Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - aktualizacja 1.0.3 już dostępna

23 postów w tym temacie

Patch zdaje się być krokiem w dobrą stronę, chociaż nadal jest dość ciężko. Przynajmniej dla kogoś takiego jak ja, który nie farmił wielokrotnie tych samych aktów. W dodatku pozmieniali statystyki przedmiotów, przez co dps trochę spadł. Jeszcze dużo balansowania przed nimi, ale najważniejsze, aby gra była do przejścia po prostu dla kogoś, kto umie grać a nie wymagała długich dni farmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2012 o 16:01, Shinigami napisał:

Ależ o to właśnie chodzi, że nie musi a może - im gra prostsza tym łatwiej zdobyć przedmioty,
a jeśli gracz zdobędzie już wszystko nic go przy tytule nie utrzyma na dłużej. Do tego
wszystkiego dochodzi kwestia zysków z RMAH ;)



Ten patch pokazuje dwie strony medalu.
Jedna jego część pokazuje, że tak na dobrą sprawę Blizzard wali sprzedaż na rmah [więcej dropów lv 61-63 w 1szym i drugim akcie, do tego nerf drop rateu nie jest jakiś mocno zauważalny, zrobiliśmy dziś na samych nephalemach elity w 1szym akcie i bucza, dropnałem około 18-20 rare itemów z tego z 8 poszło na ah w cenach 30-80k i kilka z amrszu się sprzedało, pewnie i na rmah bym na tym zarobił z 5-7 euro jak bym się uparł =P]

Ale z drugiej...
Koszty napraw kosmiczne a drop samego golda zmniejszony - tu blizzard trochę pokazuje postawę "wydacie więcej golda w grze to musicie go potem w rmah odkupić od innych a my zarobimy".

Tak to widzę w kwestii "zarabiania na graczach".

Dla mnie od strony farmienia i zarabiania patch na plus, od strony czysto gamingowej czyli radości z trudnej wymagającej rozgrywki na gigantyczny minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 13:48, thiefi napisał:

Dla reszty zróbmy grę, która jest zbalansowana i możliwa do ukończenia (bez szukania
bugów i dziwów) na tym co wypada w grze.


Takich gier się nie kończy, w takie gry się RŻNIE do upadłego ;)

Chociaż oczy już czerwone
I choć pęcherz pęka w szwach,
To wyfarmię wagon lootu
Żeby opchnąć na RMAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować