Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Blitzkrieg Antologia , Codename Panzers Złota Edycja (1+2) , Flight Simulator 2002 , Kozacy Antologia , Prince Of Persia Dusza Wojownika, Thief Antologia (T1 Gold, T2 PL , T3 PL) , Train Simulator , Civilization III Złota Edycja (podstawka + 2 dodatki)

Zaskoczony jestem przejęciem Codename Panzers 2 od CD-Projektu, ale dzięki temu skorzystali gracze. Prince''a też bym sobie kupił, ale w wersji angielskiej premierowej miałem spory bug utrudniający grę zależny chyba od karty graficznej, więc nie wiem jak będzie teraz (czy jest tam jakiś zapakowany patch ? Prosiłbym o odpowiedź po kupnie czy to nie wersja 1.0) a Thief Antologię na pewno sobie kupię ze względu na jego trzecią część w którą jeszcze nie grałem. Reszta raczej odpada co nie znaczy, że są złe. Po prostu nie starczy mi pieniędzy na wszystko i coś musiałem poświęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jednak

mialem diabelska ochote na kupienie PoP WW ale po przemysleniu sprawy doszedlem do wniosku ze sie nie oplaca znow kupowac gry ktora nie pojdzie na mym leciw sprzecie lub bedzie sie ostro ciela :((

w zapasie mam przeciez colina RBR i full spectru warrior wiec po upgrade ` dzie sprzetu na pewno nie bede sie nudzil

moj wybor padl na antologie HIDDEN & DANGEROUS
super gra na poczatku ciut zbyt skomplikowana lecz wszystko co zwiazane z druga wojna swiatowa mnie kreci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atologia Thief, podobnie jak wszystkie antologie w KK.To bardzo duży plus dla Cenegi. CDP czegoś takiego nie ma poza Antologią Blizzard - której cena biorąc pod uwagę wiek zawartej w niej gier i brak lokalizacji to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O fajne gierki się zrodziły ;D Te propozycje są dla każdego,widać,że każdy znajdzie coś dla siebie.Dla mnie będzie to Kozacy ZE.Ale narazie mam w planach kupno Twierdzy ZE z Super$eller,więc kozacy muszą poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w KK?

MSTS - 4 GB polskich dodatków mówi samo za siebie. Dodając do tego z 10 GB dodatków niemieckich, 10 GB dodatków czeskich można jeździć, jeździć, jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jednak versja 2

widzilem ostatnio w empiku PoP WW w KK
i po prostu ta okladka ta moc !!!!!!!

musze go miec musze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tylko skad wziac kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie, ze jutro startuje promocja "5 za 3" czyli przy zakupie 3 gier KK 2 kolejne gratis! :} Nie wiem jednak czy kazdy Empik bedzie mial te promocje. Ja juz wybieram swoje 5 gier ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, ale słyszałem... Beznadziejnie. "No i czuwak to Ostrzegacz, nastawnik to przepustnica itd. Po prostu ręce opadają."...

Dziwne jest to, że Cenega nie skorzystała ze spolszczenia polskiej sceny MSTS... A mogli, DeMoN - twórca spolszczenia nie miał nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 19:31, kuko7 napisał:

Nooo, teraz jak dadzą kolejne tytuły to liczę na Brothers in Arms...;]

W momencie którym pisałeś tego posta Brothers in Arms już wyszło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:05, The Lurker napisał:

> Nooo, teraz jak dadzą kolejne tytuły to liczę na Brothers in Arms...;]
W momencie którym pisałeś tego posta Brothers in Arms już wyszło xD

W kolekcji klasyki za 24.90 zł??? Nic o tym nie słyszałem...;/
Przecież w ostatnim wysypie gier z tej serii nie było Brothers in Arms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 15:05, Zauri napisał:

moj wybor padl na antologie HIDDEN & DANGEROUS
super gra na poczatku ciut zbyt skomplikowana lecz wszystko co zwiazane z druga wojna swiatowa
mnie kreci :))


To polecam Blitzkrieg Antologia - bardzo przyjemna strategia, a z racji tego, ze chodzi na starym silniku z Sudden Strike''a, nie ma zbyt wielkich wymagan sprzetowych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:06, The Lurker napisał:

Pomyłka, myślałem że jeżeli czytam katalog z KK to są tam tytuły z KK. :P
Tytuł o którym mówimy jest z serii Super$eller w cenie 49.90. xD

O tym to ja też wiem...;] i liczę że w następnym wysypie gier KK będzie Brothers in Arms...i dużo na to wskazuje...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie na stronę Kolekcji Klasyki tylko........, że na ..... Czeską.
http://www.cenega.cz/kolekceklasiky/
Mają tam Antologię Deus Ex, antologię Hitmana no i Lego Star Wars! I do tego jeszcze Rayman 3, Still Life oraz Brother in Arms.

Mam nadzieję, że te tytuły ukarzą się także w polskiej edycji KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować