Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III na PS3 z dodatkową godziną zabawy

28 postów w tym temacie

Szkoda. Niby mam PC, X360 oraz PS3, ale na tej ostatniej gram tylko w exclusivy. Faworyzowanie jednej z platform jest z pewnością przemyślanym ruchem marketingowym. Co poradzić, zawsze zostają DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:19, vegost napisał:

Szkoda, że Ubik się na coś takiego zgodził.

Mieli się nie zgodzić na kupę zielonych za dodanie kilku, pewnie bzdurnych, misji? Wszyscy krzyczą jak nie wiadomo jeszcze nawet jakie to misje będą. Czy dodatkowa historia czy komplet przynieś, zanieś, pozamiataj i tak trzeba narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 15:47, marcin-malysza napisał:

Tak, ale jak Bugthesda dała dodatek do Skajrimka tylko na X''a to aż takiego lamentu
nie było :P

Bo akurat faworyzowanie PS3 ma miejsce już od czasów Brotherhooda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 12:14, jendrek1988 napisał:

Posiadacze PS3 mieli "Spisek Kopernika", ale gracze PC mieli za to "Porwanie Leonarda",
zatem nie wiem, po co zostało to wypomniane w informacji.


Chyba Porwanie nie jest ekskluzywem na konsolę, tak jak słynny Kopernik. Bo wydaje mi się, że Leo był na każdą platformę. A PC dostało go za darmo, ponieważ puźniej wyszła gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 17:48, IlidanDA napisał:

> Posiadacze PS3 mieli "Spisek Kopernika", ale gracze PC mieli za to "Porwanie Leonarda",

> zatem nie wiem, po co zostało to wypomniane w informacji.

Chyba Porwanie nie jest ekskluzywem na konsolę, tak jak słynny Kopernik. Bo wydaje mi
się, że Leo był na każdą platformę. A PC dostało go za darmo, ponieważ puźniej wyszła
gra.



Ja nie miałem "Porwania" na PS3, na komputerze w to zagrałem. Zatem nie było tego na każdą platformę raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować