Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj nowego patcha do World of Warcraft!

38 postów w tym temacie

Domek

Od minionego piątku europejscy gracze World of Warcraft korzystać mogą z testowego serwera gry. Dołączając do zabawy na nim można zapoznać się z nowościami, jakie wprowadzone zostaną do tego MMORPG-a w najbliższym uaktualnieniu, w tym z Naxxramasem - potężną nekropolią unoszącą się nad ziemią.

Przeczytaj cały tekst "Przetestuj nowego patcha do World of Warcraft!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To jest właśnie coś, co mi się barzo w WoWie podoba-częste apdejty z nowymi, wielkimi lokacjami...
I mam, jeśli można, pytanie nieco "offtopicowe": ile wynosi opłata za m-c gry (płacąc kredytówką) i jakie właściwie opcje opłat istnieję (poza CC i PP).

Z góry dziękuję!

PS Pytam, bo mi namieszała koleżanka, która jest święcie przekonana, że abonament=10 $. A w CDA czytałem inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym jeszcze gral w WoW to szczegolnie ucieszylaby mnie ta poprawka z mozliwoscia natychmiastowego wejscia do gry po disconnectcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyzwanie mi się podoba. W mojej guildii trwają już ożywione dyskusje na temat tej nowej lokacji, widać niecierpliwość graczy i duże chęci do przejścia nekropolii Naxxramas. Rezydujący w niej jeden z najpotężniejszych oficerów Króla Licza - Kel''Thuzad i podległe mu legiony to łakomy kąsek - chociaż liczymy się z porażką przy pierwszym podejściu. Trzeba będzie zarezerwować wieczór i możliwość zarwania nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Szkoda tylko, że mi WoWtest niespecjalnie chce uruchomić:/ No cóż, zaczekam na 1.11 expiąc swojego warclocka;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 18:04, kizi napisał:

To wyzwanie mi się podoba. W mojej guildii trwają już ożywione dyskusje na temat tej nowej
lokacji, widać niecierpliwość graczy i duże chęci do przejścia nekropolii Naxxramas. Rezydujący
w niej jeden z najpotężniejszych oficerów Króla Licza - Kel''Thuzad i podległe mu legiony to
łakomy kąsek - chociaż liczymy się z porażką przy pierwszym podejściu. Trzeba będzie zarezerwować
wieczór i możliwość zarwania nocy ;)



Ten tekst mnie rozbroil xD
przy pierwszym podejsciu mowisz ?;) Jesli zrobicie to w miesiac to oglasza was chyba najlepsza gildia na swiecie ;) Naxxramas ma miec ilosc bossow znacznie przekraczajaca ta w BWL''u i AQ40, nie wspomne juz o tym ze znacznie trudniejsza ;) Moze wpierw wpiszcie swoja gildie na liste tych ktorzy zabili C''thuna ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 18:10, G3rion napisał:

Ten tekst mnie rozbroil xD przy pierwszym podejsciu mowisz ?;)


Trzeba być optymistą;)
Poza tym nie napisałem, że przejdziemy Naxxramas za pierwszym razem. Nie napisałem również, że za drugim. Nie napisałem również, że wogóle uda nam się ją przejść :P Napisałem tylko, że liczymy się z porażką przy pierwszym podejściu. Znamy swoje możliwości i znamy talent Blizzarda. Chęci są duże. Możliwości również - żółtodziobami nie jesteśmy, od kilku miesięcy regularnie 2-3 razy w tygodniu gramy w podobnym składzie. Będziemy walczyć!;) Świat - również Warcrafta - należy do odważnych;) Chociaż mówią, że bohaterami wysłane są pola bitew...

Dnia 22.05.2006 o 18:10, G3rion napisał:

Jesli zrobicie to w miesiac to oglasza was chyba najlepsza
gildia na swiecie ;) Naxxramas ma miec ilosc bossow znacznie przekraczajaca ta w BWL''u i AQ40,
nie wspomne juz o tym ze znacznie trudniejsza ;)


Miesiąc ciągłej walki? Bosz, kto wytrzyma tyle przy komputerze?;) Żartuję.

Dnia 22.05.2006 o 18:10, G3rion napisał:

Moze wpierw wpiszcie swoja gildie na liste tych ktorzy zabili C''thuna ?;)


Nie możemy - piszemy tylko rzeczy prawdziwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podoba mi się to. Zwłaszcza zmiany u shamanów ^^ Raidowe instancje trochę nie dla mnie.. chociaż przez wakację może wreszcie się z tym ruszę >:)
A na testowym serwerze jakos nie mam ochoty chodzić do Naxxramas, a to dlatego, że tam są praktycznie same nooby (Jako RPer nie lubię tego słowa ale ono jest uzasadnione :P), w sumie sam nim jestem bo w MC byłem dwa razy w życiu (Ale do żadnego bossa nie doszedłem ;P), ale ja mam przynajmniej 60 lvl i wiem jak grać swoją postacią ;) A raidować to owszem będą gildie z innych serwerów w całości, które przejdą na Test Realm poćwiczyć, jednak oni nie pozwolą się przyłączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:29, MonkOfWar napisał:

Hmm... To jest właśnie coś, co mi się barzo w WoWie podoba-częste apdejty z nowymi, wielkimi
lokacjami...
I mam, jeśli można, pytanie nieco "offtopicowe": ile wynosi opłata za m-c gry (płacąc kredytówką)
i jakie właściwie opcje opłat istnieję (poza CC i PP).

Z góry dziękuję!

PS Pytam, bo mi namieszała koleżanka, która jest święcie przekonana, że abonament=10 $. A w
CDA czytałem inaczej...


Nie ma edita? :/

Abonament kosztuje 12.99 € przy płaceniu za miesiąc, o 1 € (za każdy miesiąc) taniej przy 3 miesiącach z góry i o 2€ za 6. Daje to ok. 50 zł miesięcznie. Pamiętam, że za 3 miechy razem dałem ok. 140 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa, w piatek wystartowaly testy, do dzisj serwery nie sa naprawione i nic nie dziala, nawet postaci skopiowac nie mozna, mi sie po wieelu probach udalo skopiowac druida, ale co z tego jak serwer pada co 10sec
w newsie jest tez wzmianka o osobach ktore moga wziasc udzial w testach... no jest chyba mala pomylka, nie jestem pewien, piszecie ze moga brac udzial w testach z aktywnym kontem do 17 maja do 21:00, no ja konto mam nie aktywne od 2stycznia i moge grac :) podobnie jak na wszystkich wczesniejszych testach jakie mialy miejsce po skonczeniu subskrypcji... czyli granie.. khem... testowanie za friko ;)

hmm, skusilem sie jednak zeby przeczytac newsa na stronce WoW EU i fakt, pisze ze tylko ci z aktywnym kontem moga grac.... no to fajnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować