Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Torchlight II ujawniona

46 postów w tym temacie

Nie no na tym screenie to gra wygląda jak warcraft 3, panowie albo niech pokazują screeny w wysokiej jakości albo niech nie pokazują w ogóle. Takie zagrania to strzał w stopę pomimo tego jaką opinie miałaby pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj, trzeba przyznać że Torchlight 2 > DIII... niestety, takie czasy że gra za 20$ i robiona pewnie przez 1/4 tego co robili DIII jest i tak lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiam...
Bo z betą Torchlight 2 miałem już styczność i jak dla mnie wymiatała (oprócz Outlanderki), a i teraz podobno wyjdzie demo- po screenach widzę, że interfejs się zmienił, kto wie co jeszcze.
Z kolei Diablo III kawał czasu nie miałem okazji przetestować- Starter Edition było tylko dla "wybranych". Jeśli Blizz chciał mnie zniechęcić do kupna gry to nie mógł się bardziej postarać.
Dlatego, abstrahując od tego, która produkcja jest lepsza, zwyczajnie postawa Blizzard''a mi się nie podoba i i mam ochotę olać ich "dzieło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2012 o 18:08, kindziukxxx napisał:

skończy się na tym że obie gry będą w moim posiadaniu, ale TII w sumie tanie jak na premierę,
więc można najpierw to zaryzykować, bo DIII nie spadanie przez najbliższe kilka lat z
ceny.


Oczywiście, że to najlepsze rozwiązanie. A co do ceny diablo...to pamiętaj, że Diablo 2 jest (albo było jeszcze niedawno) w sprzedaży za 60 albo 70 zł z dodatkiem węec wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować