Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

dzieki stary za www ale mi chodziło o www do tej Rewolucji cenowej.. aby przeczytac o szczegółach jak zostanie wydana.. czy bedzie spathowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:54, Arclight napisał:

Prędzej w Rewolucji Cenowej

na jedej ze stron www przeczytałem takie coś:

Co więcej, fani twórczości Howarda Phillipsa Lovecrafta mogą liczyć na specjalne niespodzianki od naszej firmy - już wkrótce ujawnione zostaną bliższe szczegóły na ten temat.

hmm... czy chodzi w tym o to ze w pudełku DVD coś bedzie czy raczej jak zamówie gre rpzez neta? to coś dostane.. bo w sumie Lovercrafta nieczytałem .. ale grałem w necronomicon i mi sie podobał tylko zeby... nie jeden odcinek w ciemności to bym ukończył... ale mam jego biografie na drzwiach :P i w sumie podobają mi sie takie mroczne klimaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:59, Chester001 napisał:

dzieki stary za www ale mi chodziło o www do tej Rewolucji cenowej.. aby przeczytac o szczegółach
jak zostanie wydana.. czy bedzie spathowana..


Nie ma www do rewolucji cenowej. Rewolucja cenowa to seria wypuszczona przez cenege, wiec wejdz na www.cenega.pl i tam szukaj informacji na temat Dark Corners. Ja wiem tyle, ze ma byc po polsku, za 29 zeta i w czerwcu. A w jaim sensie spatchowana? To nowa gra, juz chcesz zeby byla spatchowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to tyko Superseller przypadł mi do gustu. Ciekawe gry z dodatkami za naprawdę niewielkie pieniądze. Kolekcja Klasyki to kompletne zerżnięcie XKN z gorzymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam doś poważny problem z Myth:The Fallen Lords. Otóż po każdym zakończeniu misji (czy też ją przejdę czy przerwę) restartuje mi się komputer. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym uprzykrzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:59, Chester001 napisał:

dzieki stary za www ale mi chodziło o www do tej Rewolucji cenowej.. aby przeczytac o szczegółach
jak zostanie wydana.. czy bedzie spathowana..

Podałem tobie link to mojego posta, w który wkleiłem skany z katalogu Cenegi, gra o którą pytasz wyjdzie w rewolucji cenowej, jak wynika z katalogu Cenegi, strona rewolucji cenowej nie zawiera jeszcze informacji o tytułach, które wejdą od czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 19:12, bruli napisał:

Mam doś poważny problem z Myth:The Fallen Lords. Otóż po każdym zakończeniu misji (czy też
ją przejdę czy przerwę) restartuje mi się komputer. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym uprzykrzeniem?

1. Słaby zasilacz
2. Format kompa, jeśli wgrywasz dema to sie nie dziwię. U mnie pomogło(od trzech miesiecy nie instalowałem demówek)Demówy jakos dziwnie wpływają na komputer(doswiadczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> 2. Format kompa, jeśli wgrywasz dema to sie nie dziwię. U mnie pomogło(od trzech miesiecy nie

Dnia 21.05.2006 o 20:10, Vasilli napisał:

instalowałem demówek)Demówy jakos dziwnie wpływają na komputer(doswiadczenie)

A co, dema jakieś śmieci zostawiają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 20:12, ciaputek napisał:

>> 2. Format kompa, jeśli wgrywasz dema to sie nie dziwię. U mnie pomogło(od trzech miesiecy
nie
> instalowałem demówek)Demówy jakos dziwnie wpływają na komputer(doswiadczenie)
A co, dema jakieś śmieci zostawiają????

No. Zostawiaja i cos z systemu zabierają(przy usunięciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 20:12, ciaputek napisał:

>> 2. Format kompa, jeśli wgrywasz dema to sie nie dziwię. U mnie pomogło(od trzech miesiecy
nie
> instalowałem demówek)Demówy jakos dziwnie wpływają na komputer(doswiadczenie)
A co, dema jakieś śmieci zostawiają????

Tak, w rejestrze Windows, najlepiej założyć punkt przywracania przed instalacją dema, a potem powócić do zapisanego stanu systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 20:38, Mike L napisał:

Ta, demka robią dokładnie to samo co pełne wersje. Nie ma tak, że demko dla systemu be, a full
wersja cacy...

Tak, to prawda, ale gry pełne generalnie instalujesz jedno na długi czas, a dema dużo na krótko, więc częstość wprowadzania wpisów do rejestru w przypadku instalowania dem jest większa. Warto więc robić sobie punkty przywracania systemu.
Taka higiena podstawowa, jak mycie zębów po posiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 20:10, Vasilli napisał:

1. Słaby zasilacz


Skąd ten wniosek? Tylko Myth mi restartuje kompa...

Dnia 21.05.2006 o 20:10, Vasilli napisał:

2. Format kompa, jeśli wgrywasz dema to sie nie dziwię. U mnie pomogło(od trzech miesiecy nie
instalowałem demówek)Demówy jakos dziwnie wpływają na komputer(doswiadczenie)


Może gdzieś tutaj czai się dobry trop, bo faktem jest, że mam strasznie zaśmiecony system. Tylko dlaczego inne znacznie bardziej wymagające gry działają bez problemów, a stareńki Myth wysypuje się dokładnie w czasie kiedy kończy się misja. Cóż, napiszę do Cenegi, może coś mi na to poradzą. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj zaopatrzyłem się w Far Cry''a..... tak jak napisałeś, polonizacja wypada miernie w porównaniu do reszty gry, ale to za bardzo nie przeszkadza gdy gra się w grę gdzie są takie piękne widoki (chodzi mi o krajobraz he,he) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:39, Lamb3rt napisał:

Ja mam problem odnośnie Far Cry. Gdzie na płycie jest poradnik? Bo nigdzie go nie mogę znaleźć
:/ A miały być do każdej gry :/


na plycie nie ma poradnika, znajduje sie on w menu start w katalogu z gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować