie to sobie daruj gre w multi, znikoma ilośc serwerów, na większośc nawet sie wejśc nie da...ja w demie tylko w singla grałem z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 14:49, Ecko09 napisał:


W demie to sobie daruj gre w multi, znikoma ilośc serwerów, na większośc nawet sie wejśc
nie da...ja w demie tylko w singla grałem z tego powodu.


No ja też gralem jak narazie tylko w singla z botami (:/), ale chciałem zobaczyć jak się w necie gra (chociaż kiedyś próbowałem normalnie serwy wyszukać, ale nie chciało coś mi się z nimi połączyć :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 15:49, Erykknesz napisał:

Ja trochę grałem w multi w demo.Może dwa razy.Potem już serwy nie działały, albo były
pełne.


Podobnie jak u mnie. Mam nadzieje, że w pełnej wersji będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to że mam ciągle "connecting..." i wcale się nie łączy to wina, że serwy zbytnio nie chodzą na demie czy cos mam zepsute (tzn może coś net nie garnie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj UT III i na końcu wymsknęło mi się : " Boże, ta gra ma fabułę" :D. A mama jak filmiki pod koniec zobaczyła to najpierw myślała,że to jakiś film ;) Grafa jest naprawdę super :) I ostatni mecz taki jak w pierwszym UT :) 1 vs 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 17:00, dawidos170 napisał:

S I ostatni mecz taki jak w pierwszym UT :) 1 vs 1 :)


Każdy Ut kończył sie meczem 1v1. W UT3 w tym ostatnim meczu gra sie z Xanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 17:03, Ecko09 napisał:

Każdy Ut kończył sie meczem 1v1. W UT3 w tym ostatnim meczu gra sie z Xanem?


Tego to nie wiem bo jeszcze gry nie przeszedłem ale jestem nie daleko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 17:03, Ecko09 napisał:

> S I ostatni mecz taki jak w pierwszym UT :) 1 vs 1 :)

Każdy Ut kończył sie meczem 1v1. W UT3 w tym ostatnim meczu gra sie z Xanem?


Ahh nie grałem w 03 i 04 bo nie moje klimaty to były. Nie kończy się meczem z jakąś babą, której imienia nie mogę sobie przypomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 17:03, Ecko09 napisał:

> S I ostatni mecz taki jak w pierwszym UT :) 1 vs 1 :)

Każdy Ut kończył sie meczem 1v1. W UT3 w tym ostatnim meczu gra sie z Xanem?


A masz w ogóle gdzieś Xana w tej grze...?? :> Corrupted się ostało, ale Xan po bęckach w ostatniej części chyba poszedł na żyletki... thx God, dobrze tak burakowi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (znowu :/)- wy też mieliście w demie kursor z windowsa zamiast z gry??

PS I w demie są odłączone serwy czy jak bo nie wiem czy w pełnej wersji bedzie mi multi łazić (bo w demie coś się łączyć nie chce)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:46, piero92 napisał:

Mam pytanie (znowu :/)- wy też mieliście w demie kursor z windowsa zamiast z gry?


Nie i raczej nie jest to wina dema tylko tego, że po prostu w tle masz uruchomione jakieś procesy albo używałeś skrótu "Alt+Tab". Włącz grę jeszcze raz i nie powinno już być takiej sytuacji ...

Dnia 10.03.2008 o 16:46, piero92 napisał:

PS I w demie są odłączone serwy czy jak bo nie wiem czy w pełnej wersji bedzie mi multi
łazić (bo w demie coś się łączyć nie chce)?


Już Ci wiele razy w tym temacie mówiono, że nie pograsz w multi na demie a Ty nadal nie możesz tego przyjąć do wiadomości ??? Kupujesz oryginał i grasz w sieci albo obchodzisz sie smakiem na demie. Proste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 16:54, YahooPL napisał:


Już Ci wiele razy w tym temacie mówiono, że nie pograsz w multi na demie a Ty nadal nie
możesz tego przyjąć do wiadomości ??? Kupujesz oryginał i grasz w sieci albo obchodzisz
sie smakiem na demie. Proste ...


Ja się po prostu pytam bo nieraz ponoć były jakieś błędy, że i nawet w pełnej wersjii coś nie działało i dlatego chcę się upewnic, żeby kasy w błoto nie wyrzucać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy na tym forum preferują takie tryby, jak: Deathmatch & Teamdeathmatch. Czy ktoś tu w ogóle lubi grać z pojazdami (CTF Vehicles), bo widzę, że wszyscy wolą tutaj szybką rozgrywkę w stylu ''Jacka Hammera''. Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:42, Iqor napisał:

Czy wszyscy na tym forum preferują takie tryby, jak: Deathmatch & Teamdeathmatch.


No raczej nie bedę ukrywał faktu, że należę do grona osób, które preferują tylko i wyłącznie czystą rzeź. Te wszystki pojazdy itp. zostały dodane do gry tylko po to by klany mogły w jakiś sposób taktycznie grać. Dla mnie jest to nieudany pomysł a z racji, że żadnego klanu nie mam i do żadnego nie należę więc omijam ten tryb gry. Poza tym jeśli wbijemy np. na serwa gdzie nikt się nie zna to chaos jest taki, że nie da sie grać. Więc zostaję duelki na Deck 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście tryb z pojazdami jest najlepszy! Uwielbiam ten tryb i to na nim najczęściej gram. Ale każdy lubi co innego ;)

PS. Nie gram w deathmatche i inne tego rodzaju być może dlatego, że nie umiem za bardzo grać w tych trybach. Wystarczy wejść na moje statystyki, aby się przekonać, że nigdy nie gram w innych trybach rogrywki niż z pojazdami!

http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=120333388

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:02, Iqor napisał:

Dla mnie osobiście tryb z pojazdami jest najlepszy! Uwielbiam ten tryb i to na nim najczęściej
gram. Ale każdy lubi co innego ;)


Dobrze, że się rozumiemy :P

Dnia 10.03.2008 o 18:02, Iqor napisał:


Co do Twoich statystyk to są naprawdę okazałe i gratuluję. Osobiście nie wyobrażam sobie zrobić Ultra Killa w internecie z żywymi graczami bo są po prostu za dobrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:02, Iqor napisał:

Dla mnie osobiście tryb z pojazdami jest najlepszy! Uwielbiam ten tryb i to na nim najczęściej
gram. Ale każdy lubi co innego ;)

PS. Nie gram w deathmatche i inne tego rodzaju być może dlatego, że nie umiem za bardzo
grać w tych trybach. Wystarczy wejść na moje statystyki, aby się przekonać, że nigdy
nie gram w innych trybach rogrywki niż z pojazdami!

http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=120333388


Z Twoich statystyk można wyczytać, że często grasz w ctf lub vctf, dużo latasz raptorem (i masz trochę killsów z niego), lubisz goliata (i skubańcu masz dobre oko:) ). A tak ogólnie - całkiem niezłe statystyki. Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki. Nie chciałem się chwalić, ale w końcu nie widziałem, by ktoś tu umieszczał swoje statystyki, więc pomyślałem, że mogę być pierwszy ;) Jeszcze raz wielkie dzięki.


don-manfredo

Tobie też dziękuje za dobre słowa. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy na jakimś serwerze. Jakie są wasze nicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować