• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rick

Połamane pudełka. Pomocy.

Pytanie

Kupiłem sobie w sklepie gram.pl Gothica, GothicaII i Full Spectrum Warrior w Nowej Extra Klasyce neXT. Przesyłkę wziąłem kurierem ale on niestety położył na to coś ciężkiego i dwie z tych gier (a właściwie pudełka) zostały zniszczone. W żadnym sklepie komputerowym nie znalazłem wystarczająco grubych pudełek. I tu pojawia się moja prośba do was. Jeśli któryś z was jest obeznany w grafice komputerowej i ma skaner to czy mógłby zrobić okładki z gier takiej wielkości aby pasowały na normalne pudełka DVD. Prosiłem już o to gram.pl ale na odpowiedz czekam już 3 tydzień więc się nie doczekam. A tak skoro już mowa o sklepie... powinni na pudełkach naklejać: " Uwaga. Łamliwa zawartość" albo coś w tym stylu. Jeśli ktoś będzie na tyle szczodry żeby mi pomóc prześlijcie obrazki na rick-90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

43 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.09.2006 o 16:18, lurynowicz napisał:

Ponawiam apel! Szlag mnie trafia, bo w żadnym sklepie (nawet internetowym) nie mogę znaleźć
pudełka grubości 22mm na 2 płyty. Wkurzająca sprawa, dziwne, że nie są one dostępne. A może
po prostu nie moglibyście zrobić okładek na klasyczne, 14mm pudełka aby można było je ściągnąć
i wydrukować na kredowym papierze?


Kupilem Morrowinda w Platynie i pudelko przyszlo polamane. Chodzilem po sklepach szukajac czegos w co moglbym upchnac plytki i okladke i udalo sie. Sprawe rozwiazuja pudelka na 5-6 plyt i wyjecie wewnetrznych przegrodek na dodatkowe plyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Te okładki to byłyby spoko, przynajmniej takie na normalne pudełka. A jeśli tobie przyszło połamane pudełko to wyślij maila podanego stronę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No właśnie... Te pudełka na 6 płyt widziałem już nie raz w sklepach, tylko nie byłem pewien, czy te przegródki da się usunąć. Pomijam fakt, że miałeś lepiej, bo pudełka w Platynie są czarne, a w XKX - przezroczyste... Huk tam, efekt estetyczny trza będzie przecierpieć... Ale CDP mogłoby pomyśleć o ew. sprzedaży przezroczystych pudełek 22mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2006 o 16:27, rick90 napisał:

Wy w razie czego macie dobrze. U mnie w sklepie nie ma pudełek na 6 płyt!


Zanim je znalzlem obszedlem przynajmniej tuzin sklepow w ktorych nie bylo takich pudelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja miałęm podobny problem ale kupiłem w gre w Hipermarkecie Auchan wybor gier dobry. Kupilem premierowe wydanie Full Spectrum Warrior. Gra w skelpei byłą bardzo dobrze zapakowana. Przychodze patrze płyty są luzem i latały po całym pudełku:-/. Patrze a tu zaczepy na płyty połamane. I płyt nie ma jak włożyć a pudełko bylo to grubsze a grubszego pudełka w sklepie nie widziałem. I plyty na dodatek porysane :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2006 o 18:24, rick90 napisał:

Kupiłem sobie w sklepie gram.pl Gothica, GothicaII i Full Spectrum Warrior w Nowej Extra Klasyce
neXT. Przesyłkę wziąłem kurierem ale on niestety położył na to coś ciężkiego i dwie z tych
gier (a właściwie pudełka) zostały zniszczone. W żadnym sklepie komputerowym nie znalazłem

>......


Pierwsza zesz czemu nie otworzyłes pudełka w obecnosci kuriera ??? to zawsze nalezy robic by uniknac takich problemów a po drugie sprubuj napisac do CDP moze cos na to poradza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Popatrz na date tego posta, którego zacytowałeś... ten problem juz dawno został rozwiązany. teraz to nie ja mam problem tylko lurynowicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2006 o 18:24, rick90 napisał:

Popatrz na date tego posta, którego zacytowałeś... ten problem juz dawno został rozwiązany.
teraz to nie ja mam problem tylko lurynowicz...

No właśnie, a jak rozwiązałeś swój problem? Dalej stoją u Ciebie te połamane pudełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2006 o 18:45, lurynowicz napisał:

No właśnie, a jak rozwiązałeś swój problem? Dalej stoją u Ciebie te połamane pudełka?


ekhm... zaglądałeś strone wcześniej? http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7712&pid=14
Wysłałem maila, tydzień później dostałem nowiutkie pudełka. Wprawdzie póxniej dostałem złamany haczyk w Zeusie:ZE ale już nie chciałem zawracać im głowy takimi drobnostkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już przeszło dwa tygodnie minęły od napisania emaila na zamowienia@gram.pl i nadal nic... Wielka szkoda. Sprobuje jeszcze raz, mam nadzieje ze da rade tym razem. BTW czy pomoc sklepowa odpisuje na wszystkie e-maile, czy wybiórczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2006 o 16:50, lurynowicz napisał:

Już przeszło dwa tygodnie minęły od napisania emaila na zamowienia@gram.pl i nadal nic... Wielka
szkoda. Sprobuje jeszcze raz, mam nadzieje ze da rade tym razem. BTW czy pomoc sklepowa odpisuje
na wszystkie e-maile, czy wybiórczo?



U mnie to samo ,ja czekam kolejny długi tydzień,ale chyba sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla czego cd project ma płacić za tego gupiego kuriera?? no chyba ze kurier był z cd project to rozumiem ale jak z poczy polskiej czy cos takiego to cd project nie powinien płacic za to : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mnie spotkał ten samproblem: zamówiłem gothic 2 przez Masterlink (na ich stronie czytalem że sa bardzo bezpieczni) a przywieżli mi rozwalone pudełko dobrze że nic się nie stalo płytce!
Już pise maila do CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować