Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram TV - gramy w Guild Wars 2 (wysokopoziomowe postacie)

46 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2012 o 17:33, tatarinho napisał:

Mój sprzęt:

Intel Core i5-2410M 2.30 Ghz
4 GB RAM DDR3
nVidia GeForce GT 525M
Windows 7 64 bit Home Premium


Jeśli nadal szukasz odpowiedzi, testowałem grę w ostatnim beta weekendzie na lapku z prawie identyczną konfiguracją jak twój i muszę przyznać byłem nieźle zaskoczony, przy średnio-wysokich ustawieniach graficznych (w większości high) gra chodziła naprawdę płynnie płynnie (35-45 fps), oczywiście zdarzyły się przypadki ostrego zamulenia ale wyłącznie podczas dość dużych eventów gdzie minimum 40 osób spamowało skillami. Także reasumując kupuj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 12:37, Imeilic napisał:

>
> > GW2 jest takie jakie miało być od początku. Jest inne, otwarte, takie jaki
zapowiadali
>
> > twórcy. Chwała im za to, że nie dostajemy odgrzewanego kotleta (pozdrowienia
dla
> fana
> > CoD-ów powyrzej). Zresztą są też miejsca gdzie wejdziemy tylko z drużyną. No
i oczywiście
>
> > PvP skill > gear, miodzio.
> >
> Czyli jest lekko mowiac kopia Wowa , Aiona i jescze kilku gier wlasnie z takim trybe

> rozgrywki. Gw bylo wlasnie uniwersalne ze swoja struktura gry. Teraz zamienilo sie
w
> zwyklego Mob slayera = bij miliony mobow rob wysoki lvl i spedzaaj po 4H dziennie
zeby
> kiedys zrobic max lvl. Dla mnie Arena poprostu sie sprzedala!

Ale w tej grze naprawdę nie o to chodzi. Przykro mi, że BWE spędziłeś na bezmyślnym i
durnym biciu mobów (zakładam, że grałeś). W GW2 rozwijasz swoją postać przechodząc wątek
fabularny, biorąc udział w event-ach i wykonując masę innych czynności, a bezmyślne bicie
mobów do niczego nie prowadzi.
Ja osobiście podczas bety 25 lvl wbiłem z wielką przyjemnością, nie poświęciłem nawet
minuty na durny grind, ciekawe eventy (zagadki u nornów ftw), odkrywanie mapy (wspinanie
się na punkty widokowe), wątek fabularny, jumping puzzle - GW2 mnie kupiło całkowicie.




uwielbiam gw1 i czekam z niecierpliwoscia do 2, tylk oteraz zaczalem sie nagle bac ze bardzo szybko ja przejde, a tu nici z endgamu (pokladam wielkie nadzieje w ANET ale po wpadce blizza z D3 jakos ciezko mi sie opedzic od tych obaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować