Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Charles Leavitt napisze scenariusz do filmu World of Warcraft

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Po rezygnacji Sama Raimiego ze stanowiska reżysera filmu World of Warcraft nadal nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce. Wiadomo jednak, że scenarzystą adaptacji filmowej hitu Blizzarda został Charles Leavitt.

Przeczytaj cały tekst "Charles Leavitt napisze scenariusz do filmu World of Warcraft" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się, że ten film tak długo powstaje, w końcu nikt nie lubi oglądać kaszanki pokroju "W imię króla". Mam nadzieję jednak, że obejrzę go zanim stuknie mi 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 16:38, DeithWX napisał:

Nie dziwie się, że ten film tak długo powstaje, w końcu nikt nie lubi oglądać kaszanki
pokroju "W imię króla". Mam nadzieję jednak, że obejrzę go zanim stuknie mi 30.


Za "W imię króla" odpowiadał prawdziwy mistrz robienia kaszanek, czyli Master Uwe. Ciężko będzie komukolwiek się z taką sławą mierzyć więc chyba możemy spać spokojnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 16:46, Geeko napisał:

Za "W imię króla" odpowiadał prawdziwy mistrz robienia kaszanek, czyli Master Uwe. Ciężko
będzie komukolwiek się z taką sławą mierzyć więc chyba możemy spać spokojnie :P.

Był chyba news jak sie starał o prawa do zrobienia filmu. Jednak Blizzowi taki pomysł specjalnie nie podszedł ;p


EDIT: Swoja droga dałęm rade to obejzec ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 20:08, Cadeus napisał:

Uwe podobno chciał MGSa ekranizować to dostał odmowę przed rozmowami jeszcze : P

Jakby Uwe zrobił ten film to na mecz bokserski Hideo Kojima by przyszedł z kataną XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wziąć całą historię Arthasa(WarIII, dodatek i WoW), dodać do tego wątki z "Ashbringera" i zrobić z tego trylogie mógł by wyjść na prawdę niezły film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować