Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na granicy absurdu: DLC na płycie z grą pozostanie niedostępne dla jednej z platform

31 postów w tym temacie

Otwieram gram, a tu faktoid czy inny brukowiec. Tytuly newsow juz dawno spadly na poziom brukowca, ale no wlasnie to, ze ten dlc nie bedzie dostepny na xbox nie powinno az tak dziwic, ani to ze z lenistwa, albo nieuwagi zostalo to dodane do tloczenia. Jedyne co powinno dziwic to wlasnie ilosc tych mikro dlc w tej grze. No ale dalej kupujcie dlc i inne mapki i dodatki badz polprodukty takie jak COD (nie, nie uwazam ze to zla itp gra, tylko jest ona zrobiona po najmniejszej lini oporu czyli kopiuj-wklej, przerobic modele i mapki a potem dlc w postaci mapki ktora jest tak na prawde gotowa tylko trzeba jej zmienic numerek z poprzedniej czesci na aktualna). No ale to KLIENCI decyduja o tym jaki towar jest sprzedawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś dlaczego absurd? DLC na płycie z grą to częsta praktyka, a innego powodu żeby się burzyć jakoś tutaj nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A capcom nie jest wydawcą ?
A zapomnaiłem oni tylko wydają swoje gry ^^
Tak samo Atari itp
Activision-bliz tez nie sa wydawcami ...
A dostajemy map paki do CoD i to wcale nie tanio :P

A jakoś CDP-R wydaje za free dlc i oni jakoś potrafili ...

To zależy od twórcy jak się wytarguje z wydawcą

To jest prosta chciwość na pieniądze gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 10:59, kodi24 napisał:

Wielkie mi halo- Pacman i Mega Man, rzeczywiście jest się o co
wydzierać, hahahah ;DD

w grze marvel vs capcom, czyli gry którą kupujesię po to, by walczyc postaciami z univerców marvela i capcomu brak dwóch chyba najbardziej kultowych postaci tej wytłuszczonej firmy jest jednak jakimśtam wybrakowaniem, co nie? To tak jakby w bijatyce marvell vs CDPRED na płycie była postać Geralta, ale zablokowana dla wszystkich poza posiadaczami platformy X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 11:59, MasterChiefGT napisał:

A capcom nie jest wydawcą ?
A zapomnaiłem oni tylko wydają swoje gry ^^
Tak samo Atari itp
Activision-bliz tez nie sa wydawcami ...
A dostajemy map paki do CoD i to wcale nie tanio :P

A jakoś CDP-R wydaje za free dlc i oni jakoś potrafili ...

To zależy od twórcy jak się wytarguje z wydawcą

To jest prosta chciwość na pieniądze gracza


No tak, nadal nie rozumiesz różnicy pomiędzy developerem a wydawcą. Wróć jak sić trochę poduczysz i zrozumiesz w jaki sposób są zorganizowane olbrzymie koncerny takie jak ActiBlizz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się z tobą sprzeczać chcesz to kupuj dalej DLC które jest już na płycie z grą
Albo lepiej 4 mapy z czego były 2 w poprzedniej części za 15 euro

Na acta ludzie się zbuntowali ale na dlc już nie bo w końcu taka moda

Ja tam proponuje gry F2P z marketplace i wpakować zamiast 100zl za gre jakieś 400-500 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować