Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwaga! TVN w studiu CD Projekt RED - zobacz materiał i obejrzyj wywiad z Michałem Kicińskim

64 postów w tym temacie

Napiszcie jeszcze 300 razy, że obrazek już był.

Będą jeszcze dzisiaj dwa obrazki - ten był zapasowo z soboty, jako że były wtedy problemy przy wyświetlaniu i część mogła go przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh- niestety, ale TVN to dno i 2 metry mułu... Podobnie jak TVP... Meh- gdyby choć trochę normalniejsza stacja to nagrała=obejrzałbym... Ale tych lewaków nie mam zamiaru oglądać :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2012 o 14:03, Henrar napisał:

Anyway, TVN ogarnia gry o wiele lepiej od TVP, ale idealnie wciąż nie jest.

musieli, w końcu mają w tym swój interes, sponsorowali pierwszą część. Jaka jest ''Uwaga'' to pamiętają wszyscy od ''dragon balla''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 14:32, KMyL napisał:

.. Ale tych lewaków nie mam zamiaru
oglądać :S


zapomniałes wspomnieć o ich żydowskich mocodawcach z moskwy finansowanych przez antypatriotyczne siły cyklistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wywiad i kolejną czesc już o samej grze. CDprojekt super, ale TVN DNO DNO DNO, pani reporterka nie ma ZIELONEGO pojęcia o czym mówi. Jak się robi wywiad np. z piłkarzem to wypada choćby znać zasady gry, a jak się robi wywiad o grach to wypada mieć blade pojęcie. Np jak dają Pani kontroler żeby zagrała w wieśka a ona: o co chodzi w grze? żeby zabijać tak ?
Wątpie też żeby miała pojęcie co to jest RPG czy E3 albo czym różnią się choćby konsole od PC.
Ręce opadają jak widzi się dziennikarzy któzy nie mają pojęcia o czym mówią. Żal TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 14:54, michaljn napisał:

EJ lidzie z gram jakis błąd ten obrazek już był 2 razy macie jakiś błąd :( naprawcie
to dziś



umiesz czytac poprzednie komentarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, wiecie co? Ten element puzzli to chyba element zapasowy, gdyby ktoś przypadkiem go zgubił :)
Co do wywiadu - pan Michał Kiciński to miły człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 13:59, JerryZagrajmer napisał:

CZY JEST JAKIŚ MODERATOR NA STANIE? HOP HOP! GRAM.PL WZYWAM CIĘ! PROSZĘ O ZMIENIENIE
OBRAZKA TAK JAK INNI UŻYTKOWNICY! ON NAPRAWDĘ SIĘ POWTÓRZYŁ.


Jest tu Moderator, ale Moderator nie jest administratorem serwisu i nie ma uprawnień do zamieszczonych treści na stronie by je modyfikować. Moderator jedynie pilnuje porządku na forum i gramsajtach. Poza tym proszę nie krzyczeć bo nikt tego nie lubi. Zaznaczę, że pisanie wielkimi literami w internecie uważane jest za krzyk.

Poza tym mam zacząć rozdawać ostrzeżenia za komentarze typu "Ten obrazek już był" itp.? Proszę się wstrzymać od tego typu komentarzy. Wystarczy, ze jedna osoba to napisała nie musicie tego powtarzać w kółko, komentujcie treść newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:07, Isildur napisał:

> A może brakujący obrazek musimy dorysować :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=77270&pid=22 tutaj masz wyjaśnione co i jak...


Widać dla niektórych niemożliwe jest przewinięcie strony do góry, i przeczytanie odpowiedniego posta. :)

Co do tematu obejrzałem tylko z ciekawości, co prawda nie była to totalna porażka jak wtedy gdy obsmarowali JPF, ale i tu widać że redakcja TVN Uwaga zbytnio się nie postarała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:13, Meketh napisał:

Co do tematu obejrzałem tylko z ciekawości, co prawda nie była to totalna porażka jak
wtedy gdy obsmarowali JPF, ale i tu widać że redakcja TVN Uwaga zbytnio się nie postarała.


JPF? Co to jest, jedno co mi się kojarzy, to wydawnictwo mangowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Isildur
Ale może moderator może skasować dwie strony postów "ten obrazek już był"? Podyskutować na temat treści samego newsa w tym bałaganie nie ma jak.... A tak w ogóle to gratuluje inteligencji wszystkim którzy widząc drugą stronę identycznych komentarzy dodają jeszcze więcej.... dzień spamera dziś mamy ? nowe święto w kalendarzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować