Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu: ułóż puzzle i zgarnij nagrody

39 postów w tym temacie

Co prawda nie wygrałem i jest mi smutno :), ale ładnie gram.pl się zachowało dając tyle nagród i dzieląc je, aż na 21 osób, świetnie, wysokie szanse dla każdego. I nikt nie powinien narzekać, że wygrywają tylko ludzie z milionami kont, bo widzę, że dużo nagród jest rozdanych wśród już trochę starszych stażem użytkowników portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi co prawda nie udało się wygrać, ale jednym ze zwycięzców jest mój znajomy. Gratuluję wszystkim, oby Wam się przydały nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nic, ale to już od 6 lat normalka, kiedyś tylko udało mi się w Chio-Chipsach wygrać Bionicla. Pewnie i tak nie zeszły im w magazynie no to go dostałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic.. ale gratuluję znajomemu i innym zwycięzcom. GZ dla gram.pl na prawdę świetny konkurs oby więcej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim zwycięzcą i tym, którzy mimo przegranej brali udział w konkursie :) Czekamy na nowe konkursy ;p Czas w końcu w jakimś wziąć udział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy z gram.pl, jeśli wyślecie do mnie maila, to proszę dajcie mi znać na tym forum. Moja poczta Gmail chyba Was nie lubi, zazwyczaj nie dochodzą do mnie Wasze wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura by się przydała do nowego PC-ta. ;) Może lepiej pójdzie następnym razem. Pozostaje mi pogratulować zwycięzcom i życzyć dalszych wygranych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców.

Szkoda tylko, że większość zwycięzców jest już od dłuższego czasu na gram.pl a nowi użytkownicy zostali pominięci.... z 20 jest chyba dwóch...

Gratki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować