Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 16:22, Iqor napisał:

Po zainstalowaniu łatki 1.2, wszystkie serwery w grze mają bardzo wysokie pingi. Czy
ktoś miał taki sam problem i wie jak go rozwiązać?


Jak dla mnie to problem polega pewnie na tym, że niektóre serwery dedykowane są poszczególnym wersją gry np. specjalne serwery pod wersję 1.2. W kilku grach w które grałem właśnie tak było. A zwiększony ping raczej nie zależy od patcha i jest spowodowany czymś innym. Jeśli gra chodzi Ci gorzej na 1.2 to przeinstaluj i graj na normalnej 1.0. Innego wyjścia nie widzę. Może ktoś inny Ci doradzi coś lepszego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 16:44, YahooPL napisał:

> Po zainstalowaniu łatki 1.2, wszystkie serwery w grze mają bardzo wysokie pingi.
Czy
> ktoś miał taki sam problem i wie jak go rozwiązać?

Jak dla mnie to problem polega pewnie na tym, że niektóre serwery dedykowane są poszczególnym
wersją gry np. specjalne serwery pod wersję 1.2. W kilku grach w które grałem właśnie
tak było. A zwiększony ping raczej nie zależy od patcha i jest spowodowany czymś innym.
Jeśli gra chodzi Ci gorzej na 1.2 to przeinstaluj i graj na normalnej 1.0. Innego wyjścia
nie widzę. Może ktoś inny Ci doradzi coś lepszego ...


Posiadając UT3 w wersji 1.0 bądź 1.1 niemożliwa jest gra na serwerach, które działają na wersji 1.2 (czyli - zdecydowana większość, jeżeli nie wszystkie). Mnie również nieco zwiększyły się pingi od zainstalowania patcha 1.2, prawdopodobnie Epic pogrzebał coś w kodzie sieciowym. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się czekanie na patcha 1.3 (mnie się nie spieszy, Argonianie i tak są cierpliwi. xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kropce. Chcę zmienić rozdzielczość ale gdy tylko włączam ponownie grę rozdzielczość jest tak sama co przed zmianą. Naciskam na opcje zastosuj i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się już wkurzyłem, pogralem z dwie godziny a gra mi po raz kolejny nie zapisala statystyk!Odnoszę wrażenie , że robi to tylko wtedy, gdy moje statystyki wzrastają o pare killów i kilkanaście deathów.Czy u was też tak sie zdarza?Mam juz tego serdecznie dość, tyle satysfakcji poszło się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:00, songohanssj2 napisał:

Jestem w kropce. Chcę zmienić rozdzielczość ale gdy tylko włączam ponownie grę rozdzielczość
jest tak sama co przed zmianą. Naciskam na opcje zastosuj i nic.


W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zmiana rozdzielczości bezpośrednio w pliku .ini.

Otwórz za pomocą Notatnika plik UTEngine.ini, który znajduje się w folderze:

C:\Documents and Settings\Nazwa_Użytkownika\Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config

Znajdź lini:
ResX=[jakaś cyfra]
ResY=pjakas cyfra]

Następnie wpisz, jaką rozdzielczość chcesz ustawić. ResX to rozdzielczość w poziomie, ResY - w pionie, na przykłd:
ResX=1280
ResY=1024

Następnie zapisz plik, zamknij Notatnik i uruchom grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:10, Erykknesz napisał:

Teraz to się już wkurzyłem, pogralem z dwie godziny a gra mi po raz kolejny nie zapisala
statystyk!Odnoszę wrażenie , że robi to tylko wtedy, gdy moje statystyki wzrastają o
pare killów i kilkanaście deathów.Czy u was też tak sie zdarza?Mam juz tego serdecznie
dość, tyle satysfakcji poszło się...


Spoko też tak czasami mam ale specjalnie z tego powodu nie panikuje bo nie gram pod statystyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze małe pytanko. Ten patch jak go zainstaluje na Polską wersję gry to będzie działał bez zarzutu?Chodzi mi oczywiście o patcha 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 09:03, Coxsik napisał:

Ja mam jeszcze małe pytanko. Ten patch jak go zainstaluje na Polską wersję gry to będzie
działał bez zarzutu?Chodzi mi oczywiście o patcha 1.2


Gra będzie działaś bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:40, Ecko09 napisał:

Dobra, zamówiłem sobie na wirtusie UT3 ;) Przy okazji polecam mój filmik, niedawno go
zrobiłem http://pl.youtube.com/watch?v=-jQ2Mxc1aug


Filmik całkiem fajny, tylko czasami trochę trochę zwalnia (nie wiem czy to wina zgrywania filmiku, czy w grze czasami fps-y Ci spadają poniżej 30). Powiedz czym zgrywałeś ten filmik, w czym go montowałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem sobie demo tej gry i chcę zobaczyć jak wygląda rozgrywka przez neta (z botami troche pogralem i chce się zmierzyć z ludźmi), ale nie mogę połączyć się z żadnym servem :/ Co mam zrobić?

PS W tę gierę dużo osób gra czy raczej cieszy się średnią popularnością (pytanie może głupie- bo Unreal to wiadomo, że jest popularny, ale sami wiecie co się z PC dzieje :/)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:08, piero92 napisał:

Zassałem sobie demo tej gry i chcę zobaczyć jak wygląda rozgrywka przez neta (z botami
troche pogralem i chce się zmierzyć z ludźmi), ale nie mogę połączyć się z żadnym servem
:/ Co mam zrobić?


Nie przypominam sobie by demo obsługiwało grę przez sieć. Na demie tylko boty możesz fragować (mogę sie jednak mylić) ...

Dnia 06.03.2008 o 20:08, piero92 napisał:

PS W tę gierę dużo osób gra czy raczej cieszy się średnią popularnością (pytanie może
głupie- bo Unreal to wiadomo, że jest popularny, ale sami wiecie co się z PC dzieje :/)??


Multum osób w to teraz gra. Serwery są pełne i jest ich całe multum. Naprawdę czasami trudno się zdecydować. Poza tym przez kilka najbliższych lat to będzie jedna z dyscyplin na wszystkich mistrzostwach w grach komputerowych z tego co słyszałem. Warto się tym tytułem zainteresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wbiłem na to co wyszukuje serwy to były dwa dostępne, ale z żadnym nie mogłem się połączyć :/

PS Mimo, że nie jestem fanem fps-ow to jednak ta giera mi się b. podoba (szybko, futurystycznie jest :P). No i przypomniało mi się, że kiedyś w jakiegoś unreala przez sieć grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
szukam jakiejś fajnej i szybkiej strzelanki ,w którą świetnie się gra przez internet
czy ta gra się nadaje??
grałem w Tribes i było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:24, revolt505 napisał:

siema
szukam jakiejś fajnej i szybkiej strzelanki ,w którą świetnie się gra przez internet

czy ta gra się nadaje??
grałem w Tribes i było fajnie

Darmowa gra to warsow, ja w nią gram. Są dwa typy skoku, zwykły i odbicie od ściany, dzięki czemu można długie przepaście przeskoczyć, i w ogóle prawie latać w powietrzu, do tego każda broń na zbliżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:31, piero92 napisał:

A tryby gry są tylko te co w demie czy coś jeszcze (tzn duel, deathmatch)??

W pełnej wersji jest więcej trybów bodajże 6. Sam mam demo ponieważ myślę o zakupie tej gry ale mi też nie udało się wejść na żaden serwer :(. Może po prostu je wyłączyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować