Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wibracje w PS3 za 90 milionów dolarów

37 postów w tym temacie

hmm Sony się przejedzie na ps3 napewno zauważy straci dużą ilośc nabywców i może zacznie szanować klienetów jak za czasów ps one :) ja i tak kupie ps3 ale z lekkim opóźnieniem także może dostane bardziej wartościowy towar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choochoo - kurczę, wybacz, nie chciałem być opryskliwy w swoim poście... :/

Masz 100% rację - tak jak PS2 w zasadzie jest bez poważnyiejszych wad, tak obecnie to, co dzieje się z PS3, woła o pomstę do nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 czekam twardo od dawna i takie pierdoły nadal mnie nie zrażają. Brak wibracji ? Normalnie tragedia , eheheh. Grajac na Ps2 czesto wylaczalem ta funkcje, wiec płakac nie mam zamiaru. Czemu od razu zakladacie ze Sony sie przejedzie ? Komentujecie, wieszacie psy, a nie zdziwie sie jak jakis czas po premierze znow w rankingu bedzie najlepiej sprzedajaca sie konsola. Co ma takiego swietnego Xpudlo w ofercie? Halo 3 ? Gralem w pierwsza czesc na kompa i szczerze mowiac nie zalezy mi czy wypuszcza "dwojke". Ot, tak mi sie ten tytul spodobał. Generalnie malo co mnie pociaga na Xbox. Oblivion ? Mam na PC...Jedyne co zwrocilo moja uwage na liscie gier z X360 to GTA 4 (pazdziernik 2007). Chociaz to akurat ma byc tez na Ps3.
Tak wiec komentujcie i bawcie sie w analityków, a ja sobie spokojnie poczekam na premiere. Kupie (lub nie) i dopiero ocenie. Przyznam, że Wii rownierz mi sie podoba :]
Nie jestem jakims tam fanboyem, ale nie jestem tez "antyfanem", co niektorzy pokazuja raz po raz , kiedy na gram.pl gosci nowy news zwiazany z Sony i Ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 07:15, Xarodon napisał:

Nie jestem jakims tam fanboyem, ale nie jestem tez "antyfanem", co niektorzy pokazuja raz po
raz , kiedy na gram.pl gosci nowy news zwiazany z Sony i Ps3.

Ja fanboyem też nie jestem ale antyfanem jak najbardziej. Po tym jak wogóle koncern Sony traktuje klientów życzę im wszystkiego co najgorsze. (traktowanie jak złodziei - zabezpieczenia na płytach cd-audio z trojanem). I owszem, stosuję się do tych moich życzeń i NIE KUPUJĘ żadnych płyt wydanych przez Sony Music. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze RIAA której właśnie Sony przewodniczy. A co RIAA robi to już książkę można napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja miłośnikiem Sony też nigdy nie byłem, ale obie ich konsolki mam (PS 2 już trochę nie teges, przez rok ukończyłem na nią ze 3 gry :P), ale nie wyobrażam sobie Dual Shocka (jak sama nazwa wskazuje) bez wibracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, oj czuję problem SONY. Wibrację na padzie to jeden z ważnych elementów uatrakcyjnianjących rozgrywkę. Kolejny samobój tej firmy i czuję, że ostro się na tej konsoli przejadą, a developerzy przejdą na X 360 - moc podobna, a bez takich różnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsens...kloca sie o byle (za przeproszeniem) gowno ;[.
Mogliby dojsc do porozumienia i powiedziec sobie "Sluchajcie Immersion...My (Sony) zaplacimy wam tyle kasy ile chcecie za wibre do PS3, a wy nam ta wibre dacie..." i po co sie klocic?...Robia tylko wielkie halo wokol siebie a jeszcze sie skonczy na tym, ze PS3 wyjdzie za 1,5 roku a nie w listopadzie xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co za bezsens...kloca sie o byle (za przeproszeniem) gowno ;[.
>Mogliby dojsc do porozumienia i powiedziec sobie "Sluchajcie Immersion...My (Sony) zaplacimy wam tyle kasy ile >chcecie za wibre do PS3, a wy nam ta wibre dacie..." i po co sie klocic?...Robia tylko wielkie halo wokol siebie a >jeszcze sie skonczy na tym, ze PS3 wyjdzie za 1,5 roku a nie w listopadzie xP.

No i dadzą - za 90 mln $ :P MS nie ma takich problemów kupił cześć firmy i może miec już to za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie dali 4 liter ... nie jestem żadnym fanboyem, ale się przyzwyczaiłem i nie wyobrażam sobie np. grania bez wibracji, znowu wspomnę o God of War ... tutaj naprawdę czuć w rękach siłę z jaką Kratos zadaje zabójcze ciosy ... kpina jakaś ... Szkoda wielka szkoda ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie bezsensem jest to, ze az tyle musza zaplacic xP (chociaz to ich swiatowy-dniowy dochod pewnie :D (dochod Sony))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>no i wlasnie bezsensem jest to, ze az tyle musza zaplacic xP (chociaz to ich swiatowy-dniowy dochod pewnie :D >(dochod Sony))

Czemu bezsens. Ich technologia mogą ją sprzedawać komu i za ile chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90 mln nie kosztuje technologia, ale kara za jej uzywanie bezprawne :]
Wiadomo, że pady sony wibrowały od czasów psone. Tylko ze wibrowały nielegalnie :>
Sad nakazał zaplacic sony 90mln $ jako kare za to, sony poszlo na ugode, nie zapłąciło, ale zabroniono uzywania wibracji. Teraz sony chce wibracje, tylko zeby ja miec ,musi zaplacic kare. Powstaje pytanie, czy sony było tak slepe ze nie zrobiło tego wczesniej czy myslało ze wcisnie pady bez wibracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>no ale to jest raczej troche za droga nie sadzisz?

Co ja o tym sądze jest bez znaczenia. Nigdy takich pieniędzy nawet na oczy nie zobaczę. Nie bez znaczenie są zapewne tutaj udziały MS, bo posiadając nawet te 10 % mają prawo głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować