Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of Nations: Rise of Legends - zamówienia przedpremierowe!

106 postów w tym temacie

Domek

W sklepie gram.pl wystartowały zamówienia przedpremierowe na jednego z najciekawiej zapowiadających się RTS-ów tego roku - grę Rise of Nations: Rise of Legends. Dzięki nim możecie zapewnić sobie otrzymanie gry w jednym z dwóch wydań - standardowym i unikatowej edycji kolekcjonerskiej, dostępnej jedynie w naszym sklepie.

Przeczytaj cały tekst "Rise of Nations: Rise of Legends - zamówienia przedpremierowe!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zrobić ed. kol. taką jak w HoMM5 tj. mamy pudło z ed. kol. (w tym wypadku jakieś odsuwane a w homm5 skrzyneczka) w które dodatkowo będzie zapakowana gra w normalnym pudełku (grube DVD w "kartonowej obwolucie"). Takie pudełko z EK RoN: RoL nie pasuje na półke i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super !! Chyba zamowie , jak dostane pracowniak CDP w gratisie ktory bedzie plyty mi zmienial !!
Kurde mamy XXI wiek , mozna by tak dawac do EK DVD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie skusze może pod koniec roku( 25 grudnia urodzinki:))Ostatnio zmówiłem HOMMV Ek i Stubbs the Zombie......Kasy brak oczekuje 6 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 17:36, Evil Khan napisał:

Szkoda że nie na 15 CD !!!
Jak ktoś ma kopa na którym mu ta gra pójdzie to na bank ma i DVD !!!


Ja mam kompa na którym ta gra bez problemu smiga a dvd nie posiadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór płyt CD jako nośnika dla gry podyktowany jest decyzją Microsoftu. Jeśli zerkniecie na zachodnie wydania tej gry, to zauważycie że także są one wydane w formacie PC CD-ROM. Jak najbardziej rozumiemy, że większość osób preferowałaby wersję DVD tej gry, ale niestety nie było takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 płyt ?? Hmmm fajny oldschool ;) Nie marudzić ,CDP po prostu chce przypomnieć dzieciarni jak się dawniej grało :P Gothica III proponuję wydać na dyskietkach, będzie jeszcze większy hardcore niż przy pierwszych Wormsach (60 dyskietek jeśli mnie pamięć nie myli :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować