Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City Interactive znów przekłada datę premiery Sniper: Ghost Warrior 2

17 postów w tym temacie

Z jednej strony dobrze, że poszli po rozum do głowy nie konkurując z czołowymi hitami, z drugiej pojechali graczom po bandzie. Miał być czerwiec, potem lipiec, sierpień aż do października i wyp.... gry na 2013r. Nie za bardzo podoba mi się ta polityka - Enemy Front też na 2013r. planowany a się jeszcze okaże ile będą przekładać i czy wgl dadzą radę 2 gry w ciągu roku zrobić. Szkoda, bo myślałem, że można będzie zagrać w jakąś grę od CI w tym roku, a tak to sami sobie ujemny bilans zrobią. Mogli przynajmniej coś na szybkiego zrobić xD No nic trzeba czekać, gniotów już nie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"premiera wielu oczekiwanych tytułów w analogicznym gatunku"
no sorry ale to jedyna gra snajperska w tej dacie. Jeżeli myślą o grach typu cod to strasznie się muszą bać skoro nie wierzą w swój produkt. ze sniper elite 2 juz dawno przegrali, myslalem ze te gry wyjda prawie razem a tu pol roku roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi jasno wynika że gdy by problem dotyczył wersji PC a konsolowa była by gotowa to by się nie szczypali w opóźnianie tylko by ja wydali.Znowu konsole są faworyzowane.W takim razie po kiego grzyba robią gry na PC skoro i tak maja je pod kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha.Ale trafiliście.Mi też od razu skojarzyło się z Duke Nukem.A pro po newsa, to może będzie taki drugi Duke którego premiera jest ciągle przekładana, a potem się okaże wielką kaszaną.Coś czuję, że tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 10:46, kodi24 napisał:

Adekwatny screen ;)


Adekwatny do czego? Ani gra nie jest wyczekiwana, ani obsuwa duża. Nie widzę związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyczekiwana bo to jedna z niewielu gier snajperskich, jednak duke symbolizuje tutaj raczej oczekiwanie - już któryś raz przekładają premierę i jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli polskiego duke''a na którego będziemy parę lat czekać bo ciągle będzie szlifowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 08:09, kodi24 napisał:

Skoro brakuje Tobie wyobraźni, to ja tu wiele nie pomogę;


... albo może obrazek jest sporą przesadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest, taki jakby Clarksonowski humor gdzie z muchy robi się nietoperza (czy coś w tym stylu), albo -idąc tropem przysłowiowym- z igły widły :) Ja tam lubię humor przejaskrawionych analogii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że przekładają, może wreszcie wyjdzie jakaś gra od tej firmy, która faktycznie jest chociaż trochę warta zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować