Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Małe, a cieszy: Najnowsza aktualizacja do Alan Wake PC zawiera... teledysk i mp3

10 postów w tym temacie

Muzyka w Alanie to jest jakiś kosmos, pamiętacie "Children of the Elder God" i rockową scenę? Albo "War" lub "The Poet and the Muse" po zakończeniach epizodów? Co za klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 08:23, cravenciak napisał:

Muzyka w Alanie to jest jakiś kosmos, pamiętacie "Children of the Elder God" i rockową
scenę? Albo "War" lub "The Poet and the Muse" po zakończeniach epizodów? Co za klimat
:)


Zgadzam się, Alan Wake''a nigdy nie zapomnę. To gra z którą wiąże się naprawdę wiele wspomnień.
Tak jak wspomniałeś ta muzyka na końcu każdego Epizodu, naprawdę się czułem jakbym grał w film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a mi koło nosa przeszła promocja na Steamie w której był Alan Wake Franchise za 9 EUR. Motyla noga za 40 zeta mialbym dwie gierki, wszystkie DLC i jakies pierdolki kolekcjonerskie + jeszcze to...

Myslicie ze na koniec Summer Sale bedzie jakies powtorzenie najlepszych dealow jakie mialy miejsce? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły gest :) Takie "prezenty" to coś co gracze lubią, nie musi to być wielki dodatek za free, mała popierdółka ale efekt ma spory :)
Dziękujemy Remedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Powinny już dawno film zrobić. Spójrzcie jak wiele było już zawarte w tym teledysku. Ale niestety i tak pewnie to niemożliwe :(( Co do tego teledysku to był bdb, choć muzyka wgl mnie nie urzekła, lepsza była w grze. Ale niesamowite jak udało im się "skopiować" aktora i w grze wyglądał jak prawdziwy. Rewelka. Czyli ten aktor musiał mieć z AW coś wspólnego dużo wcześniej, bo od wersji konsolowej. Troszkę jeszcze efekty nie były za dobre, np. przy świeceniu latarką na Opętanych to tak jakby nic to nie dawało i wgl Mrok z nich nie uciekał. Jednakże jakby zrobili film to byłoby spełnianie marzeń każdego fana :D Ach w dodatku w AW było świetnie czuć ten klimat rodem z MP, pewnie wiele spostrzegawczych osób zauważyło odczucie Déjà vu ;) To co było też w grze świetne oprócz fabuły i mnóstwa innych rzeczy to właśnie przerywniki po każdym epizodzie - nie spotkałem się z czymś takim w grach, naprawdę pozytywnie mnie to zaskoczyło :)
Usłyszeć ten "Previously on Alan Wake" - coś wspaniałego :) Czekać tylko na kontynuację.

PS co to za papier nieprzemaczalny w tym teledysku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować