Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve zapowiada duży dodatek Pyromania do Team Fortress 2

26 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Zanim będziemy mieli okazję obejrzeć w środę Meet the Pyro, wypróbujemy nową mapę i nowy tryb w dodatku Pyromania do darmowej gry od Valve, Team Fortress 2. W tym tygodniu doczekamy się jeszcze innych aktualizacji.

Przeczytaj cały tekst "Valve zapowiada duży dodatek Pyromania do Team Fortress 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhmmnih! Mhmmmmhmmmmmp!!!

Może dlatego też musiałem zrestartować całego Steama. Ale jutro się też nie zdziwię jak dostanę update. No i czekam na Meet The Pyro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na dodatek ''Optimisation-mania'', bez niego nie wracam do gry. Serio, TF2 to jedna z najlepszych strzelanek sieciowych jakie znam(stosunek ceny do radochy z gry), ale co z tego skoro z każdą nową paczką gra działa coraz gorzej na coraz niższych ustawieniach. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z tego opisu wynika,że po prostu zwykłe ciągnięcie wagoników. No chyba,że trzeba wziąć paliwo z bazy przeciwnika i dowieść je NIE do swojej bazy,tylko do innego końca mapy. To już by było fajne.

I jestem ciekaw,po co są te nowe iemy (banan itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 22:31, bobobo napisał:

I jestem ciekaw,po co są te nowe iemy (banan itp.)


Też się zastanawiam po co mi te wszystkie złote rybki. Może potem z tego sobie będę mógł zrobić złote wdzianko dla Pyrka... albo hełm z łusek. I dunno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 22:36, Muradin_07 napisał:

Też się zastanawiam po co mi te wszystkie złote rybki. Może potem z tego sobie będę mógł
zrobić złote wdzianko dla Pyrka... albo hełm z łusek. I dunno...


Jeżeli nawet,to wątpie,żeby to fajnie wyglądało. I nie będzie to wartościowe,bo te itemy dropią każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 22:44, Muradin_07 napisał:

Mnie to tam wartość mało obchodzi... ale nie wyrzucałem tego, mimo że wyglądają jak śmieci.


Mnie też wartość nie obchodzi. Po prostu sobie rozmyślam. Zresztą nie jarają mnie te czapki,o wiele bardziej podobałyby mi się całe stroje,jak w BF Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 23:09, Sethlan napisał:

Wyglada mi to na droge do Team Fortress 3 - oby juz niedlugo.


Niemożliwe. To nigdy nie powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 23:09, Sethlan napisał:

Wyglada mi to na droge do Team Fortress 3 - oby juz niedlugo.


Valve i 3? Buhaha :p


A TF2 odpalę po updacie, dawno nie grałem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jedimax podobno od 28 właśnie ma ruszyć letnia promocja. Co do dodatku, chyba czas by TF2 powrócił na dysk po długiej przerwie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 23:09, Sethlan napisał:

Wyglada mi to na droge do Team Fortress 3 - oby juz niedlugo.

Daj spokój, Valve ma umowę z Niebem, Olimpem i Asgardem, że nie mogą utworzyć żadnej trzeciej części, bo stracą ich błogosławieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować