Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Battlefield 3: Walka w zwarciu - recenzja DLC

13 postów w tym temacie

gram.pl

Kilka dni temu Myszasty musiał wysiąść z czołgu i na piechotę, w obłędnym tempie, biegać po ciasnych korytarzach. Dzięki usłudze BF3: Premium zagrał bowiem w dodatek DLC Battlefield 3: Walka w zwarciu. Oto raport z pola walki.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Battlefield 3: Walka w zwarciu - recenzja DLC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"marnować energię, czas oraz środki na i tak skazane zapewne na porażkę próby przyciągnięcia do BF3 fanów Modern Warfare"

To brzmi jakby twórcy koniecznie próbowali na siłę przerobić starą dobrą serię na bardzo trendy model CoDa wbrew oczekiwaniom konsumentów.
NOPE
Serwery Metro CQ na 64 graczy i 1000 ticketów mają się świetnie, to samo z ciasnymi team deathmatchami. Twórcy są raczej świadomi, że sporo ludzi lubi sobie doświadczyć clusterfucku i dla nich też coś mają. Dla każdego coś miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowce. IMO konkluzja calej recenzji nietrafiona. Serwery CQ Metro only są baaardzo popularne, a to o czyms swiadczy. Moim zdaniem taki dodatek byl tej grze potrzebny. Recenzja o dziwo bardzo dobra mimo niecheci Myszastego do tego DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 02:09, Stingerji napisał:

Popieram przedmowce. IMO konkluzja calej recenzji nietrafiona. Serwery CQ Metro only
są baaardzo popularne, a to o czyms swiadczy. Moim zdaniem taki dodatek byl tej grze
potrzebny. Recenzja o dziwo bardzo dobra mimo niecheci Myszastego do tego DLC :)


Jeśli mówisz o tym, co jest pod recką, w ramce, to właśnie dlatego tam się znalazło. Rzadko z niej korzystam, ale uznałem, że ten komentarz w treści recki nie powinien się znaleźć, bo jest zbyt subiektywny nawet, jak na subiektywną recenzję. :)

Nie twierdzę (i to w recenzji jest, a ocena nie wynika z mojego emocjonalnego stosunku do tego typu rozgrywki), że Walka jest słaba, czy zupełnie niepotrzebna. Ja jedynie napisałem na końcu, że dla mnie mogłoby jej nie być, że wolałbym drugi Karkand. A że z odrobiną taniej demagogi? Cóż, takie prawo autorskiego komentarza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego wyzwania na ACW-R - liczy się to także na wszystkich serwerach, więc IMO nie ma problemu - idziemy na zwykły serwer CQ Large fast vehicle spawn, wyciągamy RPG i prujemy w czołgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery z małymi mapami (wyspa chark, noshuar kanals na TDM) 64/64 są bardzo popularne widząc po kolejkach jakie się tam ustawiają. Daje to odetchnąć na chwilę od podboju i trochę coś pomordować bo nieraz mi się zdarzyło że w trakcie całęj gry natknąłem sięmoże na 10 przeciwników :) no i wtedy na co mi ten karabin skoro nie ma do kogo nawet strzelić, a swoją drogą poziomy klas same się nie nabiją i broń sama się nie odblokuje. Zestaw mniejszych mapek to dobre rozwiązanie, pozwala zróżnicować tę grę i nie polega tylko na "docinaniu" reszty map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatku nikomu nie polecam.Jak dla mnie kompletna porażka.Małe mapki, takie jakieś bezpłciowe i monotonne, a ten pseudo model zniszczeń to też trochę śmieszny.Widać, że DICE próbowało trafić również do niedzielniaków.Gdyby nie to Premium które zakupiłem to tego dodatku z pewnością bym nie kupił.Teraz pozostało czekać jedynie na siły pancerne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu chca z tej gry zrobic CoD jakies, nastawione na bezsensowna jatke dla 10-latkow. Jednak statystyki tej gry jasno sugeruja, ze przecietny gracz BF3 niczym sie nie rozni od tych z MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mają nadzieję, że przeciągną paru CoDowców na stronę BF3.
2. Chcą zrobić ciekawą alternatywę dla zwykłych map, gdzie czołgi dominują wszystko i szturmowcem sobie nie pograsz, bo inaczej czołg zrobi z Ciebie mielonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech przychodzą CoD''owcy. Więcej mięsa armatniego do wystrzelania ;). Jako posiadacz premium oceniam dodatek na 8/10. Bronie fajne, mapy w pewnym stopniu też.Tylko te zniszczenia. Nadal nie są "super mega hiper".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem recenzja zupełnie nie trafiona. Jak pisał kolega wyżej, do map typu metro czy kanały jakieśtam są duże kolejki i duże ilości graczy. Ja osobiście uważam, że CQ jest świetne jeżeli chodzi o "wbijanie" broni czy osiągnięć. Można tu również zrobić użytek z mojej ulubionej klasy - szturmowca. Punkty za leczenie i reanimacje sypią się tysiącami. Jeżeli chodzi o współpracę, to wystarczy wejść na serwer 4x4 z TM3. Jest przynajmniej jakaś akcja niż w wielkim podboju np. na Omanie.

Ja CQ wystawiłbym pewne 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, iż Dice powinno wydawać dodatki pokrywające różne pola, jeżeli chodzi o rozgrywkę w Multi. Robiąc to każdy gracz będzie mógł znaleźć coś dla siebie, a co za tym idzie wzrośnie satysfakcja z posiadania gry, bo nie będziemy musieli zmuszać się do gry, np: tylko na ogromnych mapach, kiedy chcemy trochę szybkiej akcji w budynkach lub grania w totalnym chaosie i klaustrofobii, jeżeli mamy ochotę na odrobinę przestrzeni.

Jak dotąd BF3 zapowiada się na najbardziej bogatą grę pod względem typów pola walki i używane sprzęty, jeżeli chodzi o FPS''y. Będziemy mieli w niej wszystko od w pełni rozwiniętych walk powietrznych, po walki na wodzie, przez walki pancernych pojazdów do starć piechoty na lądzie, które to również będą się dzielić na kilka typów.

Krótko mówiąc, bogactwo możliwości, tylko szkoda, że na pełny komplet DLC trzeba będzie sobie trochę poczekać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować