Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Niesamowity Spider-Man - recenzja

26 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Niesamowity Spider-Man w kinach udowadnia, że reboot po paru latach od całkiem świeżej trylogii z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej może się udać. Niesamowity Spider-Man w czytniku konsoli udowadnia, że można zrobić całkiem dobrą grę na bazie filmowej licencji. Niesamowite.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Niesamowity Spider-Man - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie oceniasz grę przed zagraniem?

@Mejste - możesz coś więcej napisać o fotografowaniu? Po co się robi zdjęcia, co odblokowują, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ogłądaniu wstępu filmowego patrzałem jak wcięty jak dobre kino lol, ja to biore super gierka spokojnie 8/10. Nawet samą walke fajnie sie ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:13, Harrolfo napisał:

Na jakiej podstawie oceniasz grę przed zagraniem?


Może chodziło mu o to, że strzelał jaką ocenę gra dostanie w recenzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na gameplay''e to gra fajna, ale przeciwnicy tępi. W misji z Black Cat S-M wyeliminował w którymś momencie prawie wszystkich z ukrycia. Ale nie jak w B: AA/AC, gdzie przeciwnicy usiłują znaleźć i zabić naszego bohatera. S-M robił swoje, a tamci nawet się nie ruszyli. Kupię na PC może za rok jak przecenią do 3 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:13, Harrolfo napisał:

@Mejste - możesz coś więcej napisać o fotografowaniu? Po co się robi zdjęcia,
co odblokowują, itp.


Spider-Man otrzymuje aparat dosyć szybko, po spotkaniu ze znajomą reporterką w loboratorium Oscorp. Zdjęcie robimy w trakcie głównych misji obiektom z logo Oscorpu wskazującym na szkodliwe działanie firmy, przeciwnikom, itp. W trakcie każdej misji do wykonania jest po kilka zdjęć, szczegółowe zlecenia znajdują się w menu. Oczywiście jest to opcja nieobowiązkowa i poza paroma punktami expa pozwala wymaksować level na 100%. Są też misje poboczne, w których dostajemy zlecenie na zrobienie zdjęć do reportażu. Idziemy wtedy w jedno określone miejsce i cykamy trzy różne fotki pasujące do tematu reportażu naszej znajomej. Tu też dostajmy trochę expa oraz maila, w którym możemy przeczytać reportaż z naszymi podrasowanymi zdjęciami. Fotki można również przeglądać z poziomu menu. Ot, fajny "ficzer", ale nużący na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, jak podejrzewałem, dzięki za odpowiedź.
Jeszcze małe pytanie:

Spoiler

czy Peter pracuje dla Daily Bugle''a, czy po prostu dostarcza zdjęcia dorywczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 21:08, Harrolfo napisał:

Czyli tak, jak podejrzewałem, dzięki za odpowiedź.
Jeszcze małe pytanie:

Spoiler

czy Peter pracuje dla Daily Bugle''a, czy po prostu dostarcza
zdjęcia dorywczo?



Spoiler

Nie, pracuje dorywczo dla Whitney Chang z Channel 3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż gameplay bardzo mi się podoba, a premiera gry na PC planowana jest na sierpień 2012. Podziękuję, w sierpniu mamy wiele więcej ciekawych premier. Może wrócę do niej kiedyś, gdy cena troszkę zmaleje. I będę mógł spokojnie sobie ją kupić za moją pensję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 13:54, jendrek1988 napisał:

Czy mi się wydaje, czy głos Peterowi podkłada Tobey Maguire grający Spidey''a w poprzedniej
filmowej trylogii?


Wydaje Ci się :) W grze głosu Spider-Manowi użyczył Sam Riegel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbytnio fanem serii gier Spider Man, co więcej nie grałem we wszystkie części - dlatego też niewiem, czy w przyszłości zasiądę przed tą serią, czy też nie.
Recenzja w jak najlepszym porządku, konkretna, ciekawa, nie za krótka i co więcej zwięzła i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 19:20, Mejste napisał:

> Czy mi się wydaje, czy głos Peterowi podkłada Tobey Maguire grający Spidey''a w
poprzedniej
> filmowej trylogii?

Wydaje Ci się :) W grze głosu Spider-Manowi użyczył Sam Riegel.



Ach, no ale głos bardzo podobny według mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszperać na Filmweb''ie i już wszystko wiadomo. Byłem, zobaczyłem i żałuje wydanych pieniędzy, chociaż mi jakoś weekend zleciał. Nowa obsada to kompletny nie wypał, na szczęście pojawi się Batman co poprawi stan moich oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 23:10, Wizzer napisał:

Wystarczy poszperać na Filmweb''ie i już wszystko wiadomo. Byłem, zobaczyłem i żałuje
wydanych pieniędzy, chociaż mi jakoś weekend zleciał. Nowa obsada to kompletny nie wypał,
na szczęście pojawi się Batman co poprawi stan moich oczu.


A co do gry, kicha i jeszcze raz kicha, znów nawiąże do Batmana - o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować