Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

MovieBattles - konwersja Star Wars Jei Knight : Jedi Oucast i Jedi Academy

16 postów w tym temacie

Czy ktoś z grających w te gry nie słyszał o tym modzie/konwersji? Jest to najobszerniersza konwersja obu tych gier. Oczywiście do każdej gry jest inna wersja, ale w założeniach są bardzo podobne(różnią się tylko ilością klas w jednym zespole). Właśnie - grający są podzieleni na dwa zespoły reprezentujące Jasną i Ciemną Stronę Mocy. Każdy zespół ma 3/8 (Jedi Oucast/Jedi Academy) klas postaci. Każda z klas ma oddzielnie przyznawane przez gracza punkty cech. Piszcie tu o swoich ulubionych postaciach/klasach i o sposobie rozdawania punktów. Ja sam preferuje Soldiera i Sith.


PS Uważam, że ta konwersja zasługuje na osobny temat, bo:
-bardzo różni się od podstawowych wersji gier podstawowych,
-pisanie o niej w teamcie głównym ( który jest chyba już zamnknięty) to katorga (to chyba wie kazdy forumowicz),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Academy - jak ja lubię multi w tej grze. Ale tego moda nie pamiętam, grałem chyba w podobny. Całkiem niezłe rozwiązanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 20:27, Shabranigdo napisał:

Nie slyszalem o takim modzie, wole Jedi Academy + uwazam ze jest to najlepszy mod

też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze temat wam umiera :P www.mbtur.xad.pl to jest forum aktualnego turnieju Movie Battle v1.4 na Jedi Knight 2 osoby mające jakiekolwiek pytanie prosze tam pisać wszystko wyjaśnimy :D Scena niedawno przymierala ale juz odzyliśmy ip serva na ktorym gramy 195.117.202.3:28072 po hałso prosze do mnie na gg 4838048 badz na forum klanu BoLS www.bols.glt.pl serdecznie zapraszam.


Co do samego modu to pozwala on na wybor 3 klas po 2 stronach mocy (Jedi, Soldier, Heroes/Mandalorian) gra sie bardzo ciekawe ze wzgledu na mozliwosc laczenia walk Jedi ze zwykla piechotą jak w filmie dlatego nazwa Movie Battle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:59, reZer napisał:


Ma ktos moze skin Witch King z wladcy pierscieni albo niech da linka bardzo go potrzebuje!!!!!!!!!
z gory dzieki


www.jk2files.com
www.jk3files.com

w zaleznosciu do ktorej wersji gry szukasz skina :D to najwiekszy zbior powinno to gdzies byc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie ściągania Movie Battles, naczytałem się na ich stronie dużo dobrego, w zachwyt wprowadziły mnie klasy postaci i ich rozwój. Zdobywamy punkty i ulepszamy przedmioty/moce/umiejętności tak, że nasza postać będzie silniejsza. Np. mamy z początku gołą postać Mandaloriana, po jakimś czasie gry ulepszymy mu blaster, zwiększymy zapas paliwa, zamontujemy jetpacka, wyrzutnię rakiet i miotacz ognia. Zdaje mi się to być świetne, zobaczę wkrótce jak to w praktyce wygląda. Mod zawiera też dodatkowe mapy, balansuje walki mieczami itd. Myślę że będę zadowolony. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat stary, ale nie chce zaśmiecać nowymi. Czy są więc na forum jacyś gracze MBII? Od czasu ostatniego tutaj postu cały mod przeszedł ostrą zmianę.
Polska strona poświęcona MBII: http://moviebattles.pl/news.php
Oficjalna strona: http://www.moviebattles.com/

Jest to jedne z nielicznych modów, który jest bardzo dobrze wykonany i co najważniejsze, ciągle się rozwija. Jest całkiem sporo serwerów, a rozgrywka bardzo wciąga. W stosunku do podstawki zostały zmienione efekty graficzne, ilość broni i ich cechy. Kontrowersje budzi system walki mieczy świetlnych, ale prawdopodobnie zostanie on zmieniony w zbliżającym się update. Również hud jest całkowicie inny.
Jestem ciekaw czy na forum są jakieś osoby aktywne, a moderatorów proszę o wyrozumiałość :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować