Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2005 o 17:17, Karister napisał:

A jeszcze jedno. :P Znalazłem taki złoty kielich, co można sprzedać za 1000. Zwie się w v. ang Golden Chalice. Ma to jakieś
specjalne zastosowanie?


też go znalazłem ale on jest chyba na nic. taki skarb żeby sprzedać za forse to tak jak byś znalazł dzieło sztuki - byś je raczej sprzedał dla forsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 19:35, Jablik napisał:

Witam. Mam pytanie gdzie znajde tego ziomka od grzybow i mam ta finale ale tego muru nie da sie rozwalic

masz na mysli kregi muchomorow? Amren jest w karczmie w Aman''lu
a muru z Finala nie przejdziesz, dopoki nie naprawi ona najpierw zepsutej windy w Kithraya Caverns i zajrzy tam do skrzyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko, w sumie trudne, ale może wspólnymi siłami pomożecie. :]

Dokańczam wszystkie questy i zawiecha przy... oczywiście wiedza Aranny. Mam tomy 1-15 włącznie, ale nie wiem gdzie szukać 16, 17, 18, 19, 20.

Podobno niektore można znaleźć przy zadaniu Amrena. Będę tam zara szukał, ale tak czy owak ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał -proszony o pomoc, nwet jak ktoś z Was zna położenie tylko 1 z tych tomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 z tych tomów znajdujesz rzeczywiście przy zadaniu z Amrenem, ale gdzie ten 5 jest to nie pamiętam. Ale wydaje mi się że powinieneś szukać w 3 mieście, to jest chyba gdzieś niedaleko tego zlecającego, ale nie powiem Ci dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 10:30, PolishWerewolf napisał:

4 z tych tomów znajdujesz rzeczywiście przy zadaniu z Amrenem, ale gdzie ten 5 jest to nie pamiętam. Ale wydaje mi się że
powinieneś szukać w 3 mieście, to jest chyba gdzieś niedaleko tego zlecającego, ale nie powiem Ci dokładnie.


acha, teraz już brakuje mi tylko 16ego. Poszukam w mieście w 3 akcie, bo tego jeszcze nie robiłem. jak ktoś wie dkładnie -wiadomo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to żeby dostać tą książke musisz wleść gdzieś po jakiś schodach obok tego gościa co Ci dał to zadanie, następnie przejść po jakiejś belce i tam powinna leżeć ta książka. Ale nie jestem w 100% pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok wielkie dzięki za pomoc.

Znalazłem w necie przydatną rzecz i zamieszczam ją tutaj dla wszystkich poszukiwaczy wiedzy. ;]

Vol. 1 - Snowbrook Haven Living Quarters
Vol. 2 - Vai''Kesh Sanctuary, a short way from its southern exit.
Vol. 3 - In Aman''lu from Alar''ithil
Vol. 4 - In Aman''lu at Altorn Hall
Vol. 5 - In Aman''lu at Twylis''s House
Vol. 6 - Eastern Greilyn Jungle, where you meet Vix
Vol. 7 - Windstone fortress, in the Western Gatehouse
Vol. 8 - Temple of Xeria
Vol. 9 - Temple of Xeria
Vol. 10 - In Aman''lu from Eolanda
Vol. 11 - In Aman''lu next to Eolanda
Vol. 12 - In Aman''lu Magic Shop
Vol. 13 - In Aman''lu Inn
Vol. 14 - In Aman''lu near Eolanda
Vol. 15 - In Aman''lu Magic Shop
Vol. 16 - In Kalrathia at north east side of town
Vol. 17 - *Ruins beneath Mushroom Circle in East Greilyn Jungle
Vol. 18 - *Ruins beneath Mushroom Circle in South Vai''lutra Forest
Vol. 19 - *Ruins beneath Mushroom Circle in South Garden of Ancients
Vol. 20 - *Ruins beneath Mushroom Circle in Ruins of okaym

* - Wymagany Amren w teamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm w tym tajemniczym queście sptkałem Chrisa Gorskiego i dał on mi jakąś idiotyczną grę. Ma to jakiś sens w ogóle? Da się skończyć, jest jakaś nagroda? I obok stoi ziom z wiadrem na głowie. Biadoli coś, że tylko on jest z wiadrem, a ja mam identyczne. Da coś się z nim zrobić. Chore to trochę tylko quiz o Columbii od ducha (chyba) miał sens.

Ouch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kręgami związany jest quest. Jak podjedziesz z Amrenem do jakiegoś z nich włącza CI się pokazówka i możesz zjechać windą na dół. Tam masz jedną z 4 ksiąg żywiołów potrzebnych do innego questa. A tak pozatym to dodatkowy pkt umiejętności za każdy krąg bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 13:52, Karister napisał:

hmmm w tym tajemniczym queście sptkałem Chrisa Gorskiego i dał on mi jakąś idiotyczną grę. Ma to jakiś sens w ogóle? Da się skończyć, jest jakaś nagroda?

jak gre przejdziesz to dostaniesz Gremel Gun (jesli dobrze pamietam to taka strzelba) zadajaca obrazenia ok. 20-40

Dnia 13.11.2005 o 13:52, Karister napisał:

I obok stoi ziom z wiadrem na głowie. Biadoli coś, że tylko on jest z wiadrem, a ja mam
identyczne. Da coś się z nim zrobić. Chore to trochę tylko quiz o Columbii od ducha (chyba) miał sens.

ten z wiaderkiem do niczego potrzebny nie jest...
natomiast mozna stamtad jeszcze wyniesc 2 inne rzeczy - u tego skaczacego Hak''u nieznacznie ulepszyc ostrze Hak''u i poczekac przy wojnach poduszkowych tak dlugo, az jeden z kolesi upusci poduszke ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak otworzyc drzwi w "tajemniczy quest" te znajdujące się za komnatą w której rozgrywa się wojna na poduszki.

Przed drzwiami widnieją trzy symbole amulet, wiadro i księga i gdy sie na nie najdzie to "rozbrzmiewa tajemnicze echo"
Domyślam się iz trzeba cos wpisać, tylko co ??

A tak przy okazji to też macie taki problem jak ja że znajdujecie te samu żółte przedmioty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 15:40, Jablik napisał:

Witam mam pytanie skad wziasc zaspiew do gadania z duchami


musisz wykonać zadanie poboczne w II akcie w Aman''lu u sprzedawczyni mikstur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 15:39, 2Pun napisał:

Kto wie jak otworzyc drzwi w "tajemniczy quest" te znajdujące się za komnatą w której rozgrywa się wojna na poduszki.

Przed
drzwiami widnieją trzy symbole amulet, wiadro i księga i gdy sie na nie najdzie to "rozbrzmiewa tajemnicze echo"
Domyślam
się iz trzeba cos wpisać, tylko co ??


musisz zdobyć wiadro w ukrytej konacie z Aritnthem Szalonym, zdobyć amulet w ukrytej arenie walki pod aman''lu
i zdobyć księgę w zadaniu z szukaniem wszystkich tomów ksiąg w III akcie(zadanie poboczne) w Kalarathi

Dnia 13.11.2005 o 15:39, 2Pun napisał:

A tak przy okazji to też macie taki problem jak ja że znajdujecie te samu żółte przedmioty
?


żółte przedmioty to przedmioty z zestawów które w komplecie potrafią być naprawdę potęzne :D a jak znajdziesz z tego samego zestawu ten sam pierścien- cóż zdarza się :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 15:39, 2Pun napisał:

Kto wie jak otworzyc drzwi w "tajemniczy quest" te znajdujące się za komnatą w której rozgrywa się wojna na poduszki.

Przed
drzwiami widnieją trzy symbole amulet, wiadro i księga i gdy sie na nie najdzie to "rozbrzmiewa tajemnicze echo"
Domyślam
się iz trzeba cos wpisać, tylko co ??


musisz zaloyc 3/3 set, 1/3 set i 2/3 set i wpisywac wg numerkow jakie sie pojawialy zaspiew (eg textu na amulecie)

Dnia 13.11.2005 o 15:39, 2Pun napisał:

A tak przy okazji to też macie taki problem jak ja że znajdujecie te samu żółte przedmioty
?


jasli chodzi o to ze np znalazlem juz z 5 razy ta sama bron z jednego setu to tak (5x bron, 2x armor, 3x rece, 4x pierscien itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 14:07, PolishWerewolf napisał:

Z tymi kręgami związany jest quest. Jak podjedziesz z Amrenem do jakiegoś z nich włącza CI się pokazówka i możesz zjechać
windą na dół. Tam masz jedną z 4 ksiąg żywiołów potrzebnych do innego questa. A tak pozatym to dodatkowy pkt umiejętności
za każdy krąg bodajże.


nope, mylisz się. Niestety nie ma żadnych punktów umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować