Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze zgłaszają liczne problemy w Ghost Recon: Future Soldier na PC

33 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2012 o 19:27, pepsi napisał:

Mam wrażenie, że Ubisoft notorycznie mści się na graczach komputerowych za jatkę po premierze
niezabezpieczonego Prince of Persia


Ale jaką jatkę? Że się niby sprzedał słabo? A to wystarczy wypuścić grę, by sprzedać miliony? Nie wiedziałem. Że piraci ściągali? A kiedy nie ściągają? I od kiedy to nowość? Jak ktoś nie potrafi dobrze sprzedać gry, to nie powinien w ogóle jej wydawać - Ubi szuka błędów wszędzie, tylko nie u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2012 o 20:12, Vojtas napisał:

Ale jaką jatkę? Że się niby sprzedał słabo? A to wystarczy wypuścić grę, by sprzedać
miliony? Nie wiedziałem. Że piraci ściągali? A kiedy nie ściągają? I od kiedy to nowość?
Jak ktoś nie potrafi dobrze sprzedać gry, to nie powinien w ogóle jej wydawać - Ubi szuka
błędów wszędzie, tylko nie u siebie.


Jatkę zrobił Ubisoft. Po tym, jak gracze powtarzali, że piractwo jest spowodowane zabezpieczeniami, Ubi wypuściło kompletnie niezabezpieczoną grę, a potem wytarło graczom twarz statystykami - i zaczęły się kuriozalne DRMy, opóźnienia pecetowych premier itp. A że Ubi szuka błędów tam gdzie nie powinno - cóż, wielu z nas dostrzega drzazgę w czyimś oku, a w swoim nie widzi belki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 21:05, pepsi napisał:

Jatkę zrobił Ubisoft. Po tym, jak gracze powtarzali, że piractwo jest spowodowane zabezpieczeniami,
Ubi wypuściło kompletnie niezabezpieczoną grę, a potem wytarło graczom twarz statystykami

..tylko jednocześnie zapomnieli powiedzieć jak to wygląda na tle innych gier, choćby głupiego PoP:TTT. Ot, tania zagrywka to wtedy była i szukanie dziury w całym, bo wielu, w tym mnie, zniechęcił sam nowy design i nowości takie jak 'nie idzie zginąć'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2012 o 21:51, Vojtas napisał:

Przecież ich tradycja DRM-owa jest o wiele starsza niż PoP.


Ale dopiero po PoPie Ubi forsował ją z uporem maniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 19:27, pepsi napisał:

Mam wrażenie, że Ubisoft notorycznie mści się na graczach komputerowych za jatkę po premierze
niezabezpieczonego Prince of Persia - no bo aż nie chce mi się wierzyć, żeby szanowana
niegdyś firma nagle stała się zbiorowiskiem takich partaczy.

Ja myślę inaczej. ubi potrzebowało pretekstu do wprowadzenie DRM-ów, a PoP nieźle im podpasował. Nawet jeśli gra by się dobrze sprzedała, to pewnie by stwierdzili, że to za mało lub by zaniżyli statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Pepsi : 2.2 miliony to całkiem niezły wynik [2009 r.] , choć gra niezabezpieczona to i tak niejeden producent pomarzyłby o takiej sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekałem na tą grę bo zapowiadała się bardzo ciekawie, lecz kiedy się zastanawiałem nad kupnem obejrzałem wszystkie filmiki na Youtube i szczerze napisze że nie podoba mi się ta gra, tzn niby wszystko fajnie wygląda i tak dalej ale dla mnie jest poprostu nudna. Jak nauczysz się grać to robisz ciągle to samo, karzesz namierzyć cele i strzelacie w tym samym momencie eliminując wszystkie cele, dopiero jak popełnisz błąd zaczyna się akcja, ale poco ja mam specjalnie popełniać błąd xD żeby mieć zabawe. Tak więc nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 20:10, dragnor napisał:

Przeczytaj sobie post [13] i ochlon. A nastepnym razem zastanow sie nad "chrzanieniem"
i tonem w stosunku do posta ktory kompletnie ciebie nie dotyczy.


Ok, to twarde fakty:

1. W poście [16] przy końcu napisałeś: "Zastanowcie sie co piszecie" - liczba mnoga, co oznacza, że słowa te kierowałeś do co najmniej dwóch osób.

2. Przed postem [16] jedynymi osobami, które wspomniały o Civ 5 był Numenpl i ja.

3. Wniosek: skoro kierowałeś swoje zarzuty do dwóch osób, a tylko dwie osoby pisały o Civ 5, nie ma innej możliwości, jak tylko taka, że kierowałeś je właśnie do tych dwóch osób

4. Co z kolei oznacza, że między innymi kierowałeś je do mnie.

Twarda logika, bracie. Po prostu źle się wyraziłeś, a ja wyciągnąłem logiczny wniosek z Twoich słów. Następnym razem po prostu zaznacz, do kogo kierujesz dane słowa i tyle.

Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 22:00, gogiell napisał:

Znając Ubi wypuszczą kolejną łatkę która nie rozwiąże żadnych problemów i porzucą tę
grę. Zakład?


To jest juz standardowa praktyka w dzisiejszych czasach. Podobnie bylo chocby z seria Operation Flashpoint. Kazda kolejna gra byla zrobiona na odwal sie, a pozniej zadnych poprawek, dodatkowego contentu itp. Obecnie handel wyglada tak, ze robisz uderzenie, zgarniasz kase od frajerow i wszystkim dziekujesz. I od nowa.

Dlatego wlasnie zaczalem kupowac gry na wyprzedazach po roku lub wiecej od premiery, za 1/10 ceny startowej. Dla mnie obecne produkcje ledwo zasluguja na zaplacenie za nie 20zl, nie wspominajac o 120, ktore staraja sie wyrwac zlodziejscy dystrybutorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z wersją na pc. Mianowicie chodzi o ten tryb gunsmith w kampanii, przed misją ustalam np. broń z tłumikiem i inne elementy ekwipunku, jednak, kiedy odpalam samą grę, te ustawienia przepadają! Mam te bronie, które wybrałem jednak bez opcji jakie ustaliłem. Ciężko być tym Duchem skoro nie mogę używać nawet tłumika ;) Miał/Ma może ktoś ten sam problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z samym wejściem do gry , gdy wyświetla się menu gdzie trzeba kliknąć dowolny klawisz , wywala gre do pulpitu z błedem YETi może ktos pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować