Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: W Star Wars 1313 nie ma miejsca na Jedi

11 postów w tym temacie

Można powiedzieć: i dzięki Bogu że nie musimy latać z mieczami świetlnymi! Dlatego cieszę się, że 1313 będzie o tym kryminalnym światku niezwiązanym z Jedi. Chociaż Jedi Academy 2 to bym z chęcią zobaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym to Jedi Academy było niby takie świetne? Dla mnie było rozczarowaniem po świetnym Jedi Outcast, choć nie ukrywam, że to bardzo dobra gra, ale zupełnie bez klimatu i ze szczątkową fabułą.

Ciężko o Jedi, skoro gra rozgrywać się będzie w czasach Imperium Galaktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda z jednej strony, ale z drugiej to nie widziałem jeszcze dobrze zrobionej mechaniiki grania postaci z mieczem świetlnym, najbliżej był Jedi Outcast, ale potem kolejne klony straciły tą umiejętność. Nawet w najnowszych TFU, miecz zachowywał się jak świecący patyk, lub normalny metal, a nie wiązka energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 10:01, Demagol napisał:

A w czym to Jedi Academy było niby takie świetne?


Mam podobne odczucia. Po świetnym Jedi Outcast byłem mocno napalony na JA. Przeszedłem kampanię w kilka godzin i bardzo się zdziwiłem, widząc napisy końcowe. Seria kompletnie oderwanych od siebie "misji", połączonych szczątkową, dorobioną na siłę fabułą... Tak naprawdę jedyną zaletą tej gry był nawet przyjemny tryb multi. Trochę czasu spędziłem na machaniu "latarką" z innymi graczami. Wprawdzie w 99% sprowadzało się to do długich okresów czekania w "kolejce" na swoją kolej w pojedynku (wygrany zostawał na "macie", przegrany wędrował na koniec kolejki) i szybkich pojedynków, ale i tak było sympatycznie.

Natomiast po rozczarowaniu, jakim były obie części TFU, cieszę się, że tym razem nie będzie Szmocy, latarek i facetów w szlafrokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 10:01, Demagol napisał:

A w czym to Jedi Academy było niby takie świetne?

Ja tam zawszę mówię o serii Jedi Knight. Jedi Academy było fabularnie słabe, za to nadrabiało multi, a przynajmniej modem MovieBattles II, który do tej pory całkiem nieźle żyje (tj. naraz gra góra 100 graczy, ale zawsze jest gdzie grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat fajnie się grało w obie części TFU i czekam na grę a la Mass Effect, być może osadzoną w czasach Wojen Klonów, gdzie grało by się Mistrzem Jedi i jego oddziałem klonów, to mogłoby być fajne, w części misji grałoby się Jedi a w części, dowódcą klonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sooo... będzie to jak Jedi Outcast do chwili zdobycia miecza świetlnego i wizyty w Valley of the Jedi? Jeśli tak to jestem już trochę szczęśliwy. Teraz tylko dodajmy do tego ciekawe mapy i jakąś żywą oraz wiarygodną postać pokroju Katarna... no i można grać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszym porównaniem byłyby starsze gry z serii Dark Forces, zwłaszcza pierwszy Jedi Knight, bo tam strzelaniny były niezwykle dynamiczne ;). W każdym razie podobno pokazana postać łowcy nagród jest tylko tymczasowa, postać ma być zupełnie inna, hm, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować