• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rick

Połamane pudełka. Pomocy.

Pytanie

Kupiłem sobie w sklepie gram.pl Gothica, GothicaII i Full Spectrum Warrior w Nowej Extra Klasyce neXT. Przesyłkę wziąłem kurierem ale on niestety położył na to coś ciężkiego i dwie z tych gier (a właściwie pudełka) zostały zniszczone. W żadnym sklepie komputerowym nie znalazłem wystarczająco grubych pudełek. I tu pojawia się moja prośba do was. Jeśli któryś z was jest obeznany w grafice komputerowej i ma skaner to czy mógłby zrobić okładki z gier takiej wielkości aby pasowały na normalne pudełka DVD. Prosiłem już o to gram.pl ale na odpowiedz czekam już 3 tydzień więc się nie doczekam. A tak skoro już mowa o sklepie... powinni na pudełkach naklejać: " Uwaga. Łamliwa zawartość" albo coś w tym stylu. Jeśli ktoś będzie na tyle szczodry żeby mi pomóc prześlijcie obrazki na rick-90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

43 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To jest ewidentna wina dostawcy gry. Ja bym się upomniał o reklamację (nie pisał mejli tylko zadzwonił) bo to że kupiłes u nich grę, i nie dostałeś jej tak jak wygląda to nie Twój problem- ty mozesz sie domagać produktu takiego jaki byl na obrazku tzn gdy zadwonisz juz, to powiedz ze masterlink popsul ci pudelko i chcesz dostac takie jakie ma byc czyli w stanie IDEALNYM. Nie bierz od nikogo okladek, bedziesz drukowal i tusz marnował. Lepiej przydzwoń i powiedz CDP o swoim problemie, myślę że powinno się to wszystko dobrze skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Połamane są tylko Gothic i Full Spectrum Warrior. Pisałem do CDP żeby mi chociaż albo pocztą albo mailem przesłali te okładki. Bo chyba to dla nich żaden problem zrobić ciut mniejszy grzbiet... A co do rozmów telefonicznych to nie za bardzo mogę odkąd zadzwoniłem doultimi i rachunek wyniusł prawie 200 zł. Doszło do tego jeszcze gadanie mojej sistry z chłopakiem i brata z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no cdp z tymi naklejkami "uwaga krucha zawartosc" lub cos w tym stylu to bardzo dobry pomysl...
najlepiej zadzwon te 2zl w ta albo w ta nie robi roznicy :P mail nie raz nie zauwaza lub trafia do spamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2006 o 19:25, Selv napisał:

Od kiedy numer do ultimy zaczyna się od 0-700? :P

Nie o to chodzi że od 0-700 tylko tyle musiałem czekać że trochę zeszło... i tak dalej nie mógł mi ten pomóć więc dali mi innego itd, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2006 o 20:59, rick90 napisał:

> Od kiedy numer do ultimy zaczyna się od 0-700? :P
Nie o to chodzi że od 0-700 tylko tyle musiałem czekać że trochę zeszło... i tak dalej nie
mógł mi ten pomóć więc dali mi innego itd, itd

Masz kod do tych gier ? Masz je zarejestrowane ? To skorzystaj z opcji sklep -> pomoc -> Skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mialem podobna sytuacje, ale mniej drastyczna.
Moj S2+S3 mial w srodku pudelka odlamane te haczyki co trzymaja ksiazeczki. Troche sie wukurzylem, ale nie bylo co robic afery bo i tak ksiazeczki w nich nie trzymal bym.
Jesli jednak chodzi o pudelka to bym sie nie wahal! Dzwon lub skorzystac z rady SwenG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak btw to mogly by sie w gramowym sklepie pojawic puste pudelka na 4 , 3 , 2 , 1 CD za jakies rozsadne pieniadze. zeby wrazie uszkodzenia mozna bylo kupic i przelozyc gre. A z tego co slychac to czesto ktos cos polamanego dostaje glownie haczyki. sam trafilem na takiego Gothica II :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam zlamany haczyc w dow :) ale ze to zlota edycja ktora wypycha po brzegi pudelko to nawet sie tego tak nie zauwaza bo wszystko sie ledwo miesci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2006 o 21:26, SwenG napisał:

Masz kod do tych gier ? Masz je zarejestrowane ? To skorzystaj z opcji sklep -> pomoc ->
Skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Zobacz pierwszy post. Kontaktowałem się już 2 razy i dotąd czekam na odpowiedź:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.05.2006 o 15:10, rick90 napisał:

> Masz kod do tych gier ? Masz je zarejestrowane ? To skorzystaj z opcji sklep -> pomoc
->
> Skontaktuj się z działem obsługi klienta.
Zobacz pierwszy post. Kontaktowałem się już 2 razy i dotąd czekam na odpowiedź:(


nawet mimo ze gra jest zarejestrowana ? dziwne...

zazwyczaj nie odpowiadaja tylko na maile skierowane bezposrednio do nich a na te z formularza to owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2006 o 18:24, rick90 napisał:

Kupiłem sobie w sklepie gram.pl Gothica, GothicaII i Full Spectrum Warrior w Nowej Extra Klasyce
neXT. Przesyłkę wziąłem kurierem ale on niestety położył na to coś ciężkiego i dwie z tych
gier (a właściwie pudełka) zostały zniszczone. W żadnym sklepie komputerowym nie znalazłem
wystarczająco grubych pudełek. I tu pojawia się moja prośba do was. Jeśli któryś z was jest
obeznany w grafice komputerowej i ma skaner to czy mógłby zrobić okładki z gier takiej wielkości
aby pasowały na normalne pudełka DVD. Prosiłem już o to gram.pl ale na odpowiedz czekam już
3 tydzień więc się nie doczekam. A tak skoro już mowa o sklepie... powinni na pudełkach naklejać:
" Uwaga. Łamliwa zawartość" albo coś w tym stylu. Jeśli ktoś będzie na tyle szczodry żeby mi
pomóc prześlijcie obrazki na rick-90@wp.pl


Witam i śpieszę z pomocą :))

Niestety maila nie udało mi sie odnaleźć, więc odpowiadam tu. Proszę przesłać na adres zamowienia@gram.pl swój adres a ja postaram się pomóc :))

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I znowu Ci kurierzy narozrabiali, człowiek im takie ciężkie pieniądze płaci wkońcu 14.90 czy nawet 15.90 lekką kwotą nie jest i ostrożność paczki powinna być najważniejsza. Po prostu jest to okropne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.05.2006 o 16:11, Kamil.i.Maciek napisał:

I znowu Ci kurierzy narozrabiali, człowiek im takie ciężkie pieniądze płaci wkońcu 14.90 czy
nawet 15.90 lekką kwotą nie jest i ostrożność paczki powinna być najważniejsza. Po prostu jest
to okropne :(.


Prawdziwie problemy to się robią jak widać po paczce, że była rozpakowywana przez kogoś... Mi się co prawda to nie zdarzyło, ale wiem, że takie przypadki isnieją i nie są wcale rzadkością (choć to o czym wiem, to nie był Masterlink i paczka ze sklepu gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurde ja też mam problem z pudełkiem, tylko że jest on trochę bardziej złożony, gdyż grę mam z drugiej ręki (zafoliowana była i nowa, Worms Forts z XKX) ale tu Poczta pokazała swoje pazurki i połamała mi pudełko. :( Nigdzie nie mogę znaleźć takich grubych pudeł. Nie można ich kupić? Bo rozumiem, że jeśli nie kupiłem w sklepie GRAM, to reklamacja dotycząca pudełek mnie nie dotyczy... Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam połamane pudełko przy grze z XKX, z taką różnicą, że ja zakupiłem sobie zafoliowaną grę (niestety już z połamanym pudełkiem) w Salonie multimedialnym nie-powiem-jakiej-sieci... Dołączam do pytania lurynowicza: Czy takie pudełka można gdzieś kupić? A może podlegają jakiejś gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2006 o 16:25, lurynowicz napisał:

Kurde ja też mam problem z pudełkiem, tylko że jest on trochę bardziej złożony, gdyż grę mam
z drugiej ręki (zafoliowana była i nowa, Worms Forts z XKX) ale tu Poczta pokazała swoje pazurki
i połamała mi pudełko. :( Nigdzie nie mogę znaleźć takich grubych pudeł. Nie można ich kupić?
Bo rozumiem, że jeśli nie kupiłem w sklepie GRAM, to reklamacja dotycząca pudełek mnie nie
dotyczy... Proszę o pomoc.


hmm... jeśli zepsute są również płyty to możesz je wymienić, wymiana pudełka mogłąby nastąpić jedynie jako dobry gest ze strony CDP (napisz do nich, nic nie stracisz - w końcu oni wydają tę grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponawiam apel! Szlag mnie trafia, bo w żadnym sklepie (nawet internetowym) nie mogę znaleźć pudełka grubości 22mm na 2 płyty. Wkurzająca sprawa, dziwne, że nie są one dostępne. A może po prostu nie moglibyście zrobić okładek na klasyczne, 14mm pudełka aby można było je ściągnąć i wydrukować na kredowym papierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować