Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Divinity: Grzech Pierworodny - wrażenia z pokazu

9 postów w tym temacie

gram.pl

Nowa gra RPG od Larian nie jest ani zbyt ładna, ani nie kusi też jakimś oryginalnym klimatem – ot, kolejne fantasy z małą domieszką dziwnych technologii. Mimo to po wyjściu z prezentacji nowej odsłony Divinity, nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że w tej produkcji kryje się ziarenko geniuszu.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Divinity: Grzech Pierworodny - wrażenia z pokazu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Taki system doskonale przyda się do ukrywania tajnych przejść: w innych grach wystarczyło najechać na szafę, by wiedzieć, że jest tam jakaś dźwignia, tu nie będzie to możliwe. Każda komoda może zasłaniać skrytkę, a dywan zejście do piwnicy."

Nic nowego. Takie rzeczy były w Divine Divinity na porządku dziennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to liczyłem na akcję raczej typu Dragon Knight Saga w Czy-de , a przynajmniej na kontynuację losów dziecka mroku ^^ , no nic , w końcu to i tak będzie Divinity więc zobacze co tam chłopaki zmajstrują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Scarven Izometria shit?? Właśnie RPGi w izometrii IMO wyglądają najlepiej. Nie wymaga to mappingów, shaderów i innych pierdół, żeby wyglądało cudnie. Taki Baldur''s Gate ze swymi ręcznie malowanymi tłami wygląda do dziś świetnie a Diablo 3 jest idealnym przykładem, że dziś również izometria świetnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się , że właśnie dlatego , że wyszło Diablo III , chłopaki robią w izometrycznej xD , niby to inny swiat , inna fabuła i historia , ale laik zobaczy i powie - " O, kolejne diablo-fajnie" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DiabloStars -> Czy diablo 3 tak zamroczylo ci mozgownice? Divine Divinity oraz Beyond Divinity byly pierwszymi grami z serii, ktore posiadaly widok z rzutu izometrycznego. Jedynie Divinity 2 byla gra z widokiem TPP.
Gierka jest skierowana przedewszystkim do fanow serii(ktorych de facto jest sporo na swiecie) oraz milosnikow gier cRPG, czyli typowy "laik" zobaczy i powie - "O, wkoncu jakis cRPG, a nie jakas glupia siekanka diablo-podobna".

PS: Juz same porownanie Divinity do Diablo jest hanba dla tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli kiedykolwiek graliście - a nie wierzę, że mogło być inaczej - w pierwsze części Fallouta"
To uwierz;)
Za to spędziłem kilkadziesiąt godzin przy DD. W ogóle to cokolwiek związanego z turami-z wyjątkiem szachów- omijam szerokim łukiem: tak jak w przypadku Fallout''a będzie żal zadek ściskał, ale kolejnej części DD nie poznam choćby nie wiem jak genialna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować