Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe recenzje Darksiders II potwierdzają, że dostaniemy hit

27 postów w tym temacie

Ludzie, serio? Teraz przedłużeniem e-penisa będzie to komu ile zajęło przejście jakiejś gry? Bardziej żałośni już nie możecie być?
Cieszą mnie wysokie noty i liczę, że zaraz za nimi pójdzie wysoka sprzedaż (niestety nie ode mnie, ale jednak od życia THQ wolę swoje i możliwość zjedzenia obiadu :P). Firma nadal ma poważne problemy i wysoka sprzedaż bardzo by im się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 20:10, leszeq napisał:

22 ? O_o
Ja potrzebowałem około 80h, a z dodatkiem 100h. A bynajmniej nie jestem jakimśtam casualem.
No chyba, że przewijałeś wszystkie dialogi...


Da się, i to tak, że byś się zdziwił. Masz tu link do SDA, konkretnie DA:O na exploitach ukończone w 35min:

http://speeddemosarchive.com/DragonAgeOrigins.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 19:13, Siriondel napisał:

Dziękuję Sony za pierwszą część, która była w PS+, inaczej pewnie z serią bym
się bliżej nie zapoznał - swego czasu demo mnie odrzuciło, bo było zbyt długie.

Ja co prawda kupiłem miesiąc przed PS+ za chyba 30 zł, ale gra faktycznie bardzo dobra na dwójkę również czekam.
To demko (jedynki) jakoś słabo zmontowane było.

@Mercuror
>Jedynka była całkiem długa. Szkoda, że miejscami trochę zbyt trudna, ja np. zaciąłem się zwyczajnie na jednej >walce i nie potrafię jej przejść mimo kilkunastu prób.
Dla mnie jedynka była diabelnie prosta nawet na poziomie "apokalipsa", nie mogę sobie przypomnieć czy cokolwiek mnie zatrzymało, ale słaby poziom trudności to tam pestka, bo reszta aspektów gry jest naprawdę solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:31, TobiAlex napisał:

kesik93 widocznie nie zwiedziłeś całej gry / odkryłeś całych map...


No właśnie chodzi o to, że zwiedziłem i zrobiłem wszystko co było w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu Cie bawią? Uważasz się za lepszego, bo szybko ukończyłes RPGa?

Mi pierwsze przejscie DAO zajęło 81h, drugie 71h. Wszystko na tip top. Tyle ze lubie kazda skrzynie otworzyc i ekwipunkiem sie bawic. Czytac wszystkie dialogi i robic wszystkie questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować